Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
EUROLOGI
Imantas 11a, 69. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Romāns Bogomolovs
Romāns Bogomolovs
1Vārtsargs43
2Pāvels Patļins
Pāvels Patļins
Universāls39
3Viktorija Miglāne
Viktorija Miglāne
Universāls23
4Mihails Bociks
Mihails Bociks
2Universāls35
5Eduards Ļipskis
Eduards Ļipskis
8Universāls45
7Andrejs Bakradze
Andrejs Bakradze
352Universāls28
8Arturs Jefremenkovs
Arturs Jefremenkovs
27Universāls33
9Deniss Sučkovs
Deniss Sučkovs
Universāls41
10Leonids Barščevskis
Leonids Barščevskis
Universāls49
11Igors Tihomirovs
Igors Tihomirovs
Universāls44
18Ivans Beznosiks
Ivans Beznosiks
93Universāls34
20Dmitrijs Vlasovs
Dmitrijs Vlasovs
6Universāls36
22Edgars Filippovs
Edgars Filippovs
1Vārtsargs25
23Deniss Kravcovs
Deniss Kravcovs
18Universāls39
83Mihails Jankovskis
Mihails Jankovskis
2551Universāls36

Kopā iesisti vārti: 130   |   Vidējais komandas vecums: 36.7


3. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
3:2
4:3
6:3
4:4
6:1
12:6
8:6
2:5
8:4
12:7
7:3
4:4
9:3
12:4
11:2
9:2
11:1
9:2
5083%143:70
2.EUROLOGI3:4
5:2
6:2
6:1
2:5
4:1
7:3
5:0
4:0
1:3
16:1
5:3
5:1
3:0
8:1
2:2
6:0
6:2
2:2
5:3
4778%101:36
3.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:2
0:6
7:2
6:3
11:1
3:1
4:1
3:2
4:1
5:1
7:4
3:3
5:0
3:2
5:2
5:3
4372%83:53
4.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
6:0
2:4
1:2
13:0
2:3
3:0
8:3
3:5
8:3
5:4
5:4
5:1
6:2
3:2
3:0
1:0
4067%87:49
5.FK Laikmets6:12
1:6
0:5
3:7
3:6
2:7
0:13
2:1
5:3
3:1
4:1
5:3
2:4
5:4
9:4
4:3
9:2
2:5
3:2
1:4
3050%69:93
6.G4S Husky5:2
6:8
3:1
0:4
1:3
1:11
0:3
3:2
1:3
3:5
1:2
4:1
3:5
2:1
4:1
4:9
5:4
2:1
1:0
6:3
3050%55:69
7.Evolution Gaming7:12
4:8
3:5
1:16
2:3
1:4
5:3
3:8
3:5
1:4
1:4
2:1
3:0
3:3
4:6
4:3
2:10
4:2
8:2
5:5
2033%66:104
8.JOMA TEAM4:4
3:7
0:3
1:5
1:5
1:4
4:5
3:8
4:5
4:2
1:2
5:3
3:3
0:3
5:0
5:1
4:2
3:8
2:0
2:4
2033%55:74
9.FK Brīvais Vilnis 4:12
3:9
2:2
1:8
3:3
4:7
1:5
4:5
3:4
4:9
9:4
1:4
3:4
6:4
1:5
0:5
2:2
5:1
3:2
4:2
1830%63:97
10.FK Taipans / Saulkrasti2:9
2:11
2:6
0:6
2:3
0:5
2:3
2:6
5:2
2:9
1:2
4:5
2:4
10:2
8:3
2:4
1:5
2:2
5:2
4:2
1627%58:91
11.Darba Rezerves2:9
1:11
3:5
2:2
3:5
2:5
0:1
0:3
4:1
2:3
3:6
0:1
5:5
2:8
4:2
0:2
2:4
2:3
2:4
2:5
813%41:85
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 20:15
21.oktobrī
Industrial Steel Group 2* - EUROLOGI 1:4
Protokols
trešdien 21:40
22.oktobrī
EUROLOGI - Evolution Gaming 16:1
Protokols
otrdien 21:00
28.oktobrī
FK Laikmets - EUROLOGI 0:5 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 21:40
29.oktobrī
EUROLOGI - G4S Husky 4:0
Protokols
sestdien 16:00
1.novembrī
Evolution Gaming - EUROLOGI 3:5
Protokols
pirmdien 22:00
3.novembrī
FK Brīvais Vilnis - EUROLOGI 2:2
Protokols
trešdien 21:40
5.novembrī
EUROLOGI - FK Laikmets 7:3
Protokols
pirmdien 21:15
10.novembrī
JOMA TEAM - EUROLOGI 0:3
Protokols
trešdien 21:40
12.novembrī
EUROLOGI - FK Taipans / Saulkrasti 6:0
Protokols
ceturtdien 20:30
13.novembrī
Akela Kļūdījās - EUROLOGI 2:5
Protokols
trešdien 21:40
19.novembrī
EUROLOGI - FK Brīvais Vilnis 8:1
Protokols
otrdien 20:10
25.novembrī
G4S Husky - EUROLOGI 3:1
Protokols
trešdien 21:40
26.novembrī
EUROLOGI - Darba Rezerves 2:2
Protokols
pirmdien 20:00
1.decembrī
Darba Rezerves - EUROLOGI 3:5
Protokols
trešdien 21:40
3.decembrī
EUROLOGI - JOMA TEAM 5:1
Protokols
trešdien 21:40
10.decembrī
EUROLOGI - Industrial Steel Group 2* 2:5
Protokols
trešdien 20:30
17.decembrī
FK Taipans / Saulkrasti - EUROLOGI 2:6
Protokols
trešdien 21:40
7.janvārī
EUROLOGI - Gludi LM 6:2
Protokols
trešdien 21:40
14.janvārī
EUROLOGI - Akela Kļūdījās 3:4
Protokols
ceturtdien 20:15
15.janvārī
Gludi LM - EUROLOGI 1:6
Protokols
3. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
6:6
5:3
7:2
4:4
5:1
3:3
6:3
4:4
3:2
4:3
5:4
6:5
3174%64:48
2.EUROLOGI3:4
5:2
2:2
5:1
2:3
4:5
2:1
7:2
2:5
4:1
6:2
6:1
5:3
5:1
2867%58:33
3.Raita 23:5
6:6
1:5
2:2
5:3
1:3
4:0
3:8
4:1
5:2
4:3
7:4
7:3
5:1
2662%57:46
4.USB4:4
2:7
5:4
3:2
3:1
3:5
2:3
1:6
3:2
0:5
6:1
3:0
5:1
3:3
2355%43:44
5.Baltic Express LV3:3
1:5
2:7
1:2
8:3
0:4
6:1
3:2
1:8
6:2
4:5
4:2
3:2
4:2
2252%46:48
6.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
2:5
1:4
5:0
2:3
2:6
8:1
6:0
2:4
3:0
6:2
1945%50:41
7.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:7
3:4
0:3
1:6
2:4
5:4
4:2
0:6
9:8
4:1
1229%40:64
8.Ķekavas novads5:6
4:5
1:5
3:5
1:5
3:7
3:3
1:5
2:4
2:3
2:6
0:3
1:4
8:9
12%36:70
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 21:00
12.februārī
Ķekavas novads - EUROLOGI 1:5
Protokols
otrdien 21:30
17.februārī
Baltic Express LV - EUROLOGI 2:7
Protokols
trešdien 21:45
18.februārī
EUROLOGI - Baltic Express LV 2:1
Protokols
piektdien 20:10
20.februārī
Raita 2 - EUROLOGI 1:5 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 21:45
25.februārī
EUROLOGI - Raita 2 2:2
Protokols
trešdien 21:45
11.marta
EUROLOGI - USB 2:3
Protokols
trešdien 21:45
18.marta
EUROLOGI - Ķekavas novads 5:3
Protokols
piektdien 20:50
20.marta
USB - EUROLOGI 5:4
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin