Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
Industrial Steel Group
Andromedas gatve 11, 80. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
2Ronalds Štukaturovs
Ronalds Štukaturovs
174Aizsargs24
3Dainis Ahunzjanovs
Dainis Ahunzjanovs
411Aizsargs30
4Vjačeslavs Oboznijs
Vjačeslavs Oboznijs
3Aizsargs28
4Ilja Nemčikovs (fārmklubs)
Ilja Nemčikovs (fārmklubs)
1Uzbrucējs32
8Ruslans Prošins
Ruslans Prošins
1441Uzbrucējs29
8Maksims Radionovs
Maksims Radionovs
2Universāls31
9Igros Bondarenko
Igros Bondarenko
8Uzbrucējs33
10Jevgenijs Liukonins
Jevgenijs Liukonins
104Uzbrucējs33
11Igors Gajduks
Igors Gajduks
81Uzbrucējs30
13Andrejs Kondratjevs
Andrejs Kondratjevs
5Universāls33
18Dmitrijs Golenisčevs
Dmitrijs Golenisčevs
Vārtsargs38
31Artūrs Liģeris
Artūrs Liģeris
Uzbrucējs31
31Ilmārs Labuds (fārmklubs)
Ilmārs Labuds (fārmklubs)
1Aizsargs37
77Maksims Harkins
Maksims Harkins
41Universāls26
77Arnolds Reveliņš
Arnolds Reveliņš
8Universāls24
89Vjačeslavs Miņins
Vjačeslavs Miņins
21Universāls31
98Andrejs Gajduks
Andrejs Gajduks
63Aizsargs32

Kopā iesisti vārti: 98   |   Vidējais komandas vecums: 30.7


2. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.TENTE4:4
3:1
3:5
1:1
1:0
1:6
8:3
4:3
5:1
1:3
5:1
5:3
4:4
6:2
5:2
4:4
7:2
7:3
7:1
13:3
4372%94:52
2.SK Inter/Macron P*1:3
4:4
8:4
1:3
1:1
4:3
5:3
3:2
1:3
2:3
6:4
5:2
4:1
7:5
5:3
9:1
7:0
6:3
2:6
4:1
4168%85:55
3.Arigo M*1:1
5:3
3:1
4:8
7:2
3:4
2:2
6:8
3:0
5:0
5:9
2:2
6:6
5:3
7:2
8:1
4:1
5:2
3:2
8:2
4067%92:59
4.Industrial Steel Group6:1
0:1
3:4
1:1
4:3
2:7
3:0
6:4
6:2
10:2
4:1
6:2
2:1
1:2
2:3
2:5
8:2
3:0
6:5
9:0
4067%84:46
5.Baldone3:4
3:8
2:3
3:5
8:6
2:2
4:6
0:3
3:2
0:4
4:3
1:2
1:6
5:2
5:1
5:2
5:3
4:1
6:4
3:1
3152%67:68
6.AVANTEX3:1
1:5
3:2
3:1
0:5
0:3
2:10
2:6
4:0
2:3
0:4
2:1
4:0
4:4
2:7
2:4
1:2
2:5
8:4
3:2
2542%48:69
7.LSPA3:5
1:5
2:5
4:6
2:2
9:5
2:6
1:4
2:1
3:4
1:2
4:0
1:1
0:1
9:1
7:3
5:2
2:3
0:2
9:1
2338%67:59
8.RegVardy2:6
4:4
5:7
1:4
3:5
6:6
2:1
1:2
2:5
6:1
4:4
0:4
1:0
1:1
5:2
3:5
3:3
2:5
5:5
5:4
2135%61:74
9.ILGA4:4
2:5
1:9
3:5
1:8
2:7
5:2
3:2
2:5
1:5
4:2
7:2
3:7
1:9
5:3
2:5
4:2
3:3
1:4
3:3
2135%57:92
10.Rīgas Pašvaldības Policija3:7
2:7
3:6
0:7
2:5
1:4
0:3
2:8
1:4
3:5
5:2
2:1
3:2
2:5
5:2
3:3
3:3
2:4
3:1
5:1
2033%50:80
11.Banku augstskola3:13
1:7
1:4
6:2
2:8
2:3
0:9
5:6
1:3
4:6
2:3
4:8
1:9
2:0
4:5
5:5
3:3
4:1
1:5
1:3
1118%52:103
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 19:15
21.oktobrī
Industrial Steel Group - LSPA 4:1
Protokols
sestdien 17:00
25.oktobrī
ILGA - Industrial Steel Group 5:2
Protokols
svētdien 17:15
2.novembrī
LSPA - Industrial Steel Group 2:6
Protokols
otrdien 19:15
4.novembrī
Industrial Steel Group - Banku augstskola 6:5 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 21:20
5.novembrī
Baldone - Industrial Steel Group 4:6
Protokols
otrdien 19:15
11.novembrī
Industrial Steel Group - Baldone 3:0
Protokols
piektdien 22:10
21.novembrī
AVANTEX - Industrial Steel Group 2:10
Protokols
pirmdien 21:45
24.novembrī
Arigo M* - Industrial Steel Group 7:2 (Video)
Protokols
otrdien 19:15
25.novembrī
Industrial Steel Group - Rīgas Pašvaldības Policija 8:2
Protokols
otrdien 19:15
2.decembrī
Industrial Steel Group - AVANTEX 6:2
Protokols
otrdien 19:15
9.decembrī
Industrial Steel Group - Arigo M* 4:3 (Video)
Protokols
ceturtdien 21:10
11.decembrī
Banku augstskola - Industrial Steel Group 0:9
Protokols
otrdien 19:15
16.decembrī
Industrial Steel Group - ILGA 2:3
Protokols
otrdien 20:15
23.decembrī
TENTE - Industrial Steel Group 1:0
Protokols
svētdien 21:00
4.janvārī
SK Inter/Macron P* - Industrial Steel Group 1:1
Protokols
otrdien 19:15
6.janvārī
Industrial Steel Group - RegVardy 2:1
Protokols
piektdien 19:45
9.janvārī
Rīgas Pašvaldības Policija - Industrial Steel Group 0:3
Protokols
pirmdien 20:10
12.janvārī
RegVardy - Industrial Steel Group 2:1
Protokols
otrdien 19:15
13.janvārī
Industrial Steel Group - SK Inter/Macron P* 3:4
Protokols
otrdien 19:15
20.janvārī
Industrial Steel Group - TENTE 6:1
Protokols
2. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Arigo M*3:1
4:8
1:1
5:3
7:2
5:4
5:2
2:3
6:5
1:2
4:4
7:3
7:2
3:4
2662%60:44
2.SK Inter/Macron P*8:4
1:3
1:3
4:4
4:4
5:3
6:2
1:6
5:2
3:2
7:4
1:1
1:1
4:3
2560%51:42
3.TENTE3:5
1:1
4:4
3:1
4:1
2:1
4:3
3:5
3:6
1:1
8:2
2:5
1:0
1:6
2150%40:41
4.JakoSport&Graanul Pellets4:5
2:7
3:5
4:4
1:2
1:4
4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
3:1
2:1
2048%49:47
5.PB Line3:2
2:5
6:1
2:6
5:3
3:4
2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
4:3
2:2
2048%56:45
6.RSU2:1
5:6
2:3
2:5
1:1
6:3
5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
4:2
3:0
1945%49:56
7.FK Jaunolaine3:7
4:4
1:1
4:7
5:2
2:8
6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:3
8:3
1945%55:69
8.Industrial Steel Group4:3
2:7
3:4
1:1
6:1
0:1
1:2
1:3
2:2
3:4
0:3
2:4
3:8
3:4
819%31:47
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 20:45
2.februārī
JakoSport&Graanul Pellets - Industrial Steel Group 3:1
Protokols
otrdien 19:15
3.februārī
Industrial Steel Group - RSU 0:3
Protokols
otrdien 19:15
17.februārī
Industrial Steel Group - PB Line 2:2
Protokols
otrdien 19:15
24.februārī
Industrial Steel Group - FK Jaunolaine 3:8 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 19:15
3.marta
Industrial Steel Group - JakoSport&Graanul Pellets 1:2
Protokols
piektdien 21:15
6.marta
FK Jaunolaine - Industrial Steel Group 4:3
Protokols
svētdien 18:15
15.marta
PB Line - Industrial Steel Group 4:3
Protokols
piektdien 21:20
20.marta
RSU - Industrial Steel Group 4:2
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin