Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
ILGA
Dzirciema iela 109, Iļģuciema vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Raivis Mežals
Raivis Mežals
Vārtsargs27
1Nikolajs Konins
Nikolajs Konins
Vārtsargs31
2Leonids Jankovskis
Leonids Jankovskis
2Universāls23
3Vladimirs Stojans
Vladimirs Stojans
2Universāls35
4Andrejs Ļebedevs
Andrejs Ļebedevs
136Universāls30
5Sergejs Ņikitins
Sergejs Ņikitins
Universāls36
7Ņikita Riskins
Ņikita Riskins
2Universāls34
10Eduards Zarščikovs
Eduards Zarščikovs
1Universāls50
12Nikolajs Daļeckis
Nikolajs Daļeckis
1Universāls38
13Mareks Federovičs
Mareks Federovičs
123Universāls30
15Vadims Sidors
Vadims Sidors
84Universāls32
18Pavels Markovskis
Pavels Markovskis
51Universāls32
19Vladislavs Zarščikovs
Vladislavs Zarščikovs
93Universāls28
21Valerijs Markovskis
Valerijs Markovskis
91Universāls30
72Jurijs Altenburgs
Jurijs Altenburgs
Universāls47
86Oskars Sijāts
Oskars Sijāts
155Universāls33

Kopā iesisti vārti: 86   |   Vidējais komandas vecums: 33.5


2. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.TENTE4:4
3:1
3:5
1:1
1:0
1:6
8:3
4:3
5:1
1:3
5:1
5:3
4:4
6:2
5:2
4:4
7:2
7:3
7:1
13:3
4372%94:52
2.SK Inter/Macron P*1:3
4:4
8:4
1:3
1:1
4:3
5:3
3:2
1:3
2:3
6:4
5:2
4:1
7:5
5:3
9:1
7:0
6:3
2:6
4:1
4168%85:55
3.Arigo M*1:1
5:3
3:1
4:8
7:2
3:4
2:2
6:8
3:0
5:0
5:9
2:2
6:6
5:3
7:2
8:1
4:1
5:2
3:2
8:2
4067%92:59
4.Industrial Steel Group6:1
0:1
3:4
1:1
4:3
2:7
3:0
6:4
6:2
10:2
4:1
6:2
2:1
1:2
2:3
2:5
8:2
3:0
6:5
9:0
4067%84:46
5.Baldone3:4
3:8
2:3
3:5
8:6
2:2
4:6
0:3
3:2
0:4
4:3
1:2
1:6
5:2
5:1
5:2
5:3
4:1
6:4
3:1
3152%67:68
6.AVANTEX3:1
1:5
3:2
3:1
0:5
0:3
2:10
2:6
4:0
2:3
0:4
2:1
4:0
4:4
2:7
2:4
1:2
2:5
8:4
3:2
2542%48:69
7.LSPA3:5
1:5
2:5
4:6
2:2
9:5
2:6
1:4
2:1
3:4
1:2
4:0
1:1
0:1
9:1
7:3
5:2
2:3
0:2
9:1
2338%67:59
8.RegVardy2:6
4:4
5:7
1:4
3:5
6:6
2:1
1:2
2:5
6:1
4:4
0:4
1:0
1:1
5:2
3:5
3:3
2:5
5:5
5:4
2135%61:74
9.ILGA4:4
2:5
1:9
3:5
1:8
2:7
5:2
3:2
2:5
1:5
4:2
7:2
3:7
1:9
5:3
2:5
4:2
3:3
1:4
3:3
2135%57:92
10.Rīgas Pašvaldības Policija3:7
2:7
3:6
0:7
2:5
1:4
0:3
2:8
1:4
3:5
5:2
2:1
3:2
2:5
5:2
3:3
3:3
2:4
3:1
5:1
2033%50:80
11.Banku augstskola3:13
1:7
1:4
6:2
2:8
2:3
0:9
5:6
1:3
4:6
2:3
4:8
1:9
2:0
4:5
5:5
3:3
4:1
1:5
1:3
1118%52:103
Datums Pretinieki Rezultāts
sestdien 17:00
25.oktobrī
ILGA - Industrial Steel Group 5:2
Protokols
trešdien 21:20
29.oktobrī
Baldone - ILGA 5:1
Protokols
piektdien 19:30
7.novembrī
AVANTEX - ILGA 2:7 (Foto) / Video)
Protokols
sestdien 18:00
15.novembrī
ILGA - Banku augstskola 1:4
Protokols
ceturtdien 21:10
20.novembrī
Banku augstskola - ILGA 3:3
Protokols
sestdien 18:00
22.novembrī
ILGA - RegVardy 5:3
Protokols
sestdien 18:00
29.novembrī
ILGA - AVANTEX 4:2
Protokols
pirmdien 20:10
1.decembrī
RegVardy - ILGA 5:2 (Foto)
Protokols
sestdien 18:00
6.decembrī
ILGA - Baldone 2:5
Protokols
sestdien 19:00
13.decembrī
ILGA - Arigo M* 1:8 (Video)
Protokols
otrdien 19:15
16.decembrī
Industrial Steel Group - ILGA 2:3
Protokols
pirmdien 21:45
22.decembrī
Arigo M* - ILGA 7:2 (Video)
Protokols
sestdien 18:00
27.decembrī
ILGA - Rīgas Pašvaldības Policija 4:2
Protokols
svētdien 21:00
28.decembrī
SK Inter/Macron P* - ILGA 5:3
Protokols
sestdien 18:00
3.janvārī
ILGA - SK Inter/Macron P* 1:9
Protokols
otrdien 21:15
6.janvārī
TENTE - ILGA 5:2
Protokols
sestdien 18:00
10.janvārī
ILGA - LSPA 3:7
Protokols
piektdien 19:50
16.janvārī
Rīgas Pašvaldības Policija - ILGA 3:3
Protokols
pirmdien 20:00
19.janvārī
ILGA - TENTE 4:4
Protokols
piektdien 21:45
23.janvārī
LSPA - ILGA 9:1
Protokols
2. līga
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Marshal FC1:1
6:3
4:4
2:5
6:3
2:5
3:5
3:1
8:2
4:3
4:3
6:1
12:2
1:1
2764%62:39
2.RegVardy3:6
1:1
4:1
5:5
3:3
2:5
5:5
5:4
5:2
3:5
9:5
6:6
7:4
4:3
2355%62:55
3.Ropaži5:2
4:4
5:5
1:4
3:3
4:3
7:3
1:5
5:4
3:4
6:2
3:7
4:6
8:1
2150%59:53
4.Rīgas Pašvaldības Policija5:2
3:6
5:2
3:3
3:4
3:3
3:1
5:1
3:3
2:4
0:1
1:3
8:2
3:1
2150%47:36
5.Banku augstskola1:3
5:3
4:5
5:5
5:1
3:7
1:5
1:3
3:3
4:1
5:3
3:4
6:4
7:3
2048%53:50
6.ILGA3:4
2:8
5:3
2:5
4:3
4:5
4:2
3:3
1:4
3:3
4:3
8:1
4:11
1:9
1740%48:64
7.Cerber - 021:6
3:4
6:6
5:9
7:3
2:6
3:1
1:0
4:3
3:5
1:8
3:4
2:2
4:2
1740%45:59
8.Jaunais Dinamietis1:1
2:12
3:4
4:7
1:8
6:4
1:3
2:8
3:7
4:6
9:1
11:4
2:4
2:2
1126%51:71
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 20:00
2.februārī
ILGA - Ropaži 4:3
Protokols
svētdien 18:10
8.februārī
Jaunais Dinamietis - ILGA 9:1
Protokols
piektdien 20:40
20.februārī
Ropaži - ILGA 5:4
Protokols
sestdien 18:00
21.februārī
ILGA - Jaunais Dinamietis 4:11
Protokols
sestdien 18:00
28.februārī
ILGA - Cerber - 02 4:3
Protokols
svētdien 19:15
1.marta
Marshal FC - ILGA 8:2
Protokols
otrdien 21:40
3.marta
Cerber - 02 - ILGA 1:8 (Foto) / Video)
Protokols
sestdien 18:00
7.marta
ILGA - Marshal FC 3:4
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin