Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
Baltic International Bank
Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Artūrs Maksimjuks
Artūrs Maksimjuks
Vārtsargs32
2Vitalijs Petrovs
Vitalijs Petrovs
21Aizsargs47
4Raivis Znotiņš
Raivis Znotiņš
Aizsargs37
5Jurijs Filipovskis
Jurijs Filipovskis
11Universāls46
8Igors Derbakovs
Igors Derbakovs
14Universāls43
9Igors Nikolajevs
Igors Nikolajevs
1Aizsargs49
11Dmitrijs Pincuks
Dmitrijs Pincuks
271Universāls32
14Konstantins Terentjevs
Konstantins Terentjevs
2Aizsargs44
15Aleksandrs Jerikalovs
Aleksandrs Jerikalovs
63Aizsargs45
16Marks Andrejevs
Marks Andrejevs
51Universāls41
17Sergejs Blizņuks
Sergejs Blizņuks
31Vārtsargs38
18Dmitrijs Timofejevs
Dmitrijs Timofejevs
103Universāls34
20Mihails Nosiks
Mihails Nosiks
8Universāls35
77Aleksandrs Iļjins
Aleksandrs Iļjins
Vārtsargs44

Kopā iesisti vārti: 74   |   Vidējais komandas vecums: 40.5


2. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.JakoSport&Graanul Pellets4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
4:3
4:3
2:0
2:1
1:1
7:4
2:1
2:2
4:5
2:1
4:4
4:1
6:3
11:1
4677%84:48
2.PB Line2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
7:5
4:2
4:1
0:1
7:0
5:3
6:2
3:0
7:3
3:2
6:0
2:5
10:-
3:2
4372%96:45
3.RSU5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
7:5
7:6
4:0
3:6
2:1
3:3
5:1
4:2
3:3
2:0
4:1
6:4
3:2
0:2
3863%77:71
4.FK Jaunolaine6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:6
4:6
8:2
4:0
6:3
5:3
4:3
4:2
6:2
2:3
5:2
2:5
6:8
4:2
3558%88:81
5.RTU FC*3:4
3:4
2:4
5:7
6:7
5:7
6:4
6:4
4:2
1:1
4:3
7:0
9:5
6:10
3:4
3:1
6:2
0:0
6:5
3:1
3253%88:75
6.ASK Kadaga1:2
0:2
1:0
1:4
6:3
0:4
0:4
2:8
1:1
2:4
5:2
3:5
6:5
3:5
3:1
8:2
11:6
4:5
8:0
5:6
2542%70:69
7.Baltic International Bank4:7
1:1
3:5
0:7
3:3
1:2
3:5
3:6
0:7
3:4
5:3
2:5
5:0
1:2
5:2
4:2
1:3
3:2
2:2
3:1
2135%52:69
8.Marshal FC2:2
1:2
0:3
2:6
2:4
1:5
2:4
3:4
10:6
5:9
5:3
5:6
2:1
0:5
4:4
2:5
12:2
1:1
4:3
6:1
2135%69:76
9.Ropaži1:2
5:4
2:3
3:7
0:2
3:3
3:2
2:6
1:3
4:3
2:8
1:3
2:4
2:5
5:2
4:4
4:6
8:1
6:2
3:7
2033%61:77
10.Jaunais Dinamietis1:4
4:4
5:2
0:6
4:6
1:4
5:2
2:5
0:0
2:6
5:4
6:11
2:3
3:1
1:1
2:12
1:8
6:4
2:4
2:2
1932%54:89
11.Cerber - 021:11
3:6
2:3
-:10
2:0
2:3
2:4
8:6
1:3
5:6
6:5
0:8
1:3
2:2
1:6
3:4
7:3
2:6
2:2
4:2
1728%54:93
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 19:00
23.oktobrī
Baltic International Bank - Jaunais Dinamietis 1:3
Protokols
svētdien 19:15
26.oktobrī
Marshal FC - Baltic International Bank 2:1
Protokols
otrdien 21:15
4.novembrī
FK Jaunolaine - Baltic International Bank 6:3
Protokols
ceturtdien 19:00
6.novembrī
Baltic International Bank - ASK Kadaga 5:3
Protokols
piektdien 20:40
7.novembrī
Ropaži - Baltic International Bank 2:4
Protokols
trešdien 20:15
12.novembrī
RTU FC* - Baltic International Bank 4:3
Protokols
pirmdien 20:45
17.novembrī
JakoSport&Graanul Pellets - Baltic International Bank 1:1
Protokols
ceturtdien 19:00
20.novembrī
Baltic International Bank - Marshal FC 5:0
Protokols
svētdien 18:10
23.novembrī
Jaunais Dinamietis - Baltic International Bank 2:3
Protokols
otrdien 20:00
25.novembrī
ASK Kadaga - Baltic International Bank 5:2
Protokols
ceturtdien 19:00
27.novembrī
Baltic International Bank - Ropaži 5:2 (Video)
Protokols
otrdien 21:40
9.decembrī
Cerber - 02 - Baltic International Bank 1:3
Protokols
ceturtdien 19:00
11.decembrī
Baltic International Bank - FK Jaunolaine 3:5
Protokols
ceturtdien 19:00
18.decembrī
Baltic International Bank - RTU FC* 0:7 (Foto)
Protokols
piektdien 21:20
19.decembrī
RSU - Baltic International Bank 2:1
Protokols
svētdien 18:15
21.decembrī
PB Line - Baltic International Bank 7:0
Protokols
ceturtdien 19:00
8.janvārī
Baltic International Bank - PB Line 3:5
Protokols
ceturtdien 19:00
15.janvārī
Baltic International Bank - Cerber - 02 2:2
Protokols
ceturtdien 19:00
22.janvārī
Baltic International Bank - RSU 3:3
Protokols
pirmdien 20:45
26.janvārī
Baltic International Bank - JakoSport&Graanul Pellets 4:7
Protokols
2. līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.RTU FC*7:10
3:3
-:10
5:3
4:2
1:1
4:3
7:0
4:2
10:-
2067%45:34
2.LSPA3:3
10:7
1:2
4:0
2:5
4:3
7:2
5:4
2:1
3:4
1963%41:31
3.AVANTEX3:5
10:-
0:4
2:1
4:2
2:6
2:3
6:1
4:0
2:3
1550%35:25
4.ASK Kadaga1:1
2:4
3:4
5:2
6:2
2:4
5:2
3:5
3:1
3:3
1447%33:28
5.Baltic International Bank0:7
3:4
4:5
2:7
1:6
3:2
5:3
2:5
7:2
7:3
1240%34:44
6.Baldone-:10
2:4
4:3
1:2
3:2
0:4
3:3
1:3
3:7
2:7
723%19:45
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 22:10
20.februārī
AVANTEX - Baltic International Bank 2:3
Protokols
trešdien 21:20
25.februārī
Baldone - Baltic International Bank 3:7
Protokols
ceturtdien 19:00
26.februārī
Baltic International Bank - Baldone 7:2
Protokols
ceturtdien 19:00
12.marta
Baltic International Bank - AVANTEX 1:6 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 19:00
19.marta
Baltic International Bank - LSPA 4:5
Protokols
svētdien 19:00
22.marta
LSPA - Baltic International Bank 7:2
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin