Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
Baldone
Baldone, Iecavas iela 2, Baldones vsk.
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Mārtiņš Skrodis
Mārtiņš Skrodis
Vārtsargs36
1Dagnis Sausais
Dagnis Sausais
1Vārtsargs25
2Edgars Prauliņš
Edgars Prauliņš
7Aizsargs29
3Mārtiņš Veģeris
Mārtiņš Veģeris
132Aizsargs28
4Aigars Biša
Aigars Biša
1Uzbrucējs38
5Igors Jefimovs
Igors Jefimovs
22Aizsargs39
7Lauris Balodis
Lauris Balodis
3Universāls43
8Jānis Elmeris
Jānis Elmeris
10Uzbrucējs33
9Edmunds Sniķeris
Edmunds Sniķeris
Uzbrucējs35
10Kristaps Rakštelis
Kristaps Rakštelis
7Uzbrucējs29
11Edgars Jansons
Edgars Jansons
Uzbrucējs28
12Jānis Augstkalns
Jānis Augstkalns
31Uzbrucējs27
13Dāvis Gaigals
Dāvis Gaigals
1042Universāls31
14Elvis Teremko
Elvis Teremko
8Uzbrucējs24
15Olegs Trofimovs
Olegs Trofimovs
1Universāls31
21Jevgenijs Kravčenko
Jevgenijs Kravčenko
34Aizsargs40
23Jānis Priede
Jānis Priede
94Uzbrucējs28
25Igors Rjabkovs
Igors Rjabkovs
Vārtsargs42
27Vitālijs Daļeckis
Vitālijs Daļeckis
Uzbrucējs37

Kopā iesisti vārti: 77   |   Vidējais komandas vecums: 32.8


2. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.TENTE4:4
3:1
3:5
1:1
1:0
1:6
8:3
4:3
5:1
1:3
5:1
5:3
4:4
6:2
5:2
4:4
7:2
7:3
7:1
13:3
4372%94:52
2.SK Inter/Macron P*1:3
4:4
8:4
1:3
1:1
4:3
5:3
3:2
1:3
2:3
6:4
5:2
4:1
7:5
5:3
9:1
7:0
6:3
2:6
4:1
4168%85:55
3.Arigo M*1:1
5:3
3:1
4:8
7:2
3:4
2:2
6:8
3:0
5:0
5:9
2:2
6:6
5:3
7:2
8:1
4:1
5:2
3:2
8:2
4067%92:59
4.Industrial Steel Group6:1
0:1
3:4
1:1
4:3
2:7
3:0
6:4
6:2
10:2
4:1
6:2
2:1
1:2
2:3
2:5
8:2
3:0
6:5
9:0
4067%84:46
5.Baldone3:4
3:8
2:3
3:5
8:6
2:2
4:6
0:3
3:2
0:4
4:3
1:2
1:6
5:2
5:1
5:2
5:3
4:1
6:4
3:1
3152%67:68
6.AVANTEX3:1
1:5
3:2
3:1
0:5
0:3
2:10
2:6
4:0
2:3
0:4
2:1
4:0
4:4
2:7
2:4
1:2
2:5
8:4
3:2
2542%48:69
7.LSPA3:5
1:5
2:5
4:6
2:2
9:5
2:6
1:4
2:1
3:4
1:2
4:0
1:1
0:1
9:1
7:3
5:2
2:3
0:2
9:1
2338%67:59
8.RegVardy2:6
4:4
5:7
1:4
3:5
6:6
2:1
1:2
2:5
6:1
4:4
0:4
1:0
1:1
5:2
3:5
3:3
2:5
5:5
5:4
2135%61:74
9.ILGA4:4
2:5
1:9
3:5
1:8
2:7
5:2
3:2
2:5
1:5
4:2
7:2
3:7
1:9
5:3
2:5
4:2
3:3
1:4
3:3
2135%57:92
10.Rīgas Pašvaldības Policija3:7
2:7
3:6
0:7
2:5
1:4
0:3
2:8
1:4
3:5
5:2
2:1
3:2
2:5
5:2
3:3
3:3
2:4
3:1
5:1
2033%50:80
11.Banku augstskola3:13
1:7
1:4
6:2
2:8
2:3
0:9
5:6
1:3
4:6
2:3
4:8
1:9
2:0
4:5
5:5
3:3
4:1
1:5
1:3
1118%52:103
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 21:20
22.oktobrī
Baldone - Rīgas Pašvaldības Policija 5:3
Protokols
ceturtdien 21:10
23.oktobrī
Banku augstskola - Baldone 1:3
Protokols
trešdien 21:20
29.oktobrī
Baldone - ILGA 5:1
Protokols
piektdien 19:50
31.oktobrī
Rīgas Pašvaldības Policija - Baldone 1:4 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 20:10
3.novembrī
RegVardy - Baldone 2:5
Protokols
trešdien 21:20
5.novembrī
Baldone - Industrial Steel Group 4:6
Protokols
otrdien 19:15
11.novembrī
Industrial Steel Group - Baldone 3:0
Protokols
trešdien 21:20
12.novembrī
Baldone - LSPA 4:3
Protokols
trešdien 21:20
19.novembrī
Baldone - SK Inter/Macron P* 2:3
Protokols
trešdien 21:20
26.novembrī
Baldone - TENTE 3:4
Protokols
pirmdien 21:45
1.decembrī
Arigo M* - Baldone 2:2 (Video)
Protokols
trešdien 21:20
3.decembrī
Baldone - RegVardy 1:6
Protokols
sestdien 18:00
6.decembrī
ILGA - Baldone 2:5
Protokols
otrdien 21:15
9.decembrī
TENTE - Baldone 8:3
Protokols
trešdien 21:20
10.decembrī
Baldone - Banku augstskola 6:4
Protokols
piektdien 20:15
19.decembrī
LSPA - Baldone 2:1
Protokols
trešdien 21:20
7.janvārī
Baldone - AVANTEX 3:2
Protokols
piektdien 22:10
9.janvārī
AVANTEX - Baldone 4:0
Protokols
svētdien 21:00
11.janvārī
SK Inter/Macron P* - Baldone 5:3
Protokols
trešdien 21:20
14.janvārī
Baldone - Arigo M* 8:6 (Video)
Protokols
2. līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.RTU FC*7:10
3:3
-:10
5:3
4:2
1:1
4:3
7:0
4:2
10:-
2067%45:34
2.LSPA3:3
10:7
1:2
4:0
2:5
4:3
7:2
5:4
2:1
3:4
1963%41:31
3.AVANTEX3:5
10:-
0:4
2:1
4:2
2:6
2:3
6:1
4:0
2:3
1550%35:25
4.ASK Kadaga1:1
2:4
3:4
5:2
6:2
2:4
5:2
3:5
3:1
3:3
1447%33:28
5.Baltic International Bank0:7
3:4
4:5
2:7
1:6
3:2
5:3
2:5
7:2
7:3
1240%34:44
6.Baldone-:10
2:4
4:3
1:2
3:2
0:4
3:3
1:3
3:7
2:7
723%19:45
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 20:15
11.februārī
RTU FC* - Baldone 4:2
Protokols
otrdien 20:00
17.februārī
ASK Kadaga - Baldone 3:1 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 21:30
18.februārī
Baldone - RTU FC* -:10
trešdien 21:20
25.februārī
Baldone - Baltic International Bank 3:7
Protokols
ceturtdien 19:00
26.februārī
Baltic International Bank - Baldone 7:2
Protokols
trešdien 21:20
4.marta
Baldone - ASK Kadaga 3:3
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin