Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
Darba Rezerves
Hipokrāta 27, 89. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Leonids Fedosejevs
Leonids Fedosejevs
Universāls39
1Dens Neilands
Dens Neilands
1Vārtsargs31
2Ivars Močs
Ivars Močs
4Universāls51
3Didzis Šapkus
Didzis Šapkus
7Universāls36
4Miķelis Baltruks
Miķelis Baltruks
61Universāls28
5Lauris Seļickis
Lauris Seļickis
Universāls35
6Ingus Bumburs
Ingus Bumburs
3Universāls37
7Arnis Surgovts
Arnis Surgovts
142Universāls31
9Boriss Serebreņikovs
Boriss Serebreņikovs
8Universāls38
10Mārtiņš Iesalnieks
Mārtiņš Iesalnieks
5Universāls45
11Ivars Blite
Ivars Blite
1Universāls43
12Jānis Brīvība
Jānis Brīvība
45Universāls27
13Mārtiņš Zaķis
Mārtiņš Zaķis
7Universāls38
14Daniils Ozoliņš
Daniils Ozoliņš
8Universāls31
16Gints Jegurs
Gints Jegurs
1Universāls46
17Kristaps Eimanis
Kristaps Eimanis
51Universāls34
20Jānis Kārkliņš
Jānis Kārkliņš
15Universāls37

Kopā iesisti vārti: 83   |   Vidējais komandas vecums: 36.9


3. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
3:2
4:3
6:3
4:4
6:1
12:6
8:6
2:5
8:4
12:7
7:3
4:4
9:3
12:4
11:2
9:2
11:1
9:2
5083%143:70
2.EUROLOGI3:4
5:2
6:2
6:1
2:5
4:1
7:3
5:0
4:0
1:3
16:1
5:3
5:1
3:0
8:1
2:2
6:0
6:2
2:2
5:3
4778%101:36
3.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:2
0:6
7:2
6:3
11:1
3:1
4:1
3:2
4:1
5:1
7:4
3:3
5:0
3:2
5:2
5:3
4372%83:53
4.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
6:0
2:4
1:2
13:0
2:3
3:0
8:3
3:5
8:3
5:4
5:4
5:1
6:2
3:2
3:0
1:0
4067%87:49
5.FK Laikmets6:12
1:6
0:5
3:7
3:6
2:7
0:13
2:1
5:3
3:1
4:1
5:3
2:4
5:4
9:4
4:3
9:2
2:5
3:2
1:4
3050%69:93
6.G4S Husky5:2
6:8
3:1
0:4
1:3
1:11
0:3
3:2
1:3
3:5
1:2
4:1
3:5
2:1
4:1
4:9
5:4
2:1
1:0
6:3
3050%55:69
7.Evolution Gaming7:12
4:8
3:5
1:16
2:3
1:4
5:3
3:8
3:5
1:4
1:4
2:1
3:0
3:3
4:6
4:3
2:10
4:2
8:2
5:5
2033%66:104
8.JOMA TEAM4:4
3:7
0:3
1:5
1:5
1:4
4:5
3:8
4:5
4:2
1:2
5:3
3:3
0:3
5:0
5:1
4:2
3:8
2:0
2:4
2033%55:74
9.FK Brīvais Vilnis 4:12
3:9
2:2
1:8
3:3
4:7
1:5
4:5
3:4
4:9
9:4
1:4
3:4
6:4
1:5
0:5
2:2
5:1
3:2
4:2
1830%63:97
10.FK Taipans / Saulkrasti2:9
2:11
2:6
0:6
2:3
0:5
2:3
2:6
5:2
2:9
1:2
4:5
2:4
10:2
8:3
2:4
1:5
2:2
5:2
4:2
1627%58:91
11.Darba Rezerves2:9
1:11
3:5
2:2
3:5
2:5
0:1
0:3
4:1
2:3
3:6
0:1
5:5
2:8
4:2
0:2
2:4
2:3
2:4
2:5
813%41:85
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 22:00
20.oktobrī
FK Brīvais Vilnis - Darba Rezerves 3:2
Protokols
pirmdien 20:00
27.oktobrī
Darba Rezerves - Gludi LM 3:5 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 20:00
3.novembrī
Darba Rezerves - JOMA TEAM 4:2
Protokols
otrdien 20:10
4.novembrī
G4S Husky - Darba Rezerves 1:0
Protokols
pirmdien 20:00
10.novembrī
Darba Rezerves - FK Taipans / Saulkrasti 2:4
Protokols
pirmdien 20:00
17.novembrī
Darba Rezerves - FK Laikmets 4:1
Protokols
ceturtdien 20:15
20.novembrī
Gludi LM - Darba Rezerves 5:2
Protokols
pirmdien 20:00
24.novembrī
Darba Rezerves - Industrial Steel Group 2* 0:1
Protokols
trešdien 21:40
26.novembrī
EUROLOGI - Darba Rezerves 2:2
Protokols
pirmdien 20:00
1.decembrī
Darba Rezerves - EUROLOGI 3:5
Protokols
otrdien 20:15
9.decembrī
Industrial Steel Group 2* - Darba Rezerves 3:0
Protokols
ceturtdien 20:30
11.decembrī
Akela Kļūdījās - Darba Rezerves 11:1
Protokols
sestdien 16:00
13.decembrī
Evolution Gaming - Darba Rezerves 8:2
Protokols
pirmdien 20:00
15.decembrī
Darba Rezerves - G4S Husky 3:6
Protokols
otrdien 21:00
16.decembrī
FK Laikmets - Darba Rezerves 3:2
Protokols
pirmdien 20:00
22.decembrī
Darba Rezerves - Evolution Gaming 5:5
Protokols
pirmdien 20:00
5.janvārī
Darba Rezerves - FK Brīvais Vilnis 2:4
Protokols
pirmdien 20:00
12.janvārī
Darba Rezerves - Akela Kļūdījās 2:9
Protokols
trešdien 20:30
14.janvārī
FK Taipans / Saulkrasti - Darba Rezerves 5:2
Protokols
pirmdien 21:15
19.janvārī
JOMA TEAM - Darba Rezerves 2:0
Protokols
3. līga
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.JOMA TEAM4:0
2:6
5:0
5:1
4:2
3:8
10:2
4:5
2:0
2:4
9:1
4:3
4:0
11:5
3071%69:37
2.ASK Kadaga-2*6:2
0:4
6:4
6:0
3:4
2:5
2:0
4:4
4:1
4:3
2:8
2:4
7:1
6:2
2560%54:42
3.FK Brīvais Vilnis 1:5
0:5
0:6
4:6
2:2
5:1
3:8
7:4
3:2
4:2
10:-
10:-
-:10
9:2
2252%58:53
4.FK Taipans / Saulkrasti8:3
2:4
5:2
4:3
1:5
2:2
1:5
5:5
5:2
4:2
2:3
5:1
1:1
5:5
2252%50:43
5.AFK Haube.lv / Antidopings 5:4
2:10
4:4
0:2
4:7
8:3
5:5
5:1
3:5
3:8
7:4
4:5
6:3
3:2
2048%59:63
6.Darba Rezerves4:2
0:2
3:4
1:4
2:4
2:3
2:4
2:5
8:3
5:3
14:3
1:1
6:2
5:0
1945%55:40
7.SEB United3:4
1:9
4:2
8:2
-:10
-:10
1:5
3:2
5:4
4:7
1:1
3:14
7:1
4:4
1740%44:75
8.Grifs AG5:11
0:4
2:6
1:7
2:9
10:-
5:5
1:1
2:3
3:6
0:5
2:6
4:4
1:7
614%38:74
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:10
3.februārī
ASK Kadaga-2* - Darba Rezerves 4:1
Protokols
trešdien 19:30
11.februārī
SEB United - Darba Rezerves 1:1
Protokols
pirmdien 20:00
16.februārī
Darba Rezerves - ASK Kadaga-2* 3:4
Protokols
pirmdien 20:10
23.februārī
Grifs AG - Darba Rezerves 0:5 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 20:00
2.marta
Darba Rezerves - AFK Haube.lv / Antidopings 8:3
Protokols
pirmdien 20:40
9.marta
AFK Haube.lv / Antidopings - Darba Rezerves 3:5
Protokols
pirmdien 20:00
16.marta
Darba Rezerves - SEB United 14:3
Protokols
pirmdien 20:00
23.marta
Darba Rezerves - Grifs AG 6:2
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin