Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
MLFC Victoria / Lerona
Ruses 22, Zolitūdes ģimnāzija
 
 

Solāriju tīkls "LERONA"


Mūsu mājas lapa - www.lerona.lv .

Наша команда успешно участвует в различных турнирах с 2007 года. Мы всегда будем рады видеть в своих рядах новых футболистов!

Хочу играть в команде LERONA!
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Grigorijs Pantelejevs
Grigorijs Pantelejevs
211Vārtsargs23
2Nikita Sergejevs
Nikita Sergejevs
31Universāls22
3Dmitrijs Kunicins
Dmitrijs Kunicins
1Universāls24
4Maksims Kuzenko
Maksims Kuzenko
61Universāls21
5Sergejs Davidovičs
Sergejs Davidovičs
17Universāls23
6Jevgenijs Jefimovs
Jevgenijs Jefimovs
83Universāls28
6Kirils Hljupins
Kirils Hljupins
Universāls23
7Nikita Romanenko
Nikita Romanenko
521Universāls24
8Dans Baumans
Dans Baumans
64Universāls26
9Olegs Loiko
Olegs Loiko
123Universāls23
10Daniels Paperno
Daniels Paperno
14Universāls21
11Aleksandrs Zagorskis
Aleksandrs Zagorskis
3Universāls22
14Artjoms Černiks
Artjoms Černiks
31Universāls21
15Kirils Timofejevs
Kirils Timofejevs
1Universāls21
16Vitalijs Šarovs
Vitalijs Šarovs
11Universāls26
21Levs Aleksejuks
Levs Aleksejuks
1Universāls35

Kopā iesisti vārti: 97   |   Vidējais komandas vecums: 23.9


3. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.Baltic Express LV8:3
0:4
6:1
3:2
3:2
4:2
6:4
5:1
4:5
7:4
3:4
2:2
2:5
1:0
5:2
7:6
5:1
3:1
8:2
7:3
4677%89:54
2.Raita 24:0
3:8
5:3
1:3
7:3
5:1
5:4
5:3
3:4
7:3
2:3
3:2
4:4
3:3
4:2
5:3
8:4
5:3
11:1
6:2
4473%96:59
3.USB2:3
1:6
3:1
3:5
5:1
3:3
3:2
3:5
4:4
3:6
4:3
2:3
2:1
4:1
6:2
3:3
5:1
5:4
6:1
9:2
3660%76:57
4.Ķekavas novads2:4
2:3
1:5
3:7
3:3
1:5
2:3
7:3
2:2
3:0
5:3
1:3
1:1
3:0
3:2
1:0
7:2
9:3
4:3
8:3
3355%68:55
5.Medical Group DENS1:5
4:6
3:5
4:5
5:3
2:3
3:7
3:2
2:1
5:3
3:2
2:4
4:6
3:1
2:5
5:3
6:2
5:0
2:4
8:1
3050%72:68
6.Ātrais.LV4:7
5:4
3:7
4:3
6:3
4:4
0:3
2:2
3:5
1:2
5:4
2:5
2:2
4:2
4:9
3:2
3:6
6:2
6:3
5:4
3050%72:79
7.MLFC Victoria / Lerona2:2
4:3
2:3
3:2
3:2
3:4
3:1
3:5
4:2
2:3
5:2
4:5
6:2
1:3
2:4
6:7
3:5
3:8
7:2
8:3
2847%74:68
8.ASK Kadaga-2*0:1
5:2
3:3
4:4
1:4
1:2
0:3
1:1
1:3
6:4
2:4
2:2
3:1
2:6
2:0
4:4
2:8
2:4
7:1
6:2
2338%54:59
9.AFK Haube.lv / Antidopings 6:7
2:5
3:5
2:4
3:3
2:6
0:1
2:3
3:5
5:2
2:3
9:4
7:6
4:2
4:4
0:2
7:4
4:5
6:3
3:2
2338%74:76
10.SEB United1:3
1:5
3:5
4:8
4:5
1:5
3:9
2:7
0:5
2:6
2:6
6:3
8:3
5:3
4:2
8:2
5:4
4:7
7:1
4:4
2237%74:93
11.Grifs AG3:7
2:8
2:6
1:11
2:9
1:6
3:8
3:4
1:8
4:2
4:5
3:6
3:8
2:7
2:6
1:7
2:3
3:6
4:4
1:7
47%47:128
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:45
30.oktobrī
Ķekavas novads - MLFC Victoria / Lerona 5:3
Protokols
otrdien 20:40
4.novembrī
MLFC Victoria / Lerona - Medical Group DENS 4:2
Protokols
pirmdien 20:15
10.novembrī
AFK Haube.lv / Antidopings - MLFC Victoria / Lerona 7:6
Protokols
otrdien 20:40
11.novembrī
MLFC Victoria / Lerona - Ķekavas novads 3:1
Protokols
sestdien 12:00
15.novembrī
MLFC Victoria / Lerona - Raita 2 2:3
Protokols
trešdien 21:45
19.novembrī
Medical Group DENS - MLFC Victoria / Lerona 3:2 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 20:40
25.novembrī
MLFC Victoria / Lerona - AFK Haube.lv / Antidopings 2:4
Protokols
piektdien 20:45
28.novembrī
USB - MLFC Victoria / Lerona 4:3
Protokols
otrdien 20:40
2.decembrī
MLFC Victoria / Lerona - USB 3:2
Protokols
ceturtdien 21:15
4.decembrī
Raita 2 - MLFC Victoria / Lerona 2:3
Protokols
otrdien 21:10
9.decembrī
Ātrais.LV - MLFC Victoria / Lerona 5:4
Protokols
otrdien 21:10
16.decembrī
ASK Kadaga-2* - MLFC Victoria / Lerona 3:1
Protokols
piektdien 19:30
19.decembrī
SEB United - MLFC Victoria / Lerona 8:3
Protokols
otrdien 20:40
23.decembrī
MLFC Victoria / Lerona - ASK Kadaga-2* 6:2
Protokols
otrdien 20:40
6.janvārī
MLFC Victoria / Lerona - SEB United 3:5
Protokols
otrdien 21:30
13.janvārī
Baltic Express LV - MLFC Victoria / Lerona 3:4
Protokols
sestdien 12:00
17.janvārī
MLFC Victoria / Lerona - Ātrais.LV 5:2
Protokols
otrdien 20:40
20.janvārī
MLFC Victoria / Lerona - Grifs AG 7:2
Protokols
sestdien 12:00
24.janvārī
MLFC Victoria / Lerona - Baltic Express LV 2:2
Protokols
pirmdien 20:10
26.janvārī
Grifs AG - MLFC Victoria / Lerona 3:8
Protokols
3. līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.MLFC Victoria / Lerona5:2
4:5
4:2
2:3
6:4
3:3
3:0
2:3
6:1
4:2
1963%39:25
2.Ātrais.LV5:4
2:5
3:5
1:2
3:3
7:2
10:-
9:4
5:3
1:0
1963%46:28
3.Medical Group DENS3:2
2:4
2:1
5:3
7:6
5:3
2:7
3:11
4:4
3:4
1653%36:45
4.FK Laikmets3:3
4:6
2:7
3:3
3:5
6:7
4:1
5:3
5:3
3:1
1447%38:39
5.Evolution Gaming3:2
0:3
4:9
-:10
11:3
7:2
3:5
1:4
1:4
2:1
1240%32:43
6.G4S Husky2:4
1:6
0:1
3:5
4:3
4:4
1:3
3:5
1:2
4:1
723%23:34
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 20:10
3.februārī
G4S Husky - MLFC Victoria / Lerona 2:4
Protokols
otrdien 21:00
10.februārī
FK Laikmets - MLFC Victoria / Lerona 3:3 (Foto) / Video)
Protokols
sestdien 12:00
14.februārī
MLFC Victoria / Lerona - FK Laikmets 6:4
Protokols
sestdien 12:00
21.februārī
MLFC Victoria / Lerona - G4S Husky 6:1
Protokols
sestdien 12:00
7.marta
MLFC Victoria / Lerona - Evolution Gaming 3:0
Protokols
sestdien 16:15
14.marta
Evolution Gaming - MLFC Victoria / Lerona 3:2
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin