Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
Arigo M*
Valdemāra 163, Būvamatniecības vsk.
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Maksims Krivuņecs
Maksims Krivuņecs
Aizsargs31
Dmitrijs Gavrilovs
Dmitrijs Gavrilovs
3Aizsargs30
1Vitālijs Glazunovs
Vitālijs Glazunovs
1Vārtsargs49
2Artjoms Milovs
Artjoms Milovs
31Aizsargs39
4Igors Antonovs
Igors Antonovs
32Aizsargs32
6Vadims Ļašenko
Vadims Ļašenko
85Universāls36
7Aleksandrs Žukovs (fārmklubs)
Aleksandrs Žukovs (fārmklubs)
35Universāls39
8Jurijs Galejs
Jurijs Galejs
1Aizsargs56
9Aleksejs Baranovs (fārmklubs)
Aleksejs Baranovs (fārmklubs)
42Universāls33
9Olegs Kravčenko (fārmklubs)
Olegs Kravčenko (fārmklubs)
154Uzbrucējs36
10Pāvels Broitmans
Pāvels Broitmans
21Uzbrucējs36
11Aleksandrs Kornejevs
Aleksandrs Kornejevs
541Universāls37
12Aleksandrs Usovs
Aleksandrs Usovs
22Aizsargs35
14Aleksandrs Zeņkovs
Aleksandrs Zeņkovs
2831Uzbrucējs31
15Aleksandrs Osins
Aleksandrs Osins
3Uzbrucējs35
17Igors Brainins
Igors Brainins
5Uzbrucējs36
27Viktors Šekovs
Viktors Šekovs
Aizsargs34
77Vladislavs Veselovs
Vladislavs Veselovs
51Uzbrucējs42
99Andris Krauklis
Andris Krauklis
43Aizsargs35

Kopā iesisti vārti: 126   |   Vidējais komandas vecums: 36.9


2. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.TENTE4:4
3:1
3:5
1:1
1:0
1:6
8:3
4:3
5:1
1:3
5:1
5:3
4:4
6:2
5:2
4:4
7:2
7:3
7:1
13:3
4372%94:52
2.SK Inter/Macron P*1:3
4:4
8:4
1:3
1:1
4:3
5:3
3:2
1:3
2:3
6:4
5:2
4:1
7:5
5:3
9:1
7:0
6:3
2:6
4:1
4168%85:55
3.Arigo M*1:1
5:3
3:1
4:8
7:2
3:4
2:2
6:8
3:0
5:0
5:9
2:2
6:6
5:3
7:2
8:1
4:1
5:2
3:2
8:2
4067%92:59
4.Industrial Steel Group6:1
0:1
3:4
1:1
4:3
2:7
3:0
6:4
6:2
10:2
4:1
6:2
2:1
1:2
2:3
2:5
8:2
3:0
6:5
9:0
4067%84:46
5.Baldone3:4
3:8
2:3
3:5
8:6
2:2
4:6
0:3
3:2
0:4
4:3
1:2
1:6
5:2
5:1
5:2
5:3
4:1
6:4
3:1
3152%67:68
6.AVANTEX3:1
1:5
3:2
3:1
0:5
0:3
2:10
2:6
4:0
2:3
0:4
2:1
4:0
4:4
2:7
2:4
1:2
2:5
8:4
3:2
2542%48:69
7.LSPA3:5
1:5
2:5
4:6
2:2
9:5
2:6
1:4
2:1
3:4
1:2
4:0
1:1
0:1
9:1
7:3
5:2
2:3
0:2
9:1
2338%67:59
8.RegVardy2:6
4:4
5:7
1:4
3:5
6:6
2:1
1:2
2:5
6:1
4:4
0:4
1:0
1:1
5:2
3:5
3:3
2:5
5:5
5:4
2135%61:74
9.ILGA4:4
2:5
1:9
3:5
1:8
2:7
5:2
3:2
2:5
1:5
4:2
7:2
3:7
1:9
5:3
2:5
4:2
3:3
1:4
3:3
2135%57:92
10.Rīgas Pašvaldības Policija3:7
2:7
3:6
0:7
2:5
1:4
0:3
2:8
1:4
3:5
5:2
2:1
3:2
2:5
5:2
3:3
3:3
2:4
3:1
5:1
2033%50:80
11.Banku augstskola3:13
1:7
1:4
6:2
2:8
2:3
0:9
5:6
1:3
4:6
2:3
4:8
1:9
2:0
4:5
5:5
3:3
4:1
1:5
1:3
1118%52:103
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:45
20.oktobrī
Arigo M* - TENTE 1:1 (Video)
Protokols
pirmdien 21:45
27.oktobrī
Arigo M* - SK Inter/Macron P* 3:1 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 21:00
2.novembrī
SK Inter/Macron P* - Arigo M* 8:4 (Video)
Protokols
piektdien 19:45
21.novembrī
Rīgas Pašvaldības Policija - Arigo M* 2:5 (Video)
Protokols
sestdien 21:45
22.novembrī
Arigo M* - AVANTEX 3:0 (Video)
Protokols
pirmdien 21:45
24.novembrī
Arigo M* - Industrial Steel Group 7:2 (Video)
Protokols
pirmdien 21:45
1.decembrī
Arigo M* - Baldone 2:2 (Video)
Protokols
pirmdien 21:45
8.decembrī
Arigo M* - LSPA 5:9 (Video)
Protokols
otrdien 19:15
9.decembrī
Industrial Steel Group - Arigo M* 4:3 (Video)
Protokols
piektdien 22:10
12.decembrī
AVANTEX - Arigo M* 0:5 (Video)
Protokols
sestdien 19:00
13.decembrī
ILGA - Arigo M* 1:8 (Video)
Protokols
pirmdien 20:10
15.decembrī
RegVardy - Arigo M* 3:5 (Video)
Protokols
pirmdien 21:45
22.decembrī
Arigo M* - ILGA 7:2 (Video)
Protokols
pirmdien 21:45
5.janvārī
Arigo M* - Rīgas Pašvaldības Policija 4:1 (Video)
Protokols
ceturtdien 21:10
8.janvārī
Banku augstskola - Arigo M* 2:8 (Video)
Protokols
svētdien 17:15
11.janvārī
LSPA - Arigo M* 2:2 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 21:45
12.janvārī
Arigo M* - Banku augstskola 3:2 (Video)
Protokols
trešdien 21:20
14.janvārī
Baldone - Arigo M* 8:6 (Video)
Protokols
pirmdien 21:45
19.janvārī
Arigo M* - RegVardy 6:6 (Video)
Protokols
otrdien 21:15
27.janvārī
TENTE - Arigo M* 3:5 (Video)
Protokols
2. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Arigo M*3:1
4:8
1:1
5:3
7:2
5:4
5:2
2:3
6:5
1:2
4:4
7:3
7:2
3:4
2662%60:44
2.SK Inter/Macron P*8:4
1:3
1:3
4:4
4:4
5:3
6:2
1:6
5:2
3:2
7:4
1:1
1:1
4:3
2560%51:42
3.TENTE3:5
1:1
4:4
3:1
4:1
2:1
4:3
3:5
3:6
1:1
8:2
2:5
1:0
1:6
2150%40:41
4.JakoSport&Graanul Pellets4:5
2:7
3:5
4:4
1:2
1:4
4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
3:1
2:1
2048%49:47
5.PB Line3:2
2:5
6:1
2:6
5:3
3:4
2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
4:3
2:2
2048%56:45
6.RSU2:1
5:6
2:3
2:5
1:1
6:3
5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
4:2
3:0
1945%49:56
7.FK Jaunolaine3:7
4:4
1:1
4:7
5:2
2:8
6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:3
8:3
1945%55:69
8.Industrial Steel Group4:3
2:7
3:4
1:1
6:1
0:1
1:2
1:3
2:2
3:4
0:3
2:4
3:8
3:4
819%31:47
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 20:45
9.februārī
JakoSport&Graanul Pellets - Arigo M* 4:5 (Video)
Protokols
svētdien 18:15
15.februārī
PB Line - Arigo M* 3:2 (Video)
Protokols
pirmdien 21:45
16.februārī
Arigo M* - RSU 6:5 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 21:20
20.februārī
RSU - Arigo M* 2:1 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 21:45
2.marta
Arigo M* - PB Line 5:2 (Video)
Protokols
otrdien 21:15
10.marta
FK Jaunolaine - Arigo M* 3:7 (Video)
Protokols
pirmdien 21:45
16.marta
Arigo M* - JakoSport&Graanul Pellets 7:2 (Video)
Protokols
pirmdien 21:45
23.marta
Arigo M* - FK Jaunolaine 4:4 (Foto) / Video)
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin