Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
Rīgas Pašvaldības Policija
K.Valdemāra 65, 49.vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Kristaps Gruzde
Kristaps Gruzde
4Vārtsargs31
4Raitis Dzelzkalējs
Raitis Dzelzkalējs
41Universāls28
5Gatis Dzelzkalējs
Gatis Dzelzkalējs
11Universāls33
8Ringolds Prāvasts
Ringolds Prāvasts
41Universāls38
9Konstantins Paško
Konstantins Paško
423Universāls26
11Jānis Gailums
Jānis Gailums
21Universāls32
12Žanis Tašņevs
Žanis Tašņevs
351Universāls31
13Kirils Butkovskis
Kirils Butkovskis
1Universāls22
14Renārs Kazus
Renārs Kazus
251Universāls30
15Jānis Daile
Jānis Daile
2Universāls32
16Vitālijs Levaškēvičs
Vitālijs Levaškēvičs
2Universāls32
17Artūrs Rudzītis
Artūrs  Rudzītis
Universāls32
18Armīns Fjodorovs
Armīns Fjodorovs
72Universāls30
19Mihails Zeludenko
Mihails Zeludenko
Universāls24
20Jānis Purviņš
Jānis Purviņš
21Universāls32
21Kaspars Žodziņš
Kaspars Žodziņš
12Universāls35
23Vadims Safoņenkovs
Vadims Safoņenkovs
Universāls27
88Juris Dzērve
Juris Dzērve
1Universāls32
89Dmitrijs Sokolovs
Dmitrijs Sokolovs
141Universāls30
91Māris Upenieks
Māris Upenieks
Universāls28

Kopā iesisti vārti: 73   |   Vidējais komandas vecums: 30.3


2. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.TENTE4:4
3:1
3:5
1:1
1:0
1:6
8:3
4:3
5:1
1:3
5:1
5:3
4:4
6:2
5:2
4:4
7:2
7:3
7:1
13:3
4372%94:52
2.SK Inter/Macron P*1:3
4:4
8:4
1:3
1:1
4:3
5:3
3:2
1:3
2:3
6:4
5:2
4:1
7:5
5:3
9:1
7:0
6:3
2:6
4:1
4168%85:55
3.Arigo M*1:1
5:3
3:1
4:8
7:2
3:4
2:2
6:8
3:0
5:0
5:9
2:2
6:6
5:3
7:2
8:1
4:1
5:2
3:2
8:2
4067%92:59
4.Industrial Steel Group6:1
0:1
3:4
1:1
4:3
2:7
3:0
6:4
6:2
10:2
4:1
6:2
2:1
1:2
2:3
2:5
8:2
3:0
6:5
9:0
4067%84:46
5.Baldone3:4
3:8
2:3
3:5
8:6
2:2
4:6
0:3
3:2
0:4
4:3
1:2
1:6
5:2
5:1
5:2
5:3
4:1
6:4
3:1
3152%67:68
6.AVANTEX3:1
1:5
3:2
3:1
0:5
0:3
2:10
2:6
4:0
2:3
0:4
2:1
4:0
4:4
2:7
2:4
1:2
2:5
8:4
3:2
2542%48:69
7.LSPA3:5
1:5
2:5
4:6
2:2
9:5
2:6
1:4
2:1
3:4
1:2
4:0
1:1
0:1
9:1
7:3
5:2
2:3
0:2
9:1
2338%67:59
8.RegVardy2:6
4:4
5:7
1:4
3:5
6:6
2:1
1:2
2:5
6:1
4:4
0:4
1:0
1:1
5:2
3:5
3:3
2:5
5:5
5:4
2135%61:74
9.ILGA4:4
2:5
1:9
3:5
1:8
2:7
5:2
3:2
2:5
1:5
4:2
7:2
3:7
1:9
5:3
2:5
4:2
3:3
1:4
3:3
2135%57:92
10.Rīgas Pašvaldības Policija3:7
2:7
3:6
0:7
2:5
1:4
0:3
2:8
1:4
3:5
5:2
2:1
3:2
2:5
5:2
3:3
3:3
2:4
3:1
5:1
2033%50:80
11.Banku augstskola3:13
1:7
1:4
6:2
2:8
2:3
0:9
5:6
1:3
4:6
2:3
4:8
1:9
2:0
4:5
5:5
3:3
4:1
1:5
1:3
1118%52:103
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 21:20
22.oktobrī
Baldone - Rīgas Pašvaldības Policija 5:3
Protokols
piektdien 19:50
24.oktobrī
Rīgas Pašvaldības Policija - AVANTEX 5:2
Protokols
otrdien 21:15
28.oktobrī
TENTE - Rīgas Pašvaldības Policija 7:2
Protokols
piektdien 19:50
31.oktobrī
Rīgas Pašvaldības Policija - Baldone 1:4 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 19:45
7.novembrī
Rīgas Pašvaldības Policija - LSPA 3:2
Protokols
pirmdien 20:10
10.novembrī
RegVardy - Rīgas Pašvaldības Policija 3:3
Protokols
piektdien 22:10
14.novembrī
AVANTEX - Rīgas Pašvaldības Policija 1:2
Protokols
piektdien 19:45
21.novembrī
Rīgas Pašvaldības Policija - Arigo M* 2:5 (Video)
Protokols
svētdien 17:15
23.novembrī
LSPA - Rīgas Pašvaldības Policija 5:2
Protokols
otrdien 19:15
25.novembrī
Industrial Steel Group - Rīgas Pašvaldības Policija 8:2
Protokols
piektdien 19:50
5.decembrī
Rīgas Pašvaldības Policija - Banku augstskola 3:1
Protokols
svētdien 21:00
7.decembrī
SK Inter/Macron P* - Rīgas Pašvaldības Policija 7:0
Protokols
piektdien 19:50
12.decembrī
Rīgas Pašvaldības Policija - RegVardy 5:2
Protokols
piektdien 19:45
19.decembrī
Rīgas Pašvaldības Policija - SK Inter/Macron P* 3:6
Protokols
sestdien 18:00
27.decembrī
ILGA - Rīgas Pašvaldības Policija 4:2
Protokols
pirmdien 21:45
5.janvārī
Arigo M* - Rīgas Pašvaldības Policija 4:1 (Video)
Protokols
piektdien 19:45
9.janvārī
Rīgas Pašvaldības Policija - Industrial Steel Group 0:3
Protokols
ceturtdien 21:10
15.janvārī
Banku augstskola - Rīgas Pašvaldības Policija 1:5
Protokols
piektdien 19:50
16.janvārī
Rīgas Pašvaldības Policija - ILGA 3:3
Protokols
otrdien 21:15
3.februārī
Rīgas Pašvaldības Policija - TENTE 3:7
Protokols
2. līga
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Marshal FC1:1
6:3
4:4
2:5
6:3
2:5
3:5
3:1
8:2
4:3
4:3
6:1
12:2
1:1
2764%62:39
2.RegVardy3:6
1:1
4:1
5:5
3:3
2:5
5:5
5:4
5:2
3:5
9:5
6:6
7:4
4:3
2355%62:55
3.Ropaži5:2
4:4
5:5
1:4
3:3
4:3
7:3
1:5
5:4
3:4
6:2
3:7
4:6
8:1
2150%59:53
4.Rīgas Pašvaldības Policija5:2
3:6
5:2
3:3
3:4
3:3
3:1
5:1
3:3
2:4
0:1
1:3
8:2
3:1
2150%47:36
5.Banku augstskola1:3
5:3
4:5
5:5
5:1
3:7
1:5
1:3
3:3
4:1
5:3
3:4
6:4
7:3
2048%53:50
6.ILGA3:4
2:8
5:3
2:5
4:3
4:5
4:2
3:3
1:4
3:3
4:3
8:1
4:11
1:9
1740%48:64
7.Cerber - 021:6
3:4
6:6
5:9
7:3
2:6
3:1
1:0
4:3
3:5
1:8
3:4
2:2
4:2
1740%45:59
8.Jaunais Dinamietis1:1
2:12
3:4
4:7
1:8
6:4
1:3
2:8
3:7
4:6
9:1
11:4
2:4
2:2
1126%51:71
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 20:40
6.februārī
Ropaži - Rīgas Pašvaldības Policija 3:3
Protokols
svētdien 19:15
8.februārī
Marshal FC - Rīgas Pašvaldības Policija 6:3 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 19:50
13.februārī
Rīgas Pašvaldības Policija - Cerber - 02 0:1
Protokols
svētdien 18:10
15.februārī
Jaunais Dinamietis - Rīgas Pašvaldības Policija 1:3
Protokols
piektdien 19:50
20.februārī
Rīgas Pašvaldības Policija - Marshal FC 5:2
Protokols
otrdien 21:40
24.februārī
Cerber - 02 - Rīgas Pašvaldības Policija 3:1
Protokols
piektdien 19:50
6.marta
Rīgas Pašvaldības Policija - Ropaži 3:4
Protokols
piektdien 19:50
13.marta
Rīgas Pašvaldības Policija - Jaunais Dinamietis 8:2
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin