Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
Darba Rezerves
Hipokrāta 27, 89. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
Leonids Fedosejevs
Leonids Fedosejevs
Универсал39
1Dens Neilands
Dens Neilands
1Вратарь32
2Ivars Močs
Ivars Močs
4Универсал52
3Didzis Šapkus
Didzis Šapkus
7Универсал36
4Miķelis Baltruks
Miķelis Baltruks
61Универсал28
5Lauris Seļickis
Lauris Seļickis
Универсал35
6Ingus Bumburs
Ingus Bumburs
3Универсал37
7Arnis Surgovts
Arnis Surgovts
142Универсал32
9Boriss Serebreņikovs
Boriss Serebreņikovs
8Универсал39
10Mārtiņš Iesalnieks
Mārtiņš Iesalnieks
5Универсал46
11Ivars Blite
Ivars Blite
1Универсал43
12Jānis Brīvība
Jānis Brīvība
45Универсал27
13Mārtiņš Zaķis
Mārtiņš Zaķis
7Универсал38
14Daniils Ozoliņš
Daniils Ozoliņš
8Универсал32
16Gints Jegurs
Gints Jegurs
1Универсал47
17Kristaps Eimanis
Kristaps Eimanis
51Универсал34
20Jānis Kārkliņš
Jānis Kārkliņš
15Универсал37

Всего забитых голов: 83   |   Средний возраст команды: 37.3


3. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
3:2
4:3
6:3
4:4
6:1
12:6
8:6
2:5
8:4
12:7
7:3
4:4
9:3
12:4
11:2
9:2
11:1
9:2
5083%143:70
2.EUROLOGI3:4
5:2
6:2
6:1
2:5
4:1
7:3
5:0
4:0
1:3
16:1
5:3
5:1
3:0
8:1
2:2
6:0
6:2
2:2
5:3
4778%101:36
3.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:2
0:6
7:2
6:3
11:1
3:1
4:1
3:2
4:1
5:1
7:4
3:3
5:0
3:2
5:2
5:3
4372%83:53
4.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
6:0
2:4
1:2
13:0
2:3
3:0
8:3
3:5
8:3
5:4
5:4
5:1
6:2
3:2
3:0
1:0
4067%87:49
5.FK Laikmets6:12
1:6
0:5
3:7
3:6
2:7
0:13
2:1
5:3
3:1
4:1
5:3
2:4
5:4
9:4
4:3
9:2
2:5
3:2
1:4
3050%69:93
6.G4S Husky5:2
6:8
3:1
0:4
1:3
1:11
0:3
3:2
1:3
3:5
1:2
4:1
3:5
2:1
4:1
4:9
5:4
2:1
1:0
6:3
3050%55:69
7.Evolution Gaming7:12
4:8
3:5
1:16
2:3
1:4
5:3
3:8
3:5
1:4
1:4
2:1
3:0
3:3
4:6
4:3
2:10
4:2
8:2
5:5
2033%66:104
8.JOMA TEAM4:4
3:7
0:3
1:5
1:5
1:4
4:5
3:8
4:5
4:2
1:2
5:3
3:3
0:3
5:0
5:1
4:2
3:8
2:0
2:4
2033%55:74
9.FK Brīvais Vilnis 4:12
3:9
2:2
1:8
3:3
4:7
1:5
4:5
3:4
4:9
9:4
1:4
3:4
6:4
1:5
0:5
2:2
5:1
3:2
4:2
1830%63:97
10.FK Taipans / Saulkrasti2:9
2:11
2:6
0:6
2:3
0:5
2:3
2:6
5:2
2:9
1:2
4:5
2:4
10:2
8:3
2:4
1:5
2:2
5:2
4:2
1627%58:91
11.Darba Rezerves2:9
1:11
3:5
2:2
3:5
2:5
0:1
0:3
4:1
2:3
3:6
0:1
5:5
2:8
4:2
0:2
2:4
2:3
2:4
2:5
813%41:85
Дата Соперники Результат
понедельник 22:00
20 октября
FK Brīvais Vilnis - Darba Rezerves 3:2
Протокол
понедельник 20:00
27 октября
Darba Rezerves - Gludi LM 3:5 (Фото) / Видео)
Протокол
понедельник 20:00
3 ноября
Darba Rezerves - JOMA TEAM 4:2
Протокол
вторник 20:10
4 ноября
G4S Husky - Darba Rezerves 1:0
Протокол
понедельник 20:00
10 ноября
Darba Rezerves - FK Taipans / Saulkrasti 2:4
Протокол
понедельник 20:00
17 ноября
Darba Rezerves - FK Laikmets 4:1
Протокол
четверг 20:15
20 ноября
Gludi LM - Darba Rezerves 5:2
Протокол
понедельник 20:00
24 ноября
Darba Rezerves - Industrial Steel Group 2* 0:1
Протокол
среда 21:40
26 ноября
EUROLOGI - Darba Rezerves 2:2
Протокол
понедельник 20:00
1 декабря
Darba Rezerves - EUROLOGI 3:5
Протокол
вторник 20:15
9 декабря
Industrial Steel Group 2* - Darba Rezerves 3:0
Протокол
четверг 20:30
11 декабря
Akela Kļūdījās - Darba Rezerves 11:1
Протокол
суббота 16:00
13 декабря
Evolution Gaming - Darba Rezerves 8:2
Протокол
понедельник 20:00
15 декабря
Darba Rezerves - G4S Husky 3:6
Протокол
вторник 21:00
16 декабря
FK Laikmets - Darba Rezerves 3:2
Протокол
понедельник 20:00
22 декабря
Darba Rezerves - Evolution Gaming 5:5
Протокол
понедельник 20:00
5 января
Darba Rezerves - FK Brīvais Vilnis 2:4
Протокол
понедельник 20:00
12 января
Darba Rezerves - Akela Kļūdījās 2:9
Протокол
среда 20:30
14 января
FK Taipans / Saulkrasti - Darba Rezerves 5:2
Протокол
понедельник 21:15
19 января
JOMA TEAM - Darba Rezerves 2:0
Протокол
3. līga
Группа E
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.JOMA TEAM4:0
2:6
5:0
5:1
4:2
3:8
10:2
4:5
2:0
2:4
9:1
4:3
4:0
11:5
3071%69:37
2.ASK Kadaga-2*6:2
0:4
6:4
6:0
3:4
2:5
2:0
4:4
4:1
4:3
2:8
2:4
7:1
6:2
2560%54:42
3.FK Brīvais Vilnis 1:5
0:5
0:6
4:6
2:2
5:1
3:8
7:4
3:2
4:2
10:-
10:-
-:10
9:2
2252%58:53
4.FK Taipans / Saulkrasti8:3
2:4
5:2
4:3
1:5
2:2
1:5
5:5
5:2
4:2
2:3
5:1
1:1
5:5
2252%50:43
5.AFK Haube.lv / Antidopings 5:4
2:10
4:4
0:2
4:7
8:3
5:5
5:1
3:5
3:8
7:4
4:5
6:3
3:2
2048%59:63
6.Darba Rezerves4:2
0:2
3:4
1:4
2:4
2:3
2:4
2:5
8:3
5:3
14:3
1:1
6:2
5:0
1945%55:40
7.SEB United3:4
1:9
4:2
8:2
-:10
-:10
1:5
3:2
5:4
4:7
1:1
3:14
7:1
4:4
1740%44:75
8.Grifs AG5:11
0:4
2:6
1:7
2:9
10:-
5:5
1:1
2:3
3:6
0:5
2:6
4:4
1:7
614%38:74
Дата Соперники Результат
вторник 21:10
3 февраля
ASK Kadaga-2* - Darba Rezerves 4:1
Протокол
среда 19:30
11 февраля
SEB United - Darba Rezerves 1:1
Протокол
понедельник 20:00
16 февраля
Darba Rezerves - ASK Kadaga-2* 3:4
Протокол
понедельник 20:10
23 февраля
Grifs AG - Darba Rezerves 0:5 (Фото) / Видео)
Протокол
понедельник 20:00
2 марта
Darba Rezerves - AFK Haube.lv / Antidopings 8:3
Протокол
понедельник 20:40
9 марта
AFK Haube.lv / Antidopings - Darba Rezerves 3:5
Протокол
понедельник 20:00
16 марта
Darba Rezerves - SEB United 14:3
Протокол
понедельник 20:00
23 марта
Darba Rezerves - Grifs AG 6:2
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin