Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
Gludi LM
Nīcgales 22, 85. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Vladislavs Pegasovs
Vladislavs Pegasovs
Vārtsargs27
1Jevgenijs Gerega
Jevgenijs Gerega
2Vārtsargs29
4Sergejs Šacmans
Sergejs Šacmans
51Aizsargs34
5Sergejs Ščičko
Sergejs Ščičko
53Aizsargs35
7Anatolijs Saksaganskis
Anatolijs Saksaganskis
71Universāls33
8Jurijs Juropovs
Jurijs Juropovs
41Aizsargs38
10Eduards Ginters
Eduards Ginters
6Uzbrucējs33
11Olegs Murzičs
Olegs Murzičs
1Aizsargs50
12Dmitrijs Lajevskis
Dmitrijs Lajevskis
Uzbrucējs39
13Renats Agajevs
Renats Agajevs
224Uzbrucējs30
14Artūrs Vedeņins
Artūrs Vedeņins
29Uzbrucējs39
15Andris Rudzišs
Andris Rudzišs
Aizsargs44
15Sergejs Popovs
Sergejs Popovs
Aizsargs30
21Marks Mehonošivs
Marks Mehonošivs
Vārtsargs37
23Aleksandrs Polehovs
Aleksandrs Polehovs
2Aizsargs30
25Viesturs Ģēgeris
Viesturs Ģēgeris
171Uzbrucējs38
69Yossef Edry
Yossef Edry
135Uzbrucējs33

Kopā iesisti vārti: 106   |   Vidējais komandas vecums: 35.2


3. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
3:2
4:3
6:3
4:4
6:1
12:6
8:6
2:5
8:4
12:7
7:3
4:4
9:3
12:4
11:2
9:2
11:1
9:2
5083%143:70
2.EUROLOGI3:4
5:2
6:2
6:1
2:5
4:1
7:3
5:0
4:0
1:3
16:1
5:3
5:1
3:0
8:1
2:2
6:0
6:2
2:2
5:3
4778%101:36
3.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:2
0:6
7:2
6:3
11:1
3:1
4:1
3:2
4:1
5:1
7:4
3:3
5:0
3:2
5:2
5:3
4372%83:53
4.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
6:0
2:4
1:2
13:0
2:3
3:0
8:3
3:5
8:3
5:4
5:4
5:1
6:2
3:2
3:0
1:0
4067%87:49
5.FK Laikmets6:12
1:6
0:5
3:7
3:6
2:7
0:13
2:1
5:3
3:1
4:1
5:3
2:4
5:4
9:4
4:3
9:2
2:5
3:2
1:4
3050%69:93
6.G4S Husky5:2
6:8
3:1
0:4
1:3
1:11
0:3
3:2
1:3
3:5
1:2
4:1
3:5
2:1
4:1
4:9
5:4
2:1
1:0
6:3
3050%55:69
7.Evolution Gaming7:12
4:8
3:5
1:16
2:3
1:4
5:3
3:8
3:5
1:4
1:4
2:1
3:0
3:3
4:6
4:3
2:10
4:2
8:2
5:5
2033%66:104
8.JOMA TEAM4:4
3:7
0:3
1:5
1:5
1:4
4:5
3:8
4:5
4:2
1:2
5:3
3:3
0:3
5:0
5:1
4:2
3:8
2:0
2:4
2033%55:74
9.FK Brīvais Vilnis 4:12
3:9
2:2
1:8
3:3
4:7
1:5
4:5
3:4
4:9
9:4
1:4
3:4
6:4
1:5
0:5
2:2
5:1
3:2
4:2
1830%63:97
10.FK Taipans / Saulkrasti2:9
2:11
2:6
0:6
2:3
0:5
2:3
2:6
5:2
2:9
1:2
4:5
2:4
10:2
8:3
2:4
1:5
2:2
5:2
4:2
1627%58:91
11.Darba Rezerves2:9
1:11
3:5
2:2
3:5
2:5
0:1
0:3
4:1
2:3
3:6
0:1
5:5
2:8
4:2
0:2
2:4
2:3
2:4
2:5
813%41:85
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:15
23.oktobrī
Gludi LM - JOMA TEAM 4:1
Protokols
pirmdien 20:00
27.oktobrī
Darba Rezerves - Gludi LM 3:5 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:15
30.oktobrī
Gludi LM - Akela Kļūdījās 3:4 (Foto)
Protokols
ceturtdien 20:15
6.novembrī
Gludi LM - FK Taipans / Saulkrasti 5:0
Protokols
sestdien 16:00
8.novembrī
Evolution Gaming - Gludi LM 2:3
Protokols
otrdien 20:30
11.novembrī
Akela Kļūdījās - Gludi LM 3:2
Protokols
ceturtdien 20:15
13.novembrī
Gludi LM - Industrial Steel Group 2* 4:2
Protokols
pirmdien 21:15
17.novembrī
JOMA TEAM - Gludi LM 1:5
Protokols
ceturtdien 20:15
20.novembrī
Gludi LM - Darba Rezerves 5:2
Protokols
otrdien 20:15
25.novembrī
Industrial Steel Group 2* - Gludi LM 6:0
Protokols
ceturtdien 20:15
27.novembrī
Gludi LM - G4S Husky 11:1
Protokols
otrdien 20:10
2.decembrī
G4S Husky - Gludi LM 1:3
Protokols
ceturtdien 20:15
4.decembrī
Gludi LM - Evolution Gaming 4:1
Protokols
pirmdien 22:00
8.decembrī
FK Brīvais Vilnis - Gludi LM 3:3
Protokols
ceturtdien 20:15
11.decembrī
Gludi LM - FK Brīvais Vilnis 7:4
Protokols
ceturtdien 20:15
18.decembrī
Gludi LM - FK Laikmets 7:2
Protokols
trešdien 21:40
7.janvārī
EUROLOGI - Gludi LM 6:2
Protokols
otrdien 21:00
13.janvārī
FK Laikmets - Gludi LM 3:6
Protokols
ceturtdien 20:15
15.janvārī
Gludi LM - EUROLOGI 1:6
Protokols
trešdien 20:30
21.janvārī
FK Taipans / Saulkrasti - Gludi LM 2:3
Protokols
3. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
6:6
5:3
7:2
4:4
5:1
3:3
6:3
4:4
3:2
4:3
5:4
6:5
3174%64:48
2.EUROLOGI3:4
5:2
2:2
5:1
2:3
4:5
2:1
7:2
2:5
4:1
6:2
6:1
5:3
5:1
2867%58:33
3.Raita 23:5
6:6
1:5
2:2
5:3
1:3
4:0
3:8
4:1
5:2
4:3
7:4
7:3
5:1
2662%57:46
4.USB4:4
2:7
5:4
3:2
3:1
3:5
2:3
1:6
3:2
0:5
6:1
3:0
5:1
3:3
2355%43:44
5.Baltic Express LV3:3
1:5
2:7
1:2
8:3
0:4
6:1
3:2
1:8
6:2
4:5
4:2
3:2
4:2
2252%46:48
6.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
2:5
1:4
5:0
2:3
2:6
8:1
6:0
2:4
3:0
6:2
1945%50:41
7.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:7
3:4
0:3
1:6
2:4
5:4
4:2
0:6
9:8
4:1
1229%40:64
8.Ķekavas novads5:6
4:5
1:5
3:5
1:5
3:7
3:3
1:5
2:4
2:3
2:6
0:3
1:4
8:9
12%36:70
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 20:50
6.februārī
USB - Gludi LM 6:1
Protokols
ceturtdien 20:30
12.februārī
Gludi LM - USB 0:3
Protokols
pirmdien 20:30
23.februārī
Gludi LM - Baltic Express LV 2:4
Protokols
ceturtdien 21:00
26.februārī
Ķekavas novads - Gludi LM 1:4
Protokols
ceturtdien 20:15
5.marta
Gludi LM - Raita 2 4:7
Protokols
otrdien 21:30
10.marta
Baltic Express LV - Gludi LM 4:5
Protokols
ceturtdien 20:30
12.marta
Gludi LM - Ķekavas novads 9:8 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 20:10
20.marta
Raita 2 - Gludi LM 4:3
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin