Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
Jaunais Dinamietis
Annas Sakses iela 19a, sporta centrs Mežaparks
 
 
 
 

Laipni lūgti sporta un atpūtas bāzē JAUNAIS DINAMIETIS! Īpašie piedāvājumi: * ģimenēm ar bērniem; * bērnu vasaras nometņu rīkotājiem; * ekskursiju organizatoriem; * sporta spēļu rīkotājiem; Tālr:+37126409809; +37126585735 www.atputapieraznas.lv
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Maksims Vasiļjevs
Maksims Vasiļjevs
Uzbrucējs26
Arturs Rucko
Arturs Rucko
Uzbrucējs25
Džordžs Viļčinskis
Džordžs Viļčinskis
3Aizsargs27
1Justinas Ievitis
Justinas Ievitis
21Vārtsargs30
2Artjoms Roličs
Artjoms Roličs
271Aizsargs28
3Roberts Grapels
Roberts Grapels
1011Aizsargs28
5Aleksandrs Jurkovs
Aleksandrs Jurkovs
221Universāls31
6Aleksandrs Kļimovs
Aleksandrs Kļimovs
1Universāls-
7Viktors Semjonovs
Viktors Semjonovs
103Universāls27
8Aleksandrs Špels
Aleksandrs Špels
241Uzbrucējs29
9Aleksandrs Puškins
Aleksandrs Puškins
32Universāls36
10Aleksandrs Petrovs
Aleksandrs Petrovs
52Universāls28
11Andrejs Kolosovs
Andrejs Kolosovs
11Universāls28
13Vitālijs Skrockis
Vitālijs Skrockis
1Universāls27
13Eduards Šeremets
Eduards Šeremets
2Universāls30
14Romans Aleksejevs
Romans Aleksejevs
2Universāls26
16Aleksandrs Mihailovs
Aleksandrs Mihailovs
Vārtsargs29
18Artjoms Katojevs
Artjoms Katojevs
32Universāls33
19Alberts Švans
Alberts Švans
Universāls49

Kopā iesisti vārti: 87   |   Vidējais komandas vecums: 29.8


2. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.JakoSport&Graanul Pellets4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
4:3
4:3
2:0
2:1
1:1
7:4
2:1
2:2
4:5
2:1
4:4
4:1
6:3
11:1
4677%84:48
2.PB Line2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
7:5
4:2
4:1
0:1
7:0
5:3
6:2
3:0
7:3
3:2
6:0
2:5
10:-
3:2
4372%96:45
3.RSU5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
7:5
7:6
4:0
3:6
2:1
3:3
5:1
4:2
3:3
2:0
4:1
6:4
3:2
0:2
3863%77:71
4.FK Jaunolaine6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:6
4:6
8:2
4:0
6:3
5:3
4:3
4:2
6:2
2:3
5:2
2:5
6:8
4:2
3558%88:81
5.RTU FC*3:4
3:4
2:4
5:7
6:7
5:7
6:4
6:4
4:2
1:1
4:3
7:0
9:5
6:10
3:4
3:1
6:2
0:0
6:5
3:1
3253%88:75
6.ASK Kadaga1:2
0:2
1:0
1:4
6:3
0:4
0:4
2:8
1:1
2:4
5:2
3:5
6:5
3:5
3:1
8:2
11:6
4:5
8:0
5:6
2542%70:69
7.Baltic International Bank4:7
1:1
3:5
0:7
3:3
1:2
3:5
3:6
0:7
3:4
5:3
2:5
5:0
1:2
5:2
4:2
1:3
3:2
2:2
3:1
2135%52:69
8.Marshal FC2:2
1:2
0:3
2:6
2:4
1:5
2:4
3:4
10:6
5:9
5:3
5:6
2:1
0:5
4:4
2:5
12:2
1:1
4:3
6:1
2135%69:76
9.Ropaži1:2
5:4
2:3
3:7
0:2
3:3
3:2
2:6
1:3
4:3
2:8
1:3
2:4
2:5
5:2
4:4
4:6
8:1
6:2
3:7
2033%61:77
10.Jaunais Dinamietis1:4
4:4
5:2
0:6
4:6
1:4
5:2
2:5
0:0
2:6
5:4
6:11
2:3
3:1
1:1
2:12
1:8
6:4
2:4
2:2
1932%54:89
11.Cerber - 021:11
3:6
2:3
-:10
2:0
2:3
2:4
8:6
1:3
5:6
6:5
0:8
1:3
2:2
1:6
3:4
7:3
2:6
2:2
4:2
1728%54:93
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:40
21.oktobrī
Cerber - 02 - Jaunais Dinamietis 2:2
Protokols
ceturtdien 19:00
23.oktobrī
Baltic International Bank - Jaunais Dinamietis 1:3
Protokols
svētdien 18:10
26.oktobrī
Jaunais Dinamietis - ASK Kadaga 5:4
Protokols
otrdien 21:15
28.oktobrī
FK Jaunolaine - Jaunais Dinamietis 5:2
Protokols
piektdien 21:20
31.oktobrī
RSU - Jaunais Dinamietis 4:1 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 18:15
2.novembrī
PB Line - Jaunais Dinamietis 6:0
Protokols
trešdien 20:15
5.novembrī
RTU FC* - Jaunais Dinamietis 6:2
Protokols
svētdien 18:10
9.novembrī
Jaunais Dinamietis - Marshal FC 1:1
Protokols
svētdien 18:10
16.novembrī
Jaunais Dinamietis - RTU FC* 0:0
Protokols
svētdien 18:10
23.novembrī
Jaunais Dinamietis - Baltic International Bank 2:3
Protokols
svētdien 18:10
30.novembrī
Jaunais Dinamietis - RSU 4:6
Protokols
svētdien 18:10
14.decembrī
Jaunais Dinamietis - JakoSport&Graanul Pellets 1:4
Protokols
svētdien 19:15
21.decembrī
Marshal FC - Jaunais Dinamietis 12:2
Protokols
svētdien 18:10
4.janvārī
Jaunais Dinamietis - Ropaži 1:8
Protokols
pirmdien 20:45
5.janvārī
JakoSport&Graanul Pellets - Jaunais Dinamietis 4:4
Protokols
svētdien 18:10
11.janvārī
Jaunais Dinamietis - Cerber - 02 2:4
Protokols
otrdien 20:00
13.janvārī
ASK Kadaga - Jaunais Dinamietis 11:6
Protokols
piektdien 20:40
16.janvārī
Ropaži - Jaunais Dinamietis 4:6
Protokols
svētdien 18:10
18.janvārī
Jaunais Dinamietis - PB Line 5:2
Protokols
svētdien 18:10
25.janvārī
Jaunais Dinamietis - FK Jaunolaine 5:2
Protokols
2. līga
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Marshal FC1:1
6:3
4:4
2:5
6:3
2:5
3:5
3:1
8:2
4:3
4:3
6:1
12:2
1:1
2764%62:39
2.RegVardy3:6
1:1
4:1
5:5
3:3
2:5
5:5
5:4
5:2
3:5
9:5
6:6
7:4
4:3
2355%62:55
3.Ropaži5:2
4:4
5:5
1:4
3:3
4:3
7:3
1:5
5:4
3:4
6:2
3:7
4:6
8:1
2150%59:53
4.Rīgas Pašvaldības Policija5:2
3:6
5:2
3:3
3:4
3:3
3:1
5:1
3:3
2:4
0:1
1:3
8:2
3:1
2150%47:36
5.Banku augstskola1:3
5:3
4:5
5:5
5:1
3:7
1:5
1:3
3:3
4:1
5:3
3:4
6:4
7:3
2048%53:50
6.ILGA3:4
2:8
5:3
2:5
4:3
4:5
4:2
3:3
1:4
3:3
4:3
8:1
4:11
1:9
1740%48:64
7.Cerber - 021:6
3:4
6:6
5:9
7:3
2:6
3:1
1:0
4:3
3:5
1:8
3:4
2:2
4:2
1740%45:59
8.Jaunais Dinamietis1:1
2:12
3:4
4:7
1:8
6:4
1:3
2:8
3:7
4:6
9:1
11:4
2:4
2:2
1126%51:71
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 18:10
8.februārī
Jaunais Dinamietis - ILGA 9:1
Protokols
pirmdien 20:10
9.februārī
RegVardy - Jaunais Dinamietis 7:4
Protokols
svētdien 18:10
15.februārī
Jaunais Dinamietis - Rīgas Pašvaldības Policija 1:3
Protokols
ceturtdien 21:10
19.februārī
Banku augstskola - Jaunais Dinamietis 6:4 (Foto) / Video)
Protokols
sestdien 18:00
21.februārī
ILGA - Jaunais Dinamietis 4:11
Protokols
svētdien 18:10
1.marta
Jaunais Dinamietis - RegVardy 3:4
Protokols
svētdien 18:10
8.marta
Jaunais Dinamietis - Banku augstskola 3:7
Protokols
piektdien 19:50
13.marta
Rīgas Pašvaldības Policija - Jaunais Dinamietis 8:2
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin