Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
Arigo M*
Valdemāra 163, Būvamatniecības vsk.
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
Maksims Krivuņecs
Maksims Krivuņecs
Защитник31
Dmitrijs Gavrilovs
Dmitrijs Gavrilovs
3Защитник31
1Vitālijs Glazunovs
Vitālijs Glazunovs
1Вратарь49
2Artjoms Milovs
Artjoms Milovs
31Защитник39
4Igors Antonovs
Igors Antonovs
32Защитник32
6Vadims Ļašenko
Vadims Ļašenko
85Универсал36
7Aleksandrs Žukovs (fārmklubs)
Aleksandrs Žukovs (fārmklubs)
35Универсал39
8Jurijs Galejs
Jurijs Galejs
1Защитник56
9Aleksejs Baranovs (fārmklubs)
Aleksejs Baranovs (fārmklubs)
42Универсал33
9Olegs Kravčenko (fārmklubs)
Olegs Kravčenko (fārmklubs)
154Нападающий36
10Pāvels Broitmans
Pāvels Broitmans
21Нападающий37
11Aleksandrs Kornejevs
Aleksandrs Kornejevs
541Универсал37
12Aleksandrs Usovs
Aleksandrs Usovs
22Защитник36
14Aleksandrs Zeņkovs
Aleksandrs Zeņkovs
2831Нападающий31
15Aleksandrs Osins
Aleksandrs Osins
3Нападающий36
17Igors Brainins
Igors Brainins
5Нападающий36
27Viktors Šekovs
Viktors Šekovs
Защитник34
77Vladislavs Veselovs
Vladislavs Veselovs
51Нападающий43
99Andris Krauklis
Andris Krauklis
43Защитник36

Всего забитых голов: 126   |   Средний возраст команды: 37.3


2. līga
Группа B
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.TENTE4:4
3:1
3:5
1:1
1:0
1:6
8:3
4:3
5:1
1:3
5:1
5:3
4:4
6:2
5:2
4:4
7:2
7:3
7:1
13:3
4372%94:52
2.SK Inter/Macron P*1:3
4:4
8:4
1:3
1:1
4:3
5:3
3:2
1:3
2:3
6:4
5:2
4:1
7:5
5:3
9:1
7:0
6:3
2:6
4:1
4168%85:55
3.Arigo M*1:1
5:3
3:1
4:8
7:2
3:4
2:2
6:8
3:0
5:0
5:9
2:2
6:6
5:3
7:2
8:1
4:1
5:2
3:2
8:2
4067%92:59
4.Industrial Steel Group6:1
0:1
3:4
1:1
4:3
2:7
3:0
6:4
6:2
10:2
4:1
6:2
2:1
1:2
2:3
2:5
8:2
3:0
6:5
9:0
4067%84:46
5.Baldone3:4
3:8
2:3
3:5
8:6
2:2
4:6
0:3
3:2
0:4
4:3
1:2
1:6
5:2
5:1
5:2
5:3
4:1
6:4
3:1
3152%67:68
6.AVANTEX3:1
1:5
3:2
3:1
0:5
0:3
2:10
2:6
4:0
2:3
0:4
2:1
4:0
4:4
2:7
2:4
1:2
2:5
8:4
3:2
2542%48:69
7.LSPA3:5
1:5
2:5
4:6
2:2
9:5
2:6
1:4
2:1
3:4
1:2
4:0
1:1
0:1
9:1
7:3
5:2
2:3
0:2
9:1
2338%67:59
8.RegVardy2:6
4:4
5:7
1:4
3:5
6:6
2:1
1:2
2:5
6:1
4:4
0:4
1:0
1:1
5:2
3:5
3:3
2:5
5:5
5:4
2135%61:74
9.ILGA4:4
2:5
1:9
3:5
1:8
2:7
5:2
3:2
2:5
1:5
4:2
7:2
3:7
1:9
5:3
2:5
4:2
3:3
1:4
3:3
2135%57:92
10.Rīgas Pašvaldības Policija3:7
2:7
3:6
0:7
2:5
1:4
0:3
2:8
1:4
3:5
5:2
2:1
3:2
2:5
5:2
3:3
3:3
2:4
3:1
5:1
2033%50:80
11.Banku augstskola3:13
1:7
1:4
6:2
2:8
2:3
0:9
5:6
1:3
4:6
2:3
4:8
1:9
2:0
4:5
5:5
3:3
4:1
1:5
1:3
1118%52:103
Дата Соперники Результат
понедельник 21:45
20 октября
Arigo M* - TENTE 1:1 (Видео)
Протокол
понедельник 21:45
27 октября
Arigo M* - SK Inter/Macron P* 3:1 (Фото) / Видео)
Протокол
воскресенье 21:00
2 ноября
SK Inter/Macron P* - Arigo M* 8:4 (Видео)
Протокол
пятница 19:45
21 ноября
Rīgas Pašvaldības Policija - Arigo M* 2:5 (Видео)
Протокол
суббота 21:45
22 ноября
Arigo M* - AVANTEX 3:0 (Видео)
Протокол
понедельник 21:45
24 ноября
Arigo M* - Industrial Steel Group 7:2 (Видео)
Протокол
понедельник 21:45
1 декабря
Arigo M* - Baldone 2:2 (Видео)
Протокол
понедельник 21:45
8 декабря
Arigo M* - LSPA 5:9 (Видео)
Протокол
вторник 19:15
9 декабря
Industrial Steel Group - Arigo M* 4:3 (Видео)
Протокол
пятница 22:10
12 декабря
AVANTEX - Arigo M* 0:5 (Видео)
Протокол
суббота 19:00
13 декабря
ILGA - Arigo M* 1:8 (Видео)
Протокол
понедельник 20:10
15 декабря
RegVardy - Arigo M* 3:5 (Видео)
Протокол
понедельник 21:45
22 декабря
Arigo M* - ILGA 7:2 (Видео)
Протокол
понедельник 21:45
5 января
Arigo M* - Rīgas Pašvaldības Policija 4:1 (Видео)
Протокол
четверг 21:10
8 января
Banku augstskola - Arigo M* 2:8 (Видео)
Протокол
воскресенье 17:15
11 января
LSPA - Arigo M* 2:2 (Фото) / Видео)
Протокол
понедельник 21:45
12 января
Arigo M* - Banku augstskola 3:2 (Видео)
Протокол
среда 21:20
14 января
Baldone - Arigo M* 8:6 (Видео)
Протокол
понедельник 21:45
19 января
Arigo M* - RegVardy 6:6 (Видео)
Протокол
вторник 21:15
27 января
TENTE - Arigo M* 3:5 (Видео)
Протокол
2. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Arigo M*3:1
4:8
1:1
5:3
7:2
5:4
5:2
2:3
6:5
1:2
4:4
7:3
7:2
3:4
2662%60:44
2.SK Inter/Macron P*8:4
1:3
1:3
4:4
4:4
5:3
6:2
1:6
5:2
3:2
7:4
1:1
1:1
4:3
2560%51:42
3.TENTE3:5
1:1
4:4
3:1
4:1
2:1
4:3
3:5
3:6
1:1
8:2
2:5
1:0
1:6
2150%40:41
4.JakoSport&Graanul Pellets4:5
2:7
3:5
4:4
1:2
1:4
4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
3:1
2:1
2048%49:47
5.PB Line3:2
2:5
6:1
2:6
5:3
3:4
2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
4:3
2:2
2048%56:45
6.RSU2:1
5:6
2:3
2:5
1:1
6:3
5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
4:2
3:0
1945%49:56
7.FK Jaunolaine3:7
4:4
1:1
4:7
5:2
2:8
6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:3
8:3
1945%55:69
8.Industrial Steel Group4:3
2:7
3:4
1:1
6:1
0:1
1:2
1:3
2:2
3:4
0:3
2:4
3:8
3:4
819%31:47
Дата Соперники Результат
понедельник 20:45
9 февраля
JakoSport&Graanul Pellets - Arigo M* 4:5 (Видео)
Протокол
воскресенье 18:15
15 февраля
PB Line - Arigo M* 3:2 (Видео)
Протокол
понедельник 21:45
16 февраля
Arigo M* - RSU 6:5 (Фото) / Видео)
Протокол
пятница 21:20
20 февраля
RSU - Arigo M* 2:1 (Фото) / Видео)
Протокол
понедельник 21:45
2 марта
Arigo M* - PB Line 5:2 (Видео)
Протокол
вторник 21:15
10 марта
FK Jaunolaine - Arigo M* 3:7 (Видео)
Протокол
понедельник 21:45
16 марта
Arigo M* - JakoSport&Graanul Pellets 7:2 (Видео)
Протокол
понедельник 21:45
23 марта
Arigo M* - FK Jaunolaine 4:4 (Фото) / Видео)
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin