Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
PB Line
Ziemeļblāzmas 59, Rīgas Rīnūžu vsk.
 
 

www.pbline.lv
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Raimonds Ulpe
Raimonds Ulpe
Universāls41
1Edgars Klibus
Edgars Klibus
Vārtsargs32
1Sergejs Derevjagins
Sergejs Derevjagins
Vārtsargs32
3Jānis Mičulis
Jānis Mičulis
11Universāls32
4Aigars Lazdiņš
Aigars Lazdiņš
123Universāls27
5Edgars Miezītis
Edgars Miezītis
1Universāls36
6Mārtiņš Markuss
Mārtiņš Markuss
Universāls33
8Mārtiņš Grīnfelds
Mārtiņš Grīnfelds
531Universāls31
11Mārtiņš Turčins
Mārtiņš Turčins
7Universāls32
13Renārs Sardiko
Renārs Sardiko
1432Universāls33
17Artūrs Strazdiņš
Artūrs Strazdiņš
4231Universāls24
21Andris Skrastiņš
Andris Skrastiņš
71Universāls31
21Dainis Kovals
Dainis Kovals
5Universāls43
22Deniss Piļžis
Deniss Piļžis
Universāls33
23Artūrs Lazdiņš
Artūrs Lazdiņš
32Universāls32
24Kristaps Innus
Kristaps Innus
11Universāls32
77Rūdolfs Veisbergs
Rūdolfs Veisbergs
72Universāls30
89Jānis Daugulis
Jānis Daugulis
81Universāls30

Kopā iesisti vārti: 112   |   Vidējais komandas vecums: 32.4


2. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.JakoSport&Graanul Pellets4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
4:3
4:3
2:0
2:1
1:1
7:4
2:1
2:2
4:5
2:1
4:4
4:1
6:3
11:1
4677%84:48
2.PB Line2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
7:5
4:2
4:1
0:1
7:0
5:3
6:2
3:0
7:3
3:2
6:0
2:5
10:-
3:2
4372%96:45
3.RSU5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
7:5
7:6
4:0
3:6
2:1
3:3
5:1
4:2
3:3
2:0
4:1
6:4
3:2
0:2
3863%77:71
4.FK Jaunolaine6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:6
4:6
8:2
4:0
6:3
5:3
4:3
4:2
6:2
2:3
5:2
2:5
6:8
4:2
3558%88:81
5.RTU FC*3:4
3:4
2:4
5:7
6:7
5:7
6:4
6:4
4:2
1:1
4:3
7:0
9:5
6:10
3:4
3:1
6:2
0:0
6:5
3:1
3253%88:75
6.ASK Kadaga1:2
0:2
1:0
1:4
6:3
0:4
0:4
2:8
1:1
2:4
5:2
3:5
6:5
3:5
3:1
8:2
11:6
4:5
8:0
5:6
2542%70:69
7.Baltic International Bank4:7
1:1
3:5
0:7
3:3
1:2
3:5
3:6
0:7
3:4
5:3
2:5
5:0
1:2
5:2
4:2
1:3
3:2
2:2
3:1
2135%52:69
8.Marshal FC2:2
1:2
0:3
2:6
2:4
1:5
2:4
3:4
10:6
5:9
5:3
5:6
2:1
0:5
4:4
2:5
12:2
1:1
4:3
6:1
2135%69:76
9.Ropaži1:2
5:4
2:3
3:7
0:2
3:3
3:2
2:6
1:3
4:3
2:8
1:3
2:4
2:5
5:2
4:4
4:6
8:1
6:2
3:7
2033%61:77
10.Jaunais Dinamietis1:4
4:4
5:2
0:6
4:6
1:4
5:2
2:5
0:0
2:6
5:4
6:11
2:3
3:1
1:1
2:12
1:8
6:4
2:4
2:2
1932%54:89
11.Cerber - 021:11
3:6
2:3
-:10
2:0
2:3
2:4
8:6
1:3
5:6
6:5
0:8
1:3
2:2
1:6
3:4
7:3
2:6
2:2
4:2
1728%54:93
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 18:15
26.oktobrī
PB Line - FK Jaunolaine 4:4
Protokols
svētdien 18:15
2.novembrī
PB Line - Jaunais Dinamietis 6:0
Protokols
svētdien 18:15
9.novembrī
PB Line - Ropaži 7:3
Protokols
otrdien 21:15
11.novembrī
FK Jaunolaine - PB Line 5:0
Protokols
piektdien 21:20
14.novembrī
RSU - PB Line 2:4
Protokols
svētdien 18:15
16.novembrī
PB Line - RSU 17:0
Protokols
svētdien 18:15
23.novembrī
PB Line - RTU FC* 7:5
Protokols
pirmdien 20:45
24.novembrī
JakoSport&Graanul Pellets - PB Line 4:2
Protokols
svētdien 18:15
30.novembrī
PB Line - Marshal FC 6:2
Protokols
otrdien 21:40
2.decembrī
Cerber - 02 - PB Line 2:3 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 19:15
7.decembrī
Marshal FC - PB Line 0:3
Protokols
svētdien 18:15
14.decembrī
PB Line - ASK Kadaga 4:1
Protokols
svētdien 18:15
21.decembrī
PB Line - Baltic International Bank 7:0
Protokols
svētdien 18:15
28.decembrī
PB Line - Cerber - 02 10:-
svētdien 18:15
4.janvārī
PB Line - JakoSport&Graanul Pellets 2:4
Protokols
trešdien 20:15
7.janvārī
RTU FC* - PB Line 2:4
Protokols
ceturtdien 19:00
8.janvārī
Baltic International Bank - PB Line 3:5
Protokols
otrdien 20:40
13.janvārī
Ropaži - PB Line 2:3
Protokols
svētdien 18:10
18.janvārī
Jaunais Dinamietis - PB Line 5:2
Protokols
otrdien 20:00
20.janvārī
ASK Kadaga - PB Line 1:0
Protokols
2. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Arigo M*3:1
4:8
1:1
5:3
7:2
5:4
5:2
2:3
6:5
1:2
4:4
7:3
7:2
3:4
2662%60:44
2.SK Inter/Macron P*8:4
1:3
1:3
4:4
4:4
5:3
6:2
1:6
5:2
3:2
7:4
1:1
1:1
4:3
2560%51:42
3.TENTE3:5
1:1
4:4
3:1
4:1
2:1
4:3
3:5
3:6
1:1
8:2
2:5
1:0
1:6
2150%40:41
4.JakoSport&Graanul Pellets4:5
2:7
3:5
4:4
1:2
1:4
4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
3:1
2:1
2048%49:47
5.PB Line3:2
2:5
6:1
2:6
5:3
3:4
2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
4:3
2:2
2048%56:45
6.RSU2:1
5:6
2:3
2:5
1:1
6:3
5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
4:2
3:0
1945%49:56
7.FK Jaunolaine3:7
4:4
1:1
4:7
5:2
2:8
6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:3
8:3
1945%55:69
8.Industrial Steel Group4:3
2:7
3:4
1:1
6:1
0:1
1:2
1:3
2:2
3:4
0:3
2:4
3:8
3:4
819%31:47
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 18:15
8.februārī
PB Line - TENTE 5:3
Protokols
svētdien 18:15
15.februārī
PB Line - Arigo M* 3:2 (Video)
Protokols
otrdien 19:15
17.februārī
Industrial Steel Group - PB Line 2:2
Protokols
svētdien 21:00
22.februārī
SK Inter/Macron P* - PB Line 6:2 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 21:45
2.marta
Arigo M* - PB Line 5:2 (Video)
Protokols
svētdien 18:15
8.marta
PB Line - SK Inter/Macron P* 6:1
Protokols
svētdien 18:15
15.marta
PB Line - Industrial Steel Group 4:3
Protokols
otrdien 21:15
24.marta
TENTE - PB Line 4:3 (Foto) / Video)
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin