Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
Banku augstskola
Valdemāra 163, Būvamatniecības vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Juris Stramkaļs
Juris Stramkaļs
1Universāls30
2Ervīns Arbidāns
Ervīns Arbidāns
41Universāls25
4Iļja Fomins
Iļja Fomins
52Universāls26
5Jānis Innus
Jānis Innus
Universāls31
6Farids Nasirovs
Farids Nasirovs
12Universāls38
7Mārtiņš Pelcmanis
Mārtiņš Pelcmanis
1772Universāls31
8Jānis Šteimaks
Jānis Šteimaks
133Universāls40
9Renārs Mīligs
Renārs Mīligs
41Universāls27
10Kaspars Mīligs
Kaspars Mīligs
134Universāls30
11Andris Caune
Andris Caune
Universāls32
12Sandro Kokoiev
Sandro Kokoiev
21Universāls27
13Jānis Klibus
Jānis Klibus
156Universāls30
14Gatis Kozlovs
Gatis Kozlovs
41Universāls29
15Ivars Brics
Ivars Brics
55Universāls33
20Edgars Jēkabsons
Edgars Jēkabsons
1Universāls30
21Juris Šafīrs
Juris Šafīrs
1Universāls29
22Artis Koškins
Artis Koškins
Universāls27
23Artūrs Daņilovs
Artūrs Daņilovs
Universāls25
25Artūrs Pukinskis
Artūrs Pukinskis
Universāls29
99Ainārs Rutks
Ainārs Rutks
2Vārtsargs30

Kopā iesisti vārti: 85   |   Vidējais komandas vecums: 30


2. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.TENTE4:4
3:1
3:5
1:1
1:0
1:6
8:3
4:3
5:1
1:3
5:1
5:3
4:4
6:2
5:2
4:4
7:2
7:3
7:1
13:3
4372%94:52
2.SK Inter/Macron P*1:3
4:4
8:4
1:3
1:1
4:3
5:3
3:2
1:3
2:3
6:4
5:2
4:1
7:5
5:3
9:1
7:0
6:3
2:6
4:1
4168%85:55
3.Arigo M*1:1
5:3
3:1
4:8
7:2
3:4
2:2
6:8
3:0
5:0
5:9
2:2
6:6
5:3
7:2
8:1
4:1
5:2
3:2
8:2
4067%92:59
4.Industrial Steel Group6:1
0:1
3:4
1:1
4:3
2:7
3:0
6:4
6:2
10:2
4:1
6:2
2:1
1:2
2:3
2:5
8:2
3:0
6:5
9:0
4067%84:46
5.Baldone3:4
3:8
2:3
3:5
8:6
2:2
4:6
0:3
3:2
0:4
4:3
1:2
1:6
5:2
5:1
5:2
5:3
4:1
6:4
3:1
3152%67:68
6.AVANTEX3:1
1:5
3:2
3:1
0:5
0:3
2:10
2:6
4:0
2:3
0:4
2:1
4:0
4:4
2:7
2:4
1:2
2:5
8:4
3:2
2542%48:69
7.LSPA3:5
1:5
2:5
4:6
2:2
9:5
2:6
1:4
2:1
3:4
1:2
4:0
1:1
0:1
9:1
7:3
5:2
2:3
0:2
9:1
2338%67:59
8.RegVardy2:6
4:4
5:7
1:4
3:5
6:6
2:1
1:2
2:5
6:1
4:4
0:4
1:0
1:1
5:2
3:5
3:3
2:5
5:5
5:4
2135%61:74
9.ILGA4:4
2:5
1:9
3:5
1:8
2:7
5:2
3:2
2:5
1:5
4:2
7:2
3:7
1:9
5:3
2:5
4:2
3:3
1:4
3:3
2135%57:92
10.Rīgas Pašvaldības Policija3:7
2:7
3:6
0:7
2:5
1:4
0:3
2:8
1:4
3:5
5:2
2:1
3:2
2:5
5:2
3:3
3:3
2:4
3:1
5:1
2033%50:80
11.Banku augstskola3:13
1:7
1:4
6:2
2:8
2:3
0:9
5:6
1:3
4:6
2:3
4:8
1:9
2:0
4:5
5:5
3:3
4:1
1:5
1:3
1118%52:103
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 21:10
23.oktobrī
Banku augstskola - Baldone 1:3
Protokols
svētdien 17:15
26.oktobrī
LSPA - Banku augstskola 0:2
Protokols
ceturtdien 21:10
30.oktobrī
Banku augstskola - AVANTEX 2:3
Protokols
otrdien 19:15
4.novembrī
Industrial Steel Group - Banku augstskola 6:5 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 21:10
6.novembrī
Banku augstskola - RegVardy 4:5
Protokols
svētdien 21:00
9.novembrī
SK Inter/Macron P* - Banku augstskola 2:6
Protokols
otrdien 21:15
11.novembrī
TENTE - Banku augstskola 7:1
Protokols
ceturtdien 21:10
13.novembrī
Banku augstskola - SK Inter/Macron P* 1:4
Protokols
sestdien 18:00
15.novembrī
ILGA - Banku augstskola 1:4
Protokols
ceturtdien 21:10
20.novembrī
Banku augstskola - ILGA 3:3
Protokols
ceturtdien 21:10
27.novembrī
Banku augstskola - LSPA 1:9
Protokols
piektdien 19:50
5.decembrī
Rīgas Pašvaldības Policija - Banku augstskola 3:1
Protokols
trešdien 21:20
10.decembrī
Baldone - Banku augstskola 6:4
Protokols
ceturtdien 21:10
11.decembrī
Banku augstskola - Industrial Steel Group 0:9
Protokols
ceturtdien 21:10
18.decembrī
Banku augstskola - TENTE 3:13
Protokols
piektdien 22:10
19.decembrī
AVANTEX - Banku augstskola 8:4
Protokols
pirmdien 20:10
22.decembrī
RegVardy - Banku augstskola 5:5
Protokols
ceturtdien 21:10
8.janvārī
Banku augstskola - Arigo M* 2:8 (Video)
Protokols
pirmdien 21:45
12.janvārī
Arigo M* - Banku augstskola 3:2 (Video)
Protokols
ceturtdien 21:10
15.janvārī
Banku augstskola - Rīgas Pašvaldības Policija 1:5
Protokols
2. līga
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Marshal FC1:1
6:3
4:4
2:5
6:3
2:5
3:5
3:1
8:2
4:3
4:3
6:1
12:2
1:1
2764%62:39
2.RegVardy3:6
1:1
4:1
5:5
3:3
2:5
5:5
5:4
5:2
3:5
9:5
6:6
7:4
4:3
2355%62:55
3.Ropaži5:2
4:4
5:5
1:4
3:3
4:3
7:3
1:5
5:4
3:4
6:2
3:7
4:6
8:1
2150%59:53
4.Rīgas Pašvaldības Policija5:2
3:6
5:2
3:3
3:4
3:3
3:1
5:1
3:3
2:4
0:1
1:3
8:2
3:1
2150%47:36
5.Banku augstskola1:3
5:3
4:5
5:5
5:1
3:7
1:5
1:3
3:3
4:1
5:3
3:4
6:4
7:3
2048%53:50
6.ILGA3:4
2:8
5:3
2:5
4:3
4:5
4:2
3:3
1:4
3:3
4:3
8:1
4:11
1:9
1740%48:64
7.Cerber - 021:6
3:4
6:6
5:9
7:3
2:6
3:1
1:0
4:3
3:5
1:8
3:4
2:2
4:2
1740%45:59
8.Jaunais Dinamietis1:1
2:12
3:4
4:7
1:8
6:4
1:3
2:8
3:7
4:6
9:1
11:4
2:4
2:2
1126%51:71
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:40
10.februārī
Cerber - 02 - Banku augstskola 4:3
Protokols
piektdien 20:40
13.februārī
Ropaži - Banku augstskola 7:3
Protokols
ceturtdien 21:10
19.februārī
Banku augstskola - Jaunais Dinamietis 6:4 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 21:10
26.februārī
Banku augstskola - Marshal FC 1:3
Protokols
ceturtdien 21:10
5.marta
Banku augstskola - Cerber - 02 5:3
Protokols
svētdien 18:10
8.marta
Jaunais Dinamietis - Banku augstskola 3:7
Protokols
svētdien 19:15
15.marta
Marshal FC - Banku augstskola 3:5
Protokols
ceturtdien 21:10
19.marta
Banku augstskola - Ropaži 5:1
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin