Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
Industrial Steel Group 2*
Andromedas gatve 11, 80. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Aleksejs Tjasto
Aleksejs Tjasto
Vārtsargs28
2Igors Gajduks (fārmklubs)
Igors Gajduks (fārmklubs)
61Uzbrucējs30
3Igors Galkins
Igors Galkins
1Uzbrucējs46
4Ronalds Štukaturovs (fārmklubs)
Ronalds Štukaturovs (fārmklubs)
21Aizsargs25
5Artjoms Safronovs
Artjoms Safronovs
Uzbrucējs32
6Antons Kresliņš
Antons Kresliņš
91Aizsargs40
7Romans Kornienko
Romans Kornienko
10Aizsargs40
8Pavels Jakjans
Pavels Jakjans
31Uzbrucējs33
9Mihails Trofimovičs
Mihails Trofimovičs
Aizsargs36
10Valerijs Antonovs
Valerijs Antonovs
Uzbrucējs40
11Jurijs Gladčenko
Jurijs Gladčenko
351Uzbrucējs35
12Aleksejs Pavlovs
Aleksejs Pavlovs
11Aizsargs37
16Igors Bondarenko (fārmklubs)
Igors Bondarenko (fārmklubs)
1Uzbrucējs33
20Vladimirs Celousovs
Vladimirs Celousovs
Vārtsargs58
33Dmitrijs Boženins
Dmitrijs Boženins
Aizsargs40
96Andrejs Dacjuks
Andrejs Dacjuks
15Uzbrucējs41
97Ilmārs Labuds
Ilmārs Labuds
87Aizsargs37
98Ilja Nemčikovs
Ilja Nemčikovs
951Uzbrucējs32
99Vladislavs Ivanovs
Vladislavs Ivanovs
1441Uzbrucējs33

Kopā iesisti vārti: 113   |   Vidējais komandas vecums: 36.6


3. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
3:2
4:3
6:3
4:4
6:1
12:6
8:6
2:5
8:4
12:7
7:3
4:4
9:3
12:4
11:2
9:2
11:1
9:2
5083%143:70
2.EUROLOGI3:4
5:2
6:2
6:1
2:5
4:1
7:3
5:0
4:0
1:3
16:1
5:3
5:1
3:0
8:1
2:2
6:0
6:2
2:2
5:3
4778%101:36
3.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:2
0:6
7:2
6:3
11:1
3:1
4:1
3:2
4:1
5:1
7:4
3:3
5:0
3:2
5:2
5:3
4372%83:53
4.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
6:0
2:4
1:2
13:0
2:3
3:0
8:3
3:5
8:3
5:4
5:4
5:1
6:2
3:2
3:0
1:0
4067%87:49
5.FK Laikmets6:12
1:6
0:5
3:7
3:6
2:7
0:13
2:1
5:3
3:1
4:1
5:3
2:4
5:4
9:4
4:3
9:2
2:5
3:2
1:4
3050%69:93
6.G4S Husky5:2
6:8
3:1
0:4
1:3
1:11
0:3
3:2
1:3
3:5
1:2
4:1
3:5
2:1
4:1
4:9
5:4
2:1
1:0
6:3
3050%55:69
7.Evolution Gaming7:12
4:8
3:5
1:16
2:3
1:4
5:3
3:8
3:5
1:4
1:4
2:1
3:0
3:3
4:6
4:3
2:10
4:2
8:2
5:5
2033%66:104
8.JOMA TEAM4:4
3:7
0:3
1:5
1:5
1:4
4:5
3:8
4:5
4:2
1:2
5:3
3:3
0:3
5:0
5:1
4:2
3:8
2:0
2:4
2033%55:74
9.FK Brīvais Vilnis 4:12
3:9
2:2
1:8
3:3
4:7
1:5
4:5
3:4
4:9
9:4
1:4
3:4
6:4
1:5
0:5
2:2
5:1
3:2
4:2
1830%63:97
10.FK Taipans / Saulkrasti2:9
2:11
2:6
0:6
2:3
0:5
2:3
2:6
5:2
2:9
1:2
4:5
2:4
10:2
8:3
2:4
1:5
2:2
5:2
4:2
1627%58:91
11.Darba Rezerves2:9
1:11
3:5
2:2
3:5
2:5
0:1
0:3
4:1
2:3
3:6
0:1
5:5
2:8
4:2
0:2
2:4
2:3
2:4
2:5
813%41:85
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 20:15
21.oktobrī
Industrial Steel Group 2* - EUROLOGI 1:4
Protokols
otrdien 19:15
28.oktobrī
Industrial Steel Group 2* - Evolution Gaming 8:3 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 20:15
4.novembrī
Industrial Steel Group 2* - FK Brīvais Vilnis 5:4 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 20:15
11.novembrī
Industrial Steel Group 2* - FK Laikmets 1:2
Protokols
ceturtdien 20:15
13.novembrī
Gludi LM - Industrial Steel Group 2* 4:2
Protokols
pirmdien 20:00
24.novembrī
Darba Rezerves - Industrial Steel Group 2* 0:1
Protokols
otrdien 20:15
25.novembrī
Industrial Steel Group 2* - Gludi LM 6:0
Protokols
otrdien 20:15
2.decembrī
Industrial Steel Group 2* - JOMA TEAM 8:3
Protokols
ceturtdien 20:30
4.decembrī
Akela Kļūdījās - Industrial Steel Group 2* 6:3
Protokols
otrdien 20:15
9.decembrī
Industrial Steel Group 2* - Darba Rezerves 3:0
Protokols
trešdien 21:40
10.decembrī
EUROLOGI - Industrial Steel Group 2* 2:5
Protokols
otrdien 20:15
16.decembrī
Industrial Steel Group 2* - G4S Husky 2:3
Protokols
pirmdien 22:00
22.decembrī
FK Brīvais Vilnis - Industrial Steel Group 2* 1:5
Protokols
sestdien 16:00
27.decembrī
Evolution Gaming - Industrial Steel Group 2* 5:3
Protokols
otrdien 21:00
30.decembrī
FK Laikmets - Industrial Steel Group 2* 0:13
Protokols
pirmdien 21:15
5.janvārī
JOMA TEAM - Industrial Steel Group 2* 4:5
Protokols
otrdien 20:15
6.janvārī
Industrial Steel Group 2* - Akela Kļūdījās 4:4
Protokols
piektdien 20:30
9.janvārī
FK Taipans / Saulkrasti - Industrial Steel Group 2* 2:3
Protokols
otrdien 20:15
13.janvārī
Industrial Steel Group 2* - FK Taipans / Saulkrasti 6:2
Protokols
otrdien 20:10
20.janvārī
G4S Husky - Industrial Steel Group 2* 0:3
Protokols
3. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
6:6
5:3
7:2
4:4
5:1
3:3
6:3
4:4
3:2
4:3
5:4
6:5
3174%64:48
2.EUROLOGI3:4
5:2
2:2
5:1
2:3
4:5
2:1
7:2
2:5
4:1
6:2
6:1
5:3
5:1
2867%58:33
3.Raita 23:5
6:6
1:5
2:2
5:3
1:3
4:0
3:8
4:1
5:2
4:3
7:4
7:3
5:1
2662%57:46
4.USB4:4
2:7
5:4
3:2
3:1
3:5
2:3
1:6
3:2
0:5
6:1
3:0
5:1
3:3
2355%43:44
5.Baltic Express LV3:3
1:5
2:7
1:2
8:3
0:4
6:1
3:2
1:8
6:2
4:5
4:2
3:2
4:2
2252%46:48
6.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
2:5
1:4
5:0
2:3
2:6
8:1
6:0
2:4
3:0
6:2
1945%50:41
7.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:7
3:4
0:3
1:6
2:4
5:4
4:2
0:6
9:8
4:1
1229%40:64
8.Ķekavas novads5:6
4:5
1:5
3:5
1:5
3:7
3:3
1:5
2:4
2:3
2:6
0:3
1:4
8:9
12%36:70
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 20:15
10.februārī
Industrial Steel Group 2* - Ķekavas novads 3:0
Protokols
piektdien 20:10
13.februārī
Raita 2 - Industrial Steel Group 2* 4:1
Protokols
otrdien 20:15
17.februārī
Industrial Steel Group 2* - Raita 2 2:5
Protokols
ceturtdien 21:00
19.februārī
Ķekavas novads - Industrial Steel Group 2* 2:6
Protokols
otrdien 20:15
24.februārī
Industrial Steel Group 2* - USB 5:0 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 20:15
3.marta
Industrial Steel Group 2* - Baltic Express LV 2:6
Protokols
piektdien 20:50
6.marta
USB - Industrial Steel Group 2* 3:2
Protokols
otrdien 21:30
17.marta
Baltic Express LV - Industrial Steel Group 2* 1:8
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin