Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
FK Jaunolaine
Skolas 1, Olaine, Olaines 2. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Konstantins Grahovskis
Konstantins Grahovskis
Vārtsargs34
2Jevgenijs Drabovičs
Jevgenijs Drabovičs
291Uzbrucējs27
4Pavels Antropovs
Pavels Antropovs
22Aizsargs36
5Vladimirs Aņiskovecs
Vladimirs Aņiskovecs
82Uzbrucējs29
6Oļegs Maļčikovs
Oļegs Maļčikovs
11Uzbrucējs38
7Dmitrijs Antropovs
Dmitrijs Antropovs
103Aizsargs40
8Sergejs Žideļs
Sergejs Žideļs
21Aizsargs34
11Vladislavs Medvedins
Vladislavs Medvedins
222Uzbrucējs41
12Jurijs Ivanovs
Jurijs Ivanovs
131Aizsargs32
15Aleksandrs Mihailovs
Aleksandrs Mihailovs
30Uzbrucējs35
16Pēteris Akelans
Pēteris Akelans
Vārtsargs53
24Maksims Širjakovs
Maksims Širjakovs
22Universāls31

Kopā iesisti vārti: 119   |   Vidējais komandas vecums: 35.8


2. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.JakoSport&Graanul Pellets4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
4:3
4:3
2:0
2:1
1:1
7:4
2:1
2:2
4:5
2:1
4:4
4:1
6:3
11:1
4677%84:48
2.PB Line2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
7:5
4:2
4:1
0:1
7:0
5:3
6:2
3:0
7:3
3:2
6:0
2:5
10:-
3:2
4372%96:45
3.RSU5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
7:5
7:6
4:0
3:6
2:1
3:3
5:1
4:2
3:3
2:0
4:1
6:4
3:2
0:2
3863%77:71
4.FK Jaunolaine6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:6
4:6
8:2
4:0
6:3
5:3
4:3
4:2
6:2
2:3
5:2
2:5
6:8
4:2
3558%88:81
5.RTU FC*3:4
3:4
2:4
5:7
6:7
5:7
6:4
6:4
4:2
1:1
4:3
7:0
9:5
6:10
3:4
3:1
6:2
0:0
6:5
3:1
3253%88:75
6.ASK Kadaga1:2
0:2
1:0
1:4
6:3
0:4
0:4
2:8
1:1
2:4
5:2
3:5
6:5
3:5
3:1
8:2
11:6
4:5
8:0
5:6
2542%70:69
7.Baltic International Bank4:7
1:1
3:5
0:7
3:3
1:2
3:5
3:6
0:7
3:4
5:3
2:5
5:0
1:2
5:2
4:2
1:3
3:2
2:2
3:1
2135%52:69
8.Marshal FC2:2
1:2
0:3
2:6
2:4
1:5
2:4
3:4
10:6
5:9
5:3
5:6
2:1
0:5
4:4
2:5
12:2
1:1
4:3
6:1
2135%69:76
9.Ropaži1:2
5:4
2:3
3:7
0:2
3:3
3:2
2:6
1:3
4:3
2:8
1:3
2:4
2:5
5:2
4:4
4:6
8:1
6:2
3:7
2033%61:77
10.Jaunais Dinamietis1:4
4:4
5:2
0:6
4:6
1:4
5:2
2:5
0:0
2:6
5:4
6:11
2:3
3:1
1:1
2:12
1:8
6:4
2:4
2:2
1932%54:89
11.Cerber - 021:11
3:6
2:3
-:10
2:0
2:3
2:4
8:6
1:3
5:6
6:5
0:8
1:3
2:2
1:6
3:4
7:3
2:6
2:2
4:2
1728%54:93
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 18:15
26.oktobrī
PB Line - FK Jaunolaine 4:4
Protokols
otrdien 21:15
28.oktobrī
FK Jaunolaine - Jaunais Dinamietis 5:2
Protokols
otrdien 21:15
4.novembrī
FK Jaunolaine - Baltic International Bank 6:3
Protokols
otrdien 21:15
11.novembrī
FK Jaunolaine - PB Line 5:0
Protokols
svētdien 19:15
16.novembrī
Marshal FC - FK Jaunolaine 2:4 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 20:40
21.novembrī
Ropaži - FK Jaunolaine 3:2
Protokols
otrdien 21:15
25.novembrī
FK Jaunolaine - RTU FC* 4:6
Protokols
otrdien 20:00
2.decembrī
ASK Kadaga - FK Jaunolaine 0:4
Protokols
otrdien 21:15
9.decembrī
FK Jaunolaine - Ropaži 6:2
Protokols
ceturtdien 19:00
11.decembrī
Baltic International Bank - FK Jaunolaine 3:5
Protokols
otrdien 21:15
16.decembrī
FK Jaunolaine - RSU 6:5
Protokols
pirmdien 20:45
22.decembrī
JakoSport&Graanul Pellets - FK Jaunolaine 8:2
Protokols
piektdien 21:20
2.janvārī
RSU - FK Jaunolaine 11:1
Protokols
otrdien 21:15
6.janvārī
FK Jaunolaine - Marshal FC 4:3
Protokols
otrdien 21:40
13.janvārī
Cerber - 02 - FK Jaunolaine 2:4
Protokols
piektdien 21:15
16.janvārī
FK Jaunolaine - ASK Kadaga 8:2
Protokols
trešdien 20:15
21.janvārī
RTU FC* - FK Jaunolaine 6:4
Protokols
piektdien 21:15
23.janvārī
FK Jaunolaine - JakoSport&Graanul Pellets 6:6
Protokols
svētdien 18:10
25.janvārī
Jaunais Dinamietis - FK Jaunolaine 5:2
Protokols
otrdien 21:15
27.janvārī
FK Jaunolaine - Cerber - 02 6:8
Protokols
2. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Arigo M*3:1
4:8
1:1
5:3
7:2
5:4
5:2
2:3
6:5
1:2
4:4
7:3
7:2
3:4
2662%60:44
2.SK Inter/Macron P*8:4
1:3
1:3
4:4
4:4
5:3
6:2
1:6
5:2
3:2
7:4
1:1
1:1
4:3
2560%51:42
3.TENTE3:5
1:1
4:4
3:1
4:1
2:1
4:3
3:5
3:6
1:1
8:2
2:5
1:0
1:6
2150%40:41
4.JakoSport&Graanul Pellets4:5
2:7
3:5
4:4
1:2
1:4
4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
3:1
2:1
2048%49:47
5.PB Line3:2
2:5
6:1
2:6
5:3
3:4
2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
4:3
2:2
2048%56:45
6.RSU2:1
5:6
2:3
2:5
1:1
6:3
5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
4:2
3:0
1945%49:56
7.FK Jaunolaine3:7
4:4
1:1
4:7
5:2
2:8
6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:3
8:3
1945%55:69
8.Industrial Steel Group4:3
2:7
3:4
1:1
6:1
0:1
1:2
1:3
2:2
3:4
0:3
2:4
3:8
3:4
819%31:47
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 21:00
1.februārī
SK Inter/Macron P* - FK Jaunolaine 7:4
Protokols
otrdien 21:15
17.februārī
FK Jaunolaine - SK Inter/Macron P* 1:1
Protokols
piektdien 21:15
20.februārī
FK Jaunolaine - TENTE 5:2
Protokols
otrdien 19:15
24.februārī
Industrial Steel Group - FK Jaunolaine 3:8 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 21:15
6.marta
FK Jaunolaine - Industrial Steel Group 4:3
Protokols
otrdien 21:15
10.marta
FK Jaunolaine - Arigo M* 3:7 (Video)
Protokols
otrdien 21:15
17.marta
TENTE - FK Jaunolaine 8:2
Protokols
pirmdien 21:45
23.marta
Arigo M* - FK Jaunolaine 4:4 (Foto) / Video)
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin