Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
Cerber - 02
Klijānu 4, IeM veselības un sporta centrs
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Didzis Matīss
Didzis Matīss
121Vārtsargs40
1Oļegs Mariņaks
Oļegs Mariņaks
Vārtsargs42
4Jevģeņijs Semjonovs
Jevģeņijs Semjonovs
3Universāls32
5Konstantīns Fjodorovs
Konstantīns Fjodorovs
6Universāls34
6Aivars Gontarevs
Aivars Gontarevs
Aizsargs42
7Sandis Janušauskis
Sandis Janušauskis
Aizsargs44
8Juris Nicišs
Juris Nicišs
14Universāls50
11Jaroslavs Hudožitkins
Jaroslavs Hudožitkins
33Universāls48
12Sandis Nīlenders-Neilanders
Sandis Nīlenders-Neilanders
7Universāls45
13Mihails Semjonovs
Mihails Semjonovs
4Universāls32
14Mārtiņš Akmentiņš
Mārtiņš Akmentiņš
51Universāls35
14Dmitrijs Musajevs
Dmitrijs Musajevs
41Universāls29
16Dāvids Čudars
Dāvids Čudars
123Universāls26
16Murats Musajevs
Murats Musajevs
Universāls28
17Andrejs Polovinkins
Andrejs Polovinkins
3Universāls26
18Sergejs Puriņš
Sergejs Puriņš
84Universāls48
19Sergejs Lanskis
Sergejs Lanskis
21Aizsargs41
22Arno Tatevosjans
Arno Tatevosjans
1Universāls55
72Aigars Smildziņš
Aigars Smildziņš
Aizsargs48
74Dainis Čapkovskis
Dainis Čapkovskis
Uzbrucējs46

Kopā iesisti vārti: 77   |   Vidējais komandas vecums: 39.6


2. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.JakoSport&Graanul Pellets4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
4:3
4:3
2:0
2:1
1:1
7:4
2:1
2:2
4:5
2:1
4:4
4:1
6:3
11:1
4677%84:48
2.PB Line2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
7:5
4:2
4:1
0:1
7:0
5:3
6:2
3:0
7:3
3:2
6:0
2:5
10:-
3:2
4372%96:45
3.RSU5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
7:5
7:6
4:0
3:6
2:1
3:3
5:1
4:2
3:3
2:0
4:1
6:4
3:2
0:2
3863%77:71
4.FK Jaunolaine6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:6
4:6
8:2
4:0
6:3
5:3
4:3
4:2
6:2
2:3
5:2
2:5
6:8
4:2
3558%88:81
5.RTU FC*3:4
3:4
2:4
5:7
6:7
5:7
6:4
6:4
4:2
1:1
4:3
7:0
9:5
6:10
3:4
3:1
6:2
0:0
6:5
3:1
3253%88:75
6.ASK Kadaga1:2
0:2
1:0
1:4
6:3
0:4
0:4
2:8
1:1
2:4
5:2
3:5
6:5
3:5
3:1
8:2
11:6
4:5
8:0
5:6
2542%70:69
7.Baltic International Bank4:7
1:1
3:5
0:7
3:3
1:2
3:5
3:6
0:7
3:4
5:3
2:5
5:0
1:2
5:2
4:2
1:3
3:2
2:2
3:1
2135%52:69
8.Marshal FC2:2
1:2
0:3
2:6
2:4
1:5
2:4
3:4
10:6
5:9
5:3
5:6
2:1
0:5
4:4
2:5
12:2
1:1
4:3
6:1
2135%69:76
9.Ropaži1:2
5:4
2:3
3:7
0:2
3:3
3:2
2:6
1:3
4:3
2:8
1:3
2:4
2:5
5:2
4:4
4:6
8:1
6:2
3:7
2033%61:77
10.Jaunais Dinamietis1:4
4:4
5:2
0:6
4:6
1:4
5:2
2:5
0:0
2:6
5:4
6:11
2:3
3:1
1:1
2:12
1:8
6:4
2:4
2:2
1932%54:89
11.Cerber - 021:11
3:6
2:3
-:10
2:0
2:3
2:4
8:6
1:3
5:6
6:5
0:8
1:3
2:2
1:6
3:4
7:3
2:6
2:2
4:2
1728%54:93
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:40
21.oktobrī
Cerber - 02 - Jaunais Dinamietis 2:2
Protokols
otrdien 21:40
28.oktobrī
Cerber - 02 - Marshal FC 1:6
Protokols
otrdien 21:40
4.novembrī
Cerber - 02 - RTU FC* 1:3
Protokols
piektdien 21:20
7.novembrī
RSU - Cerber - 02 3:2
Protokols
otrdien 21:40
11.novembrī
Cerber - 02 - ASK Kadaga 6:5
Protokols
otrdien 21:40
18.novembrī
Cerber - 02 - RSU 2:0
Protokols
trešdien 20:15
19.novembrī
RTU FC* - Cerber - 02 6:5 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:40
2.decembrī
Cerber - 02 - PB Line 2:3 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:40
9.decembrī
Cerber - 02 - Baltic International Bank 1:3
Protokols
otrdien 21:40
23.decembrī
Cerber - 02 - JakoSport&Graanul Pellets 1:11
Protokols
svētdien 18:15
28.decembrī
PB Line - Cerber - 02 10:-
otrdien 20:00
6.janvārī
ASK Kadaga - Cerber - 02 8:0
Protokols
piektdien 20:40
9.janvārī
Ropaži - Cerber - 02 6:2
Protokols
svētdien 18:10
11.janvārī
Jaunais Dinamietis - Cerber - 02 2:4
Protokols
otrdien 21:40
13.janvārī
Cerber - 02 - FK Jaunolaine 2:4
Protokols
ceturtdien 19:00
15.janvārī
Baltic International Bank - Cerber - 02 2:2
Protokols
otrdien 21:40
20.janvārī
Cerber - 02 - Ropaži 7:3
Protokols
svētdien 19:15
25.janvārī
Marshal FC - Cerber - 02 4:3
Protokols
otrdien 21:15
27.janvārī
FK Jaunolaine - Cerber - 02 6:8
Protokols
trešdien 19:30
28.janvārī
JakoSport&Graanul Pellets - Cerber - 02 6:3
Protokols
2. līga
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Marshal FC1:1
6:3
4:4
2:5
6:3
2:5
3:5
3:1
8:2
4:3
4:3
6:1
12:2
1:1
2764%62:39
2.RegVardy3:6
1:1
4:1
5:5
3:3
2:5
5:5
5:4
5:2
3:5
9:5
6:6
7:4
4:3
2355%62:55
3.Ropaži5:2
4:4
5:5
1:4
3:3
4:3
7:3
1:5
5:4
3:4
6:2
3:7
4:6
8:1
2150%59:53
4.Rīgas Pašvaldības Policija5:2
3:6
5:2
3:3
3:4
3:3
3:1
5:1
3:3
2:4
0:1
1:3
8:2
3:1
2150%47:36
5.Banku augstskola1:3
5:3
4:5
5:5
5:1
3:7
1:5
1:3
3:3
4:1
5:3
3:4
6:4
7:3
2048%53:50
6.ILGA3:4
2:8
5:3
2:5
4:3
4:5
4:2
3:3
1:4
3:3
4:3
8:1
4:11
1:9
1740%48:64
7.Cerber - 021:6
3:4
6:6
5:9
7:3
2:6
3:1
1:0
4:3
3:5
1:8
3:4
2:2
4:2
1740%45:59
8.Jaunais Dinamietis1:1
2:12
3:4
4:7
1:8
6:4
1:3
2:8
3:7
4:6
9:1
11:4
2:4
2:2
1126%51:71
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:40
3.februārī
Cerber - 02 - RegVardy 6:6
Protokols
otrdien 21:40
10.februārī
Cerber - 02 - Banku augstskola 4:3
Protokols
piektdien 19:50
13.februārī
Rīgas Pašvaldības Policija - Cerber - 02 0:1
Protokols
otrdien 21:40
24.februārī
Cerber - 02 - Rīgas Pašvaldības Policija 3:1
Protokols
sestdien 18:00
28.februārī
ILGA - Cerber - 02 4:3
Protokols
otrdien 21:40
3.marta
Cerber - 02 - ILGA 1:8 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 21:10
5.marta
Banku augstskola - Cerber - 02 5:3
Protokols
pirmdien 20:10
16.marta
RegVardy - Cerber - 02 9:5
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin