Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2014./2015.
Pēdējo reizi atjaunots: piektdien, 24.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 597 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4352
Ķekavas novads
Skolas 6, Baloži, Baložu vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Gvido Ķikāns
Gvido Ķikāns
22Vārtsargs41
1Dmitrijs Glazkovs
Dmitrijs Glazkovs
Vārtsargs28
2Edijs Biļķins
Edijs Biļķins
5Universāls36
3Igors Kozlovs
Igors Kozlovs
Universāls30
5Pāvels Matovičs
Pāvels Matovičs
82Universāls30
7Māris Varkalis
Māris Varkalis
421Universāls39
8Uldis Trumpekojs
Uldis Trumpekojs
132Universāls31
10Ēriks Lisovskis
Ēriks Lisovskis
43Universāls30
11Aleksandrs Kosušenko
Aleksandrs Kosušenko
141Universāls24
13Edgars Siņakins
Edgars Siņakins
Universāls31
18Alvils Beržuks
Alvils Beržuks
Universāls49
25Nikita Labanovs
Nikita Labanovs
3Universāls32
29Rihards Gorkšs
Rihards Gorkšs
521Universāls33
31Edgars Priede
Edgars Priede
152Universāls36
71Andis Gailis
Andis Gailis
5Universāls31
89Felipe Ianni Basilio
Felipe Ianni Basilio
10Universāls29
95Ervīns Živjonoks
Ervīns Živjonoks
3Universāls25

Kopā iesisti vārti: 91   |   Vidējais komandas vecums: 32.6


3. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.PunktiVārti
1.Baltic Express LV8:3
0:4
6:1
3:2
3:2
4:2
6:4
5:1
4:5
7:4
3:4
2:2
2:5
1:0
5:2
7:6
5:1
3:1
8:2
7:3
4677%89:54
2.Raita 24:0
3:8
5:3
1:3
7:3
5:1
5:4
5:3
3:4
7:3
2:3
3:2
4:4
3:3
4:2
5:3
8:4
5:3
11:1
6:2
4473%96:59
3.USB2:3
1:6
3:1
3:5
5:1
3:3
3:2
3:5
4:4
3:6
4:3
2:3
2:1
4:1
6:2
3:3
5:1
5:4
6:1
9:2
3660%76:57
4.Ķekavas novads2:4
2:3
1:5
3:7
3:3
1:5
2:3
7:3
2:2
3:0
5:3
1:3
1:1
3:0
3:2
1:0
7:2
9:3
4:3
8:3
3355%68:55
5.Medical Group DENS1:5
4:6
3:5
4:5
5:3
2:3
3:7
3:2
2:1
5:3
3:2
2:4
4:6
3:1
2:5
5:3
6:2
5:0
2:4
8:1
3050%72:68
6.Ātrais.LV4:7
5:4
3:7
4:3
6:3
4:4
0:3
2:2
3:5
1:2
5:4
2:5
2:2
4:2
4:9
3:2
3:6
6:2
6:3
5:4
3050%72:79
7.MLFC Victoria / Lerona2:2
4:3
2:3
3:2
3:2
3:4
3:1
3:5
4:2
2:3
5:2
4:5
6:2
1:3
2:4
6:7
3:5
3:8
7:2
8:3
2847%74:68
8.ASK Kadaga-2*0:1
5:2
3:3
4:4
1:4
1:2
0:3
1:1
1:3
6:4
2:4
2:2
3:1
2:6
2:0
4:4
2:8
2:4
7:1
6:2
2338%54:59
9.AFK Haube.lv / Antidopings 6:7
2:5
3:5
2:4
3:3
2:6
0:1
2:3
3:5
5:2
2:3
9:4
7:6
4:2
4:4
0:2
7:4
4:5
6:3
3:2
2338%74:76
10.SEB United1:3
1:5
3:5
4:8
4:5
1:5
3:9
2:7
0:5
2:6
2:6
6:3
8:3
5:3
4:2
8:2
5:4
4:7
7:1
4:4
2237%74:93
11.Grifs AG3:7
2:8
2:6
1:11
2:9
1:6
3:8
3:4
1:8
4:2
4:5
3:6
3:8
2:7
2:6
1:7
2:3
3:6
4:4
1:7
47%47:128
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:45
23.oktobrī
Ķekavas novads - ASK Kadaga-2* 1:1
Protokols
ceturtdien 20:45
30.oktobrī
Ķekavas novads - MLFC Victoria / Lerona 5:3
Protokols
ceturtdien 20:45
6.novembrī
Ķekavas novads - AFK Haube.lv / Antidopings 3:2
Protokols
otrdien 20:40
11.novembrī
MLFC Victoria / Lerona - Ķekavas novads 3:1
Protokols
ceturtdien 20:45
13.novembrī
Ķekavas novads - SEB United 7:2
Protokols
ceturtdien 20:45
20.novembrī
Ķekavas novads - Ātrais.LV 2:2
Protokols
otrdien 21:30
25.novembrī
Baltic Express LV - Ķekavas novads 3:2
Protokols
ceturtdien 21:00
4.decembrī
Ķekavas novads - Grifs AG 4:3
Protokols
otrdien 21:10
9.decembrī
ASK Kadaga-2* - Ķekavas novads 0:3 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 21:00
11.decembrī
Ķekavas novads - USB 3:3
Protokols
otrdien 21:10
16.decembrī
Ātrais.LV - Ķekavas novads 0:3
Protokols
ceturtdien 21:00
18.decembrī
Ķekavas novads - Medical Group DENS 2:3
Protokols
pirmdien 20:15
5.janvārī
AFK Haube.lv / Antidopings - Ķekavas novads 0:1
Protokols
ceturtdien 21:15
8.janvārī
Raita 2 - Ķekavas novads 7:3
Protokols
piektdien 20:45
9.janvārī
USB - Ķekavas novads 5:1
Protokols
trešdien 21:45
14.janvārī
Medical Group DENS - Ķekavas novads 3:7
Protokols
ceturtdien 21:00
15.janvārī
Ķekavas novads - Raita 2 1:5
Protokols
pirmdien 20:10
19.janvārī
Grifs AG - Ķekavas novads 3:8
Protokols
piektdien 19:30
23.janvārī
SEB United - Ķekavas novads 3:9
Protokols
ceturtdien 21:00
29.janvārī
Ķekavas novads - Baltic Express LV 2:4
Protokols
3. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
6:6
5:3
7:2
4:4
5:1
3:3
6:3
4:4
3:2
4:3
5:4
6:5
3174%64:48
2.EUROLOGI3:4
5:2
2:2
5:1
2:3
4:5
2:1
7:2
2:5
4:1
6:2
6:1
5:3
5:1
2867%58:33
3.Raita 23:5
6:6
1:5
2:2
5:3
1:3
4:0
3:8
4:1
5:2
4:3
7:4
7:3
5:1
2662%57:46
4.USB4:4
2:7
5:4
3:2
3:1
3:5
2:3
1:6
3:2
0:5
6:1
3:0
5:1
3:3
2355%43:44
5.Baltic Express LV3:3
1:5
2:7
1:2
8:3
0:4
6:1
3:2
1:8
6:2
4:5
4:2
3:2
4:2
2252%46:48
6.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
2:5
1:4
5:0
2:3
2:6
8:1
6:0
2:4
3:0
6:2
1945%50:41
7.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:7
3:4
0:3
1:6
2:4
5:4
4:2
0:6
9:8
4:1
1229%40:64
8.Ķekavas novads5:6
4:5
1:5
3:5
1:5
3:7
3:3
1:5
2:4
2:3
2:6
0:3
1:4
8:9
12%36:70
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 20:15
10.februārī
Industrial Steel Group 2* - Ķekavas novads 3:0
Protokols
ceturtdien 21:00
12.februārī
Ķekavas novads - EUROLOGI 1:5
Protokols
otrdien 20:30
17.februārī
Akela Kļūdījās - Ķekavas novads 5:4
Protokols
ceturtdien 21:00
19.februārī
Ķekavas novads - Industrial Steel Group 2* 2:6
Protokols
ceturtdien 21:00
26.februārī
Ķekavas novads - Gludi LM 1:4
Protokols
ceturtdien 21:00
5.marta
Ķekavas novads - Akela Kļūdījās 5:6
Protokols
ceturtdien 20:30
12.marta
Gludi LM - Ķekavas novads 9:8 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 21:45
18.marta
EUROLOGI - Ķekavas novads 5:3
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin