Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
RSU
Grostonas 6b, OSC
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Micael Salvador
Micael Salvador
Aizsargs25
Anton Tegay
Anton Tegay
Aizsargs30
1Oskars Oļševskis
Oskars Oļševskis
1Vārtsargs30
1Rodions Ņekrasovs
Rodions Ņekrasovs
Universāls30
5Staņislavs Radčenko
Staņislavs Radčenko
1Aizsargs33
5Bruno Salvaterra
Bruno Salvaterra
Uzbrucējs30
6Jodok Joachim Puchel
Jodok Joachim Puchel
3Uzbrucējs29
7Pāvels Zagrebins
Pāvels Zagrebins
8Aizsargs31
7Nicolas Petryga
Nicolas Petryga
72Aizsargs30
7Artis Kundrāts
Artis Kundrāts
33Aizsargs27
8Leonard Meyer-Schwickerath
Leonard Meyer-Schwickerath
1Aizsargs28
8Kristaps Višķers
Kristaps Višķers
1Aizsargs26
8Artūrs Mhitarjans
Artūrs Mhitarjans
1Uzbrucējs25
8 Ņikita Horoševs
Ņikita Horoševs
22Uzbrucējs28
9Edgars Strautiņš
Edgars Strautiņš
361Uzbrucējs27
11Alexander Pellio
Alexander Pellio
63Uzbrucējs30
11Fidi Grinz
Fidi Grinz
83Aizsargs28
12Vsevolods Čamkins
Vsevolods Čamkins
2271Uzbrucējs26
13Žānis Pavlovskis
Žānis Pavlovskis
Uzbrucējs27
14Elgars Ludboržs
Elgars Ludboržs
32Aizsargs29

Kopā iesisti vārti: 101   |   Vidējais komandas vecums: 28.5


2. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.JakoSport&Graanul Pellets4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
4:3
4:3
2:0
2:1
1:1
7:4
2:1
2:2
4:5
2:1
4:4
4:1
6:3
11:1
4677%84:48
2.PB Line2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
7:5
4:2
4:1
0:1
7:0
5:3
6:2
3:0
7:3
3:2
6:0
2:5
10:-
3:2
4372%96:45
3.RSU5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
7:5
7:6
4:0
3:6
2:1
3:3
5:1
4:2
3:3
2:0
4:1
6:4
3:2
0:2
3863%77:71
4.FK Jaunolaine6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:6
4:6
8:2
4:0
6:3
5:3
4:3
4:2
6:2
2:3
5:2
2:5
6:8
4:2
3558%88:81
5.RTU FC*3:4
3:4
2:4
5:7
6:7
5:7
6:4
6:4
4:2
1:1
4:3
7:0
9:5
6:10
3:4
3:1
6:2
0:0
6:5
3:1
3253%88:75
6.ASK Kadaga1:2
0:2
1:0
1:4
6:3
0:4
0:4
2:8
1:1
2:4
5:2
3:5
6:5
3:5
3:1
8:2
11:6
4:5
8:0
5:6
2542%70:69
7.Baltic International Bank4:7
1:1
3:5
0:7
3:3
1:2
3:5
3:6
0:7
3:4
5:3
2:5
5:0
1:2
5:2
4:2
1:3
3:2
2:2
3:1
2135%52:69
8.Marshal FC2:2
1:2
0:3
2:6
2:4
1:5
2:4
3:4
10:6
5:9
5:3
5:6
2:1
0:5
4:4
2:5
12:2
1:1
4:3
6:1
2135%69:76
9.Ropaži1:2
5:4
2:3
3:7
0:2
3:3
3:2
2:6
1:3
4:3
2:8
1:3
2:4
2:5
5:2
4:4
4:6
8:1
6:2
3:7
2033%61:77
10.Jaunais Dinamietis1:4
4:4
5:2
0:6
4:6
1:4
5:2
2:5
0:0
2:6
5:4
6:11
2:3
3:1
1:1
2:12
1:8
6:4
2:4
2:2
1932%54:89
11.Cerber - 021:11
3:6
2:3
-:10
2:0
2:3
2:4
8:6
1:3
5:6
6:5
0:8
1:3
2:2
1:6
3:4
7:3
2:6
2:2
4:2
1728%54:93
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 20:00
21.oktobrī
ASK Kadaga - RSU 6:3
Protokols
trešdien 20:15
29.oktobrī
RTU FC* - RSU 6:7
Protokols
piektdien 21:20
31.oktobrī
RSU - Jaunais Dinamietis 4:1 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 21:20
7.novembrī
RSU - Cerber - 02 3:2
Protokols
piektdien 21:20
14.novembrī
RSU - PB Line 2:4
Protokols
svētdien 18:15
16.novembrī
PB Line - RSU 17:0
Protokols
otrdien 21:40
18.novembrī
Cerber - 02 - RSU 2:0
Protokols
piektdien 21:20
28.novembrī
RSU - RTU FC* 7:5
Protokols
svētdien 18:10
30.novembrī
Jaunais Dinamietis - RSU 4:6
Protokols
piektdien 21:20
5.decembrī
RSU - Marshal FC 5:1
Protokols
piektdien 20:40
12.decembrī
Ropaži - RSU 0:2
Protokols
otrdien 21:15
16.decembrī
FK Jaunolaine - RSU 6:5
Protokols
piektdien 21:20
19.decembrī
RSU - Baltic International Bank 2:1
Protokols
piektdien 21:20
2.janvārī
RSU - FK Jaunolaine 11:1
Protokols
piektdien 21:20
9.janvārī
RSU - ASK Kadaga 4:0
Protokols
pirmdien 20:45
12.janvārī
JakoSport&Graanul Pellets - RSU 5:1
Protokols
piektdien 21:20
16.janvārī
RSU - JakoSport&Graanul Pellets 5:2
Protokols
svētdien 19:15
18.janvārī
Marshal FC - RSU 2:4
Protokols
ceturtdien 19:00
22.janvārī
Baltic International Bank - RSU 3:3
Protokols
piektdien 21:20
23.janvārī
RSU - Ropaži 3:3
Protokols
2. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Arigo M*3:1
4:8
1:1
5:3
7:2
5:4
5:2
2:3
6:5
1:2
4:4
7:3
7:2
3:4
2662%60:44
2.SK Inter/Macron P*8:4
1:3
1:3
4:4
4:4
5:3
6:2
1:6
5:2
3:2
7:4
1:1
1:1
4:3
2560%51:42
3.TENTE3:5
1:1
4:4
3:1
4:1
2:1
4:3
3:5
3:6
1:1
8:2
2:5
1:0
1:6
2150%40:41
4.JakoSport&Graanul Pellets4:5
2:7
3:5
4:4
1:2
1:4
4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
3:1
2:1
2048%49:47
5.PB Line3:2
2:5
6:1
2:6
5:3
3:4
2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
4:3
2:2
2048%56:45
6.RSU2:1
5:6
2:3
2:5
1:1
6:3
5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
4:2
3:0
1945%49:56
7.FK Jaunolaine3:7
4:4
1:1
4:7
5:2
2:8
6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:3
8:3
1945%55:69
8.Industrial Steel Group4:3
2:7
3:4
1:1
6:1
0:1
1:2
1:3
2:2
3:4
0:3
2:4
3:8
3:4
819%31:47
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 19:15
3.februārī
Industrial Steel Group - RSU 0:3
Protokols
piektdien 21:20
13.februārī
RSU - SK Inter/Macron P* 2:3
Protokols
pirmdien 21:45
16.februārī
Arigo M* - RSU 6:5 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 21:20
20.februārī
RSU - Arigo M* 2:1 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 21:20
27.februārī
RSU - TENTE 1:1
Protokols
otrdien 21:15
3.marta
TENTE - RSU 3:6
Protokols
svētdien 21:00
15.marta
SK Inter/Macron P* - RSU 5:2
Protokols
piektdien 21:20
20.marta
RSU - Industrial Steel Group 4:2
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin