Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
USB
Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk.
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Mārcis Bormanis
Mārcis Bormanis
Vārtsargs31
4Māris Vizla
Māris Vizla
2Universāls31
7Artis Melbardis
Artis Melbardis
72Universāls28
8Kārlis Kadakovskis
Kārlis Kadakovskis
11Universāls31
10Vitālijs Kudrjašovs
Vitālijs Kudrjašovs
61Universāls26
12Emīls Pļavenieks
Emīls Pļavenieks
10Universāls27
13Maksims Dudaņecs
Maksims Dudaņecs
75Universāls28
17Artjoms Tolkačevs
Artjoms Tolkačevs
171Universāls28
19Aleksandrs Zotimovs
Aleksandrs Zotimovs
304Universāls28
20Māris Kalnupelnieks
Māris Kalnupelnieks
92Universāls33
21Jurijs Fjodorovs
Jurijs Fjodorovs
1Universāls26
22Kristens Bargais
Kristens Bargais
2Vārtsargs28
29Gints Cimers
Gints Cimers
72Universāls32
30Jānis Kazaks
Jānis Kazaks
Universāls38
33Kaspars Podskočijs
Kaspars Podskočijs
Universāls34
44Dmitrijs Perlovs
Dmitrijs Perlovs
3Universāls41

Kopā iesisti vārti: 100   |   Vidējais komandas vecums: 30.6


3. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.Baltic Express LV8:3
0:4
6:1
3:2
3:2
4:2
6:4
5:1
4:5
7:4
3:4
2:2
2:5
1:0
5:2
7:6
5:1
3:1
8:2
7:3
4677%89:54
2.Raita 24:0
3:8
5:3
1:3
7:3
5:1
5:4
5:3
3:4
7:3
2:3
3:2
4:4
3:3
4:2
5:3
8:4
5:3
11:1
6:2
4473%96:59
3.USB2:3
1:6
3:1
3:5
5:1
3:3
3:2
3:5
4:4
3:6
4:3
2:3
2:1
4:1
6:2
3:3
5:1
5:4
6:1
9:2
3660%76:57
4.Ķekavas novads2:4
2:3
1:5
3:7
3:3
1:5
2:3
7:3
2:2
3:0
5:3
1:3
1:1
3:0
3:2
1:0
7:2
9:3
4:3
8:3
3355%68:55
5.Medical Group DENS1:5
4:6
3:5
4:5
5:3
2:3
3:7
3:2
2:1
5:3
3:2
2:4
4:6
3:1
2:5
5:3
6:2
5:0
2:4
8:1
3050%72:68
6.Ātrais.LV4:7
5:4
3:7
4:3
6:3
4:4
0:3
2:2
3:5
1:2
5:4
2:5
2:2
4:2
4:9
3:2
3:6
6:2
6:3
5:4
3050%72:79
7.MLFC Victoria / Lerona2:2
4:3
2:3
3:2
3:2
3:4
3:1
3:5
4:2
2:3
5:2
4:5
6:2
1:3
2:4
6:7
3:5
3:8
7:2
8:3
2847%74:68
8.ASK Kadaga-2*0:1
5:2
3:3
4:4
1:4
1:2
0:3
1:1
1:3
6:4
2:4
2:2
3:1
2:6
2:0
4:4
2:8
2:4
7:1
6:2
2338%54:59
9.AFK Haube.lv / Antidopings 6:7
2:5
3:5
2:4
3:3
2:6
0:1
2:3
3:5
5:2
2:3
9:4
7:6
4:2
4:4
0:2
7:4
4:5
6:3
3:2
2338%74:76
10.SEB United1:3
1:5
3:5
4:8
4:5
1:5
3:9
2:7
0:5
2:6
2:6
6:3
8:3
5:3
4:2
8:2
5:4
4:7
7:1
4:4
2237%74:93
11.Grifs AG3:7
2:8
2:6
1:11
2:9
1:6
3:8
3:4
1:8
4:2
4:5
3:6
3:8
2:7
2:6
1:7
2:3
3:6
4:4
1:7
47%47:128
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 19:30
29.oktobrī
SEB United - USB 4:5
Protokols
piektdien 20:45
31.oktobrī
USB - Ātrais.LV 4:4
Protokols
ceturtdien 21:15
6.novembrī
Raita 2 - USB 5:3
Protokols
piektdien 20:45
7.novembrī
USB - SEB United 5:1 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 20:10
10.novembrī
Grifs AG - USB 2:9
Protokols
piektdien 20:45
14.novembrī
USB - AFK Haube.lv / Antidopings 6:2
Protokols
piektdien 20:45
21.novembrī
USB - ASK Kadaga-2* 2:1
Protokols
otrdien 21:10
25.novembrī
ASK Kadaga-2* - USB 1:4
Protokols
piektdien 20:45
28.novembrī
USB - MLFC Victoria / Lerona 4:3
Protokols
otrdien 20:40
2.decembrī
MLFC Victoria / Lerona - USB 3:2
Protokols
piektdien 20:45
5.decembrī
USB - Medical Group DENS 3:2
Protokols
ceturtdien 21:00
11.decembrī
Ķekavas novads - USB 3:3
Protokols
piektdien 20:45
12.decembrī
USB - Baltic Express LV 2:3
Protokols
otrdien 21:30
16.decembrī
Baltic Express LV - USB 6:1 (Foto)
Protokols
piektdien 20:45
19.decembrī
USB - Grifs AG 6:1
Protokols
trešdien 21:45
7.janvārī
Medical Group DENS - USB 5:3
Protokols
piektdien 20:45
9.janvārī
USB - Ķekavas novads 5:1
Protokols
otrdien 21:10
13.janvārī
Ātrais.LV - USB 6:3
Protokols
piektdien 20:45
16.janvārī
USB - Raita 2 3:1
Protokols
pirmdien 20:15
19.janvārī
AFK Haube.lv / Antidopings - USB 3:3
Protokols
3. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
6:6
5:3
7:2
4:4
5:1
3:3
6:3
4:4
3:2
4:3
5:4
6:5
3174%64:48
2.EUROLOGI3:4
5:2
2:2
5:1
2:3
4:5
2:1
7:2
2:5
4:1
6:2
6:1
5:3
5:1
2867%58:33
3.Raita 23:5
6:6
1:5
2:2
5:3
1:3
4:0
3:8
4:1
5:2
4:3
7:4
7:3
5:1
2662%57:46
4.USB4:4
2:7
5:4
3:2
3:1
3:5
2:3
1:6
3:2
0:5
6:1
3:0
5:1
3:3
2355%43:44
5.Baltic Express LV3:3
1:5
2:7
1:2
8:3
0:4
6:1
3:2
1:8
6:2
4:5
4:2
3:2
4:2
2252%46:48
6.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
2:5
1:4
5:0
2:3
2:6
8:1
6:0
2:4
3:0
6:2
1945%50:41
7.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:7
3:4
0:3
1:6
2:4
5:4
4:2
0:6
9:8
4:1
1229%40:64
8.Ķekavas novads5:6
4:5
1:5
3:5
1:5
3:7
3:3
1:5
2:4
2:3
2:6
0:3
1:4
8:9
12%36:70
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:30
5.februārī
Akela Kļūdījās - USB 7:2
Protokols
piektdien 20:50
6.februārī
USB - Gludi LM 6:1
Protokols
ceturtdien 20:30
12.februārī
Gludi LM - USB 0:3
Protokols
piektdien 20:50
20.februārī
USB - Akela Kļūdījās 4:4
Protokols
otrdien 20:15
24.februārī
Industrial Steel Group 2* - USB 5:0 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 20:50
6.marta
USB - Industrial Steel Group 2* 3:2
Protokols
trešdien 21:45
11.marta
EUROLOGI - USB 2:3
Protokols
piektdien 20:50
20.marta
USB - EUROLOGI 5:4
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin