Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
ASK Kadaga-2*
Krustabaznīcas 9, NBS
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Aleksandrs Sisa
Aleksandrs Sisa
1Uzbrucējs30
1Konstantīns Kuļikovs
Konstantīns Kuļikovs
Vārtsargs40
1Arvis Švēders
Arvis Švēders
Vārtsargs27
2Zigmunds Eglīte
Zigmunds Eglīte
Aizsargs54
2Viktors Petrivs
Viktors Petrivs
3Aizsargs29
3Oskars Mežsargs
Oskars Mežsargs
41Aizsargs33
4Edmunds Kokorevičs (fārmklubs)
Edmunds Kokorevičs (fārmklubs)
12Aizsargs36
5Sergejs Pinkevičs
Sergejs Pinkevičs
Aizsargs35
5Mārtiņš Valdmanis (fārmklubs)
Mārtiņš Valdmanis (fārmklubs)
23Universāls30
5Matīss Kučinskis (fārmklubs)
Matīss Kučinskis (fārmklubs)
Universāls28
6Jurģis Pavlovskis
Jurģis Pavlovskis
Aizsargs41
7Aleksandrs Terentjevs
Aleksandrs Terentjevs
1Uzbrucējs41
8Andžejs Sokolovs
Andžejs Sokolovs
4Aizsargs35
8Edmunds Bērziņš (fārmklubs)
Edmunds Bērziņš (fārmklubs)
1Uzbrucējs28
9Jānis Kadiķis
Jānis Kadiķis
52Aizsargs30
9Jānis Kriuliņš (fārmklubs)
Jānis Kriuliņš (fārmklubs)
Universāls41
10Ingus Pelcbergs
Ingus Pelcbergs
1Aizsargs41
10Māris Pokramovičs
Māris Pokramovičs
102Uzbrucējs32
10Gatis Jurjāns
Gatis Jurjāns
Uzbrucējs35
10Guntis Gabrāns (fārmklubs)
Guntis Gabrāns (fārmklubs)
11Universāls41
11Raivis Naumovs
Raivis Naumovs
Uzbrucējs31
11Kristaps Žodziņš
Kristaps Žodziņš
2Uzbrucējs34
11Māris Pavlovskis (fārmklubs)
Māris Pavlovskis (fārmklubs)
Universāls36
11Sandis Locāns (fārmklubs)
Sandis Locāns (fārmklubs)
1Universāls34
12Ingus Auziņš
Ingus Auziņš
Vārtsargs36
14Gatis Liepa
Gatis Liepa
91Uzbrucējs38
16Genādijs Beļajevs (fārmklubs)
Genādijs Beļajevs (fārmklubs)
9Universāls31
16Andis Jurevics
Andis Jurevics
61Aizsargs37
16Kristaps Melnis
Kristaps Melnis
Uzbrucējs31
17Guntars Rupeiks-Roķis
Guntars Rupeiks-Roķis
Uzbrucējs38

Kopā iesisti vārti: 82   |   Vidējais komandas vecums: 35.1


3. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.Baltic Express LV8:3
0:4
6:1
3:2
3:2
4:2
6:4
5:1
4:5
7:4
3:4
2:2
2:5
1:0
5:2
7:6
5:1
3:1
8:2
7:3
4677%89:54
2.Raita 24:0
3:8
5:3
1:3
7:3
5:1
5:4
5:3
3:4
7:3
2:3
3:2
4:4
3:3
4:2
5:3
8:4
5:3
11:1
6:2
4473%96:59
3.USB2:3
1:6
3:1
3:5
5:1
3:3
3:2
3:5
4:4
3:6
4:3
2:3
2:1
4:1
6:2
3:3
5:1
5:4
6:1
9:2
3660%76:57
4.Ķekavas novads2:4
2:3
1:5
3:7
3:3
1:5
2:3
7:3
2:2
3:0
5:3
1:3
1:1
3:0
3:2
1:0
7:2
9:3
4:3
8:3
3355%68:55
5.Medical Group DENS1:5
4:6
3:5
4:5
5:3
2:3
3:7
3:2
2:1
5:3
3:2
2:4
4:6
3:1
2:5
5:3
6:2
5:0
2:4
8:1
3050%72:68
6.Ātrais.LV4:7
5:4
3:7
4:3
6:3
4:4
0:3
2:2
3:5
1:2
5:4
2:5
2:2
4:2
4:9
3:2
3:6
6:2
6:3
5:4
3050%72:79
7.MLFC Victoria / Lerona2:2
4:3
2:3
3:2
3:2
3:4
3:1
3:5
4:2
2:3
5:2
4:5
6:2
1:3
2:4
6:7
3:5
3:8
7:2
8:3
2847%74:68
8.ASK Kadaga-2*0:1
5:2
3:3
4:4
1:4
1:2
0:3
1:1
1:3
6:4
2:4
2:2
3:1
2:6
2:0
4:4
2:8
2:4
7:1
6:2
2338%54:59
9.AFK Haube.lv / Antidopings 6:7
2:5
3:5
2:4
3:3
2:6
0:1
2:3
3:5
5:2
2:3
9:4
7:6
4:2
4:4
0:2
7:4
4:5
6:3
3:2
2338%74:76
10.SEB United1:3
1:5
3:5
4:8
4:5
1:5
3:9
2:7
0:5
2:6
2:6
6:3
8:3
5:3
4:2
8:2
5:4
4:7
7:1
4:4
2237%74:93
11.Grifs AG3:7
2:8
2:6
1:11
2:9
1:6
3:8
3:4
1:8
4:2
4:5
3:6
3:8
2:7
2:6
1:7
2:3
3:6
4:4
1:7
47%47:128
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:10
21.oktobrī
ASK Kadaga-2* - AFK Haube.lv / Antidopings 2:0
Protokols
ceturtdien 20:45
23.oktobrī
Ķekavas novads - ASK Kadaga-2* 1:1
Protokols
otrdien 21:10
28.oktobrī
Ātrais.LV - ASK Kadaga-2* 2:2
Protokols
ceturtdien 21:15
30.oktobrī
Raita 2 - ASK Kadaga-2* 4:4
Protokols
otrdien 21:30
4.novembrī
Baltic Express LV - ASK Kadaga-2* 2:5
Protokols
otrdien 20:00
11.novembrī
ASK Kadaga-2* - Baltic Express LV 0:1
Protokols
trešdien 21:45
12.novembrī
Medical Group DENS - ASK Kadaga-2* 4:6
Protokols
piektdien 20:45
21.novembrī
USB - ASK Kadaga-2* 2:1
Protokols
otrdien 21:10
25.novembrī
ASK Kadaga-2* - USB 1:4
Protokols
otrdien 21:10
2.decembrī
ASK Kadaga-2* - SEB United 2:8
Protokols
pirmdien 20:15
8.decembrī
AFK Haube.lv / Antidopings - ASK Kadaga-2* 4:4
Protokols
otrdien 21:10
9.decembrī
ASK Kadaga-2* - Ķekavas novads 0:3 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:10
16.decembrī
ASK Kadaga-2* - MLFC Victoria / Lerona 3:1
Protokols
trešdien 19:30
17.decembrī
SEB United - ASK Kadaga-2* 4:2
Protokols
otrdien 20:40
23.decembrī
MLFC Victoria / Lerona - ASK Kadaga-2* 6:2
Protokols
otrdien 21:10
30.decembrī
ASK Kadaga-2* - Ātrais.LV 2:4
Protokols
otrdien 21:10
6.janvārī
ASK Kadaga-2* - Medical Group DENS 1:3
Protokols
pirmdien 20:10
12.janvārī
Grifs AG - ASK Kadaga-2* 2:6
Protokols
otrdien 21:10
13.janvārī
ASK Kadaga-2* - Grifs AG 7:1
Protokols
otrdien 21:10
20.janvārī
ASK Kadaga-2* - Raita 2 3:3
Protokols
3. līga
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.JOMA TEAM4:0
2:6
5:0
5:1
4:2
3:8
10:2
4:5
2:0
2:4
9:1
4:3
4:0
11:5
3071%69:37
2.ASK Kadaga-2*6:2
0:4
6:4
6:0
3:4
2:5
2:0
4:4
4:1
4:3
2:8
2:4
7:1
6:2
2560%54:42
3.FK Brīvais Vilnis 1:5
0:5
0:6
4:6
2:2
5:1
3:8
7:4
3:2
4:2
10:-
10:-
-:10
9:2
2252%58:53
4.FK Taipans / Saulkrasti8:3
2:4
5:2
4:3
1:5
2:2
1:5
5:5
5:2
4:2
2:3
5:1
1:1
5:5
2252%50:43
5.AFK Haube.lv / Antidopings 5:4
2:10
4:4
0:2
4:7
8:3
5:5
5:1
3:5
3:8
7:4
4:5
6:3
3:2
2048%59:63
6.Darba Rezerves4:2
0:2
3:4
1:4
2:4
2:3
2:4
2:5
8:3
5:3
14:3
1:1
6:2
5:0
1945%55:40
7.SEB United3:4
1:9
4:2
8:2
-:10
-:10
1:5
3:2
5:4
4:7
1:1
3:14
7:1
4:4
1740%44:75
8.Grifs AG5:11
0:4
2:6
1:7
2:9
10:-
5:5
1:1
2:3
3:6
0:5
2:6
4:4
1:7
614%38:74
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:15
2.februārī
JOMA TEAM - ASK Kadaga-2* 4:0
Protokols
otrdien 21:10
3.februārī
ASK Kadaga-2* - Darba Rezerves 4:1
Protokols
otrdien 20:10
10.februārī
ASK Kadaga-2* - JOMA TEAM 6:2
Protokols
pirmdien 20:00
16.februārī
Darba Rezerves - ASK Kadaga-2* 3:4
Protokols
otrdien 21:10
17.februārī
ASK Kadaga-2* - FK Brīvais Vilnis 6:4 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 22:00
2.marta
FK Brīvais Vilnis - ASK Kadaga-2* 0:6
Protokols
trešdien 20:30
11.marta
FK Taipans / Saulkrasti - ASK Kadaga-2* 5:2
Protokols
otrdien 21:10
17.marta
ASK Kadaga-2* - FK Taipans / Saulkrasti 3:4
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin