Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
Raita 2
Grostonas 6b, OSC
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Jevgenijs Mironovs
Jevgenijs Mironovs
1Vārtsargs47
5Artjoms Garšnieks
Artjoms Garšnieks
152Aizsargs37
7Viktors Klimovs
Viktors Klimovs
5Uzbrucējs52
8Asifs Ibragimovs
Asifs Ibragimovs
81Uzbrucējs31
9Deniss Liukonens
Deniss Liukonens
121Universāls31
10Aleksandrs Šmeļovs
Aleksandrs Šmeļovs
144Uzbrucējs50
11Dmitrijs Kirienkovs
Dmitrijs Kirienkovs
1Uzbrucējs38
16Dmitrijs Kohans
Dmitrijs Kohans
31Universāls39
17Iļja Olehno
Iļja  Olehno
143Uzbrucējs38
18Vladimirs Pupins
Vladimirs  Pupins
111Uzbrucējs45
20Dmitrijs Dobrovoļskis
Dmitrijs Dobrovoļskis
Vārtsargs35
20Jurijs Plepis
Jurijs Plepis
101Aizsargs47
21Vadims Sinicins
Vadims Sinicins
132Uzbrucējs42
23Dmitrijs Ivanovs
Dmitrijs Ivanovs
172Aizsargs37
25Jevģenijs Ilovaiskis
Jevģenijs Ilovaiskis
125Aizsargs41
39Igors Grigorjevs
Igors Grigorjevs
1Aizsargs36

Kopā iesisti vārti: 126   |   Vidējais komandas vecums: 40.4


3. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.Baltic Express LV8:3
0:4
6:1
3:2
3:2
4:2
6:4
5:1
4:5
7:4
3:4
2:2
2:5
1:0
5:2
7:6
5:1
3:1
8:2
7:3
4677%89:54
2.Raita 24:0
3:8
5:3
1:3
7:3
5:1
5:4
5:3
3:4
7:3
2:3
3:2
4:4
3:3
4:2
5:3
8:4
5:3
11:1
6:2
4473%96:59
3.USB2:3
1:6
3:1
3:5
5:1
3:3
3:2
3:5
4:4
3:6
4:3
2:3
2:1
4:1
6:2
3:3
5:1
5:4
6:1
9:2
3660%76:57
4.Ķekavas novads2:4
2:3
1:5
3:7
3:3
1:5
2:3
7:3
2:2
3:0
5:3
1:3
1:1
3:0
3:2
1:0
7:2
9:3
4:3
8:3
3355%68:55
5.Medical Group DENS1:5
4:6
3:5
4:5
5:3
2:3
3:7
3:2
2:1
5:3
3:2
2:4
4:6
3:1
2:5
5:3
6:2
5:0
2:4
8:1
3050%72:68
6.Ātrais.LV4:7
5:4
3:7
4:3
6:3
4:4
0:3
2:2
3:5
1:2
5:4
2:5
2:2
4:2
4:9
3:2
3:6
6:2
6:3
5:4
3050%72:79
7.MLFC Victoria / Lerona2:2
4:3
2:3
3:2
3:2
3:4
3:1
3:5
4:2
2:3
5:2
4:5
6:2
1:3
2:4
6:7
3:5
3:8
7:2
8:3
2847%74:68
8.ASK Kadaga-2*0:1
5:2
3:3
4:4
1:4
1:2
0:3
1:1
1:3
6:4
2:4
2:2
3:1
2:6
2:0
4:4
2:8
2:4
7:1
6:2
2338%54:59
9.AFK Haube.lv / Antidopings 6:7
2:5
3:5
2:4
3:3
2:6
0:1
2:3
3:5
5:2
2:3
9:4
7:6
4:2
4:4
0:2
7:4
4:5
6:3
3:2
2338%74:76
10.SEB United1:3
1:5
3:5
4:8
4:5
1:5
3:9
2:7
0:5
2:6
2:6
6:3
8:3
5:3
4:2
8:2
5:4
4:7
7:1
4:4
2237%74:93
11.Grifs AG3:7
2:8
2:6
1:11
2:9
1:6
3:8
3:4
1:8
4:2
4:5
3:6
3:8
2:7
2:6
1:7
2:3
3:6
4:4
1:7
47%47:128
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 21:15
23.oktobrī
Raita 2 - SEB United 8:4
Protokols
ceturtdien 21:15
30.oktobrī
Raita 2 - ASK Kadaga-2* 4:4
Protokols
pirmdien 20:15
3.novembrī
AFK Haube.lv / Antidopings - Raita 2 3:5
Protokols
trešdien 19:30
5.novembrī
SEB United - Raita 2 3:5
Protokols
ceturtdien 21:15
6.novembrī
Raita 2 - USB 5:3
Protokols
ceturtdien 21:15
13.novembrī
Raita 2 - Ātrais.LV 3:4
Protokols
sestdien 12:00
15.novembrī
MLFC Victoria / Lerona - Raita 2 2:3
Protokols
ceturtdien 21:15
20.novembrī
Raita 2 - Grifs AG 11:1
Protokols
ceturtdien 21:15
27.novembrī
Raita 2 - Baltic Express LV 4:0 (Video)
Protokols
otrdien 21:30
2.decembrī
Baltic Express LV - Raita 2 8:3
Protokols
ceturtdien 21:15
4.decembrī
Raita 2 - MLFC Victoria / Lerona 2:3
Protokols
pirmdien 20:10
8.decembrī
Grifs AG - Raita 2 2:6
Protokols
trešdien 21:45
10.decembrī
Medical Group DENS - Raita 2 3:5
Protokols
piektdien 20:15
12.decembrī
Raita 2 - Medical Group DENS 5:4
Protokols
ceturtdien 21:15
18.decembrī
Raita 2 - AFK Haube.lv / Antidopings 4:2 (Foto)
Protokols
otrdien 21:10
6.janvārī
Ātrais.LV - Raita 2 3:7
Protokols
ceturtdien 21:15
8.janvārī
Raita 2 - Ķekavas novads 7:3
Protokols
ceturtdien 21:00
15.janvārī
Ķekavas novads - Raita 2 1:5
Protokols
piektdien 20:45
16.janvārī
USB - Raita 2 3:1
Protokols
otrdien 21:10
20.janvārī
ASK Kadaga-2* - Raita 2 3:3
Protokols
3. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
6:6
5:3
7:2
4:4
5:1
3:3
6:3
4:4
3:2
4:3
5:4
6:5
3174%64:48
2.EUROLOGI3:4
5:2
2:2
5:1
2:3
4:5
2:1
7:2
2:5
4:1
6:2
6:1
5:3
5:1
2867%58:33
3.Raita 23:5
6:6
1:5
2:2
5:3
1:3
4:0
3:8
4:1
5:2
4:3
7:4
7:3
5:1
2662%57:46
4.USB4:4
2:7
5:4
3:2
3:1
3:5
2:3
1:6
3:2
0:5
6:1
3:0
5:1
3:3
2355%43:44
5.Baltic Express LV3:3
1:5
2:7
1:2
8:3
0:4
6:1
3:2
1:8
6:2
4:5
4:2
3:2
4:2
2252%46:48
6.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
2:5
1:4
5:0
2:3
2:6
8:1
6:0
2:4
3:0
6:2
1945%50:41
7.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:7
3:4
0:3
1:6
2:4
5:4
4:2
0:6
9:8
4:1
1229%40:64
8.Ķekavas novads5:6
4:5
1:5
3:5
1:5
3:7
3:3
1:5
2:4
2:3
2:6
0:3
1:4
8:9
12%36:70
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 20:30
3.februārī
Akela Kļūdījās - Raita 2 6:6
Protokols
piektdien 20:10
13.februārī
Raita 2 - Industrial Steel Group 2* 4:1
Protokols
otrdien 20:15
17.februārī
Industrial Steel Group 2* - Raita 2 2:5
Protokols
piektdien 20:10
20.februārī
Raita 2 - EUROLOGI 1:5 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 21:45
25.februārī
EUROLOGI - Raita 2 2:2
Protokols
ceturtdien 20:45
26.februārī
Raita 2 - Akela Kļūdījās 3:5
Protokols
ceturtdien 20:15
5.marta
Gludi LM - Raita 2 4:7
Protokols
piektdien 20:10
20.marta
Raita 2 - Gludi LM 4:3
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin