Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
TENTE
Skolas 6, Baloži, Baložu vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Vjačeslavs Cunskis
Vjačeslavs Cunskis
14Vārtsargs30
3Mārtiņš Sīpols
Mārtiņš Sīpols
83Aizsargs31
5Artjoms Kapļuks
Artjoms Kapļuks
4Universāls28
7Aleksandrs Škoļņikovs
Aleksandrs Škoļņikovs
3151Uzbrucējs29
8Arturs Vaska
Arturs Vaska
21Uzbrucējs35
9Artjoms Ivanovs
Artjoms Ivanovs
1245Uzbrucējs29
10Maksims Kudrjašovs
Maksims Kudrjašovs
1791Aizsargs29
11Valērijs Jašiņins
Valērijs Jašiņins
Vārtsargs36
12Deniss Putilovs
Deniss Putilovs
1271Aizsargs31
17Ramins Barakzajs
Ramins Barakzajs
12Aizsargs28
21Ivars Kivliņš
Ivars Kivliņš
Aizsargs37
23Kaspars Ķirpītis
Kaspars Ķirpītis
Uzbrucējs39
33Anrijs Hodžajevs
Anrijs Hodžajevs
3Aizsargs37
77Jevgēnijs Jeroha
Jevgēnijs Jeroha
1771Uzbrucējs31

Kopā iesisti vārti: 119   |   Vidējais komandas vecums: 32.1


2. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.TENTE4:4
3:1
3:5
1:1
1:0
1:6
8:3
4:3
5:1
1:3
5:1
5:3
4:4
6:2
5:2
4:4
7:2
7:3
7:1
13:3
4372%94:52
2.SK Inter/Macron P*1:3
4:4
8:4
1:3
1:1
4:3
5:3
3:2
1:3
2:3
6:4
5:2
4:1
7:5
5:3
9:1
7:0
6:3
2:6
4:1
4168%85:55
3.Arigo M*1:1
5:3
3:1
4:8
7:2
3:4
2:2
6:8
3:0
5:0
5:9
2:2
6:6
5:3
7:2
8:1
4:1
5:2
3:2
8:2
4067%92:59
4.Industrial Steel Group6:1
0:1
3:4
1:1
4:3
2:7
3:0
6:4
6:2
10:2
4:1
6:2
2:1
1:2
2:3
2:5
8:2
3:0
6:5
9:0
4067%84:46
5.Baldone3:4
3:8
2:3
3:5
8:6
2:2
4:6
0:3
3:2
0:4
4:3
1:2
1:6
5:2
5:1
5:2
5:3
4:1
6:4
3:1
3152%67:68
6.AVANTEX3:1
1:5
3:2
3:1
0:5
0:3
2:10
2:6
4:0
2:3
0:4
2:1
4:0
4:4
2:7
2:4
1:2
2:5
8:4
3:2
2542%48:69
7.LSPA3:5
1:5
2:5
4:6
2:2
9:5
2:6
1:4
2:1
3:4
1:2
4:0
1:1
0:1
9:1
7:3
5:2
2:3
0:2
9:1
2338%67:59
8.RegVardy2:6
4:4
5:7
1:4
3:5
6:6
2:1
1:2
2:5
6:1
4:4
0:4
1:0
1:1
5:2
3:5
3:3
2:5
5:5
5:4
2135%61:74
9.ILGA4:4
2:5
1:9
3:5
1:8
2:7
5:2
3:2
2:5
1:5
4:2
7:2
3:7
1:9
5:3
2:5
4:2
3:3
1:4
3:3
2135%57:92
10.Rīgas Pašvaldības Policija3:7
2:7
3:6
0:7
2:5
1:4
0:3
2:8
1:4
3:5
5:2
2:1
3:2
2:5
5:2
3:3
3:3
2:4
3:1
5:1
2033%50:80
11.Banku augstskola3:13
1:7
1:4
6:2
2:8
2:3
0:9
5:6
1:3
4:6
2:3
4:8
1:9
2:0
4:5
5:5
3:3
4:1
1:5
1:3
1118%52:103
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:45
20.oktobrī
Arigo M* - TENTE 1:1 (Video)
Protokols
otrdien 21:15
21.oktobrī
TENTE - SK Inter/Macron P* 4:4
Protokols
otrdien 21:15
28.oktobrī
TENTE - Rīgas Pašvaldības Policija 7:2
Protokols
ceturtdien 21:15
30.oktobrī
LSPA - TENTE 3:5 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:15
4.novembrī
TENTE - LSPA 5:1
Protokols
otrdien 21:15
11.novembrī
TENTE - Banku augstskola 7:1
Protokols
pirmdien 20:10
24.novembrī
RegVardy - TENTE 2:6
Protokols
trešdien 21:20
26.novembrī
Baldone - TENTE 3:4
Protokols
svētdien 21:00
30.novembrī
SK Inter/Macron P* - TENTE 1:3
Protokols
otrdien 21:15
9.decembrī
TENTE - Baldone 8:3
Protokols
otrdien 21:15
16.decembrī
TENTE - AVANTEX 5:1
Protokols
ceturtdien 21:10
18.decembrī
Banku augstskola - TENTE 3:13
Protokols
otrdien 20:15
23.decembrī
TENTE - Industrial Steel Group 1:0
Protokols
otrdien 21:15
6.janvārī
TENTE - ILGA 5:2
Protokols
otrdien 21:15
13.janvārī
TENTE - RegVardy 4:4
Protokols
piektdien 22:10
16.janvārī
AVANTEX - TENTE 3:1
Protokols
pirmdien 20:00
19.janvārī
ILGA - TENTE 4:4
Protokols
otrdien 19:15
20.janvārī
Industrial Steel Group - TENTE 6:1
Protokols
otrdien 21:15
27.janvārī
TENTE - Arigo M* 3:5 (Video)
Protokols
otrdien 21:15
3.februārī
Rīgas Pašvaldības Policija - TENTE 3:7
Protokols
2. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Arigo M*3:1
4:8
1:1
5:3
7:2
5:4
5:2
2:3
6:5
1:2
4:4
7:3
7:2
3:4
2662%60:44
2.SK Inter/Macron P*8:4
1:3
1:3
4:4
4:4
5:3
6:2
1:6
5:2
3:2
7:4
1:1
1:1
4:3
2560%51:42
3.TENTE3:5
1:1
4:4
3:1
4:1
2:1
4:3
3:5
3:6
1:1
8:2
2:5
1:0
1:6
2150%40:41
4.JakoSport&Graanul Pellets4:5
2:7
3:5
4:4
1:2
1:4
4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
3:1
2:1
2048%49:47
5.PB Line3:2
2:5
6:1
2:6
5:3
3:4
2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
4:3
2:2
2048%56:45
6.RSU2:1
5:6
2:3
2:5
1:1
6:3
5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
4:2
3:0
1945%49:56
7.FK Jaunolaine3:7
4:4
1:1
4:7
5:2
2:8
6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:3
8:3
1945%55:69
8.Industrial Steel Group4:3
2:7
3:4
1:1
6:1
0:1
1:2
1:3
2:2
3:4
0:3
2:4
3:8
3:4
819%31:47
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 18:15
8.februārī
PB Line - TENTE 5:3
Protokols
piektdien 21:15
20.februārī
FK Jaunolaine - TENTE 5:2
Protokols
pirmdien 20:45
23.februārī
JakoSport&Graanul Pellets - TENTE 1:2 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 21:20
27.februārī
RSU - TENTE 1:1
Protokols
otrdien 21:15
3.marta
TENTE - RSU 3:6
Protokols
otrdien 21:15
10.marta
TENTE - JakoSport&Graanul Pellets 4:1
Protokols
otrdien 21:15
17.marta
TENTE - FK Jaunolaine 8:2
Protokols
otrdien 21:15
24.marta
TENTE - PB Line 4:3 (Foto) / Video)
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin