Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
Baldone
Baldone, Iecavas iela 2, Baldones vsk.
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Mārtiņš Skrodis
Mārtiņš Skrodis
Вратарь37
1Dagnis Sausais
Dagnis Sausais
1Вратарь25
2Edgars Prauliņš
Edgars Prauliņš
7Защитник29
3Mārtiņš Veģeris
Mārtiņš Veģeris
132Защитник28
4Aigars Biša
Aigars Biša
1Нападающий38
5Igors Jefimovs
Igors Jefimovs
22Защитник40
7Lauris Balodis
Lauris Balodis
3Универсал44
8Jānis Elmeris
Jānis Elmeris
10Нападающий34
9Edmunds Sniķeris
Edmunds Sniķeris
Нападающий35
10Kristaps Rakštelis
Kristaps Rakštelis
7Нападающий29
11Edgars Jansons
Edgars Jansons
Нападающий28
12Jānis Augstkalns
Jānis Augstkalns
31Нападающий28
13Dāvis Gaigals
Dāvis Gaigals
1042Универсал31
14Elvis Teremko
Elvis Teremko
8Нападающий25
15Olegs Trofimovs
Olegs Trofimovs
1Универсал31
21Jevgenijs Kravčenko
Jevgenijs Kravčenko
34Защитник40
23Jānis Priede
Jānis Priede
94Нападающий29
25Igors Rjabkovs
Igors Rjabkovs
Вратарь43
27Vitālijs Daļeckis
Vitālijs Daļeckis
Нападающий37

Всего забитых голов: 77   |   Средний возраст команды: 33.2


2. līga
Группа B
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.TENTE4:4
3:1
3:5
1:1
1:0
1:6
8:3
4:3
5:1
1:3
5:1
5:3
4:4
6:2
5:2
4:4
7:2
7:3
7:1
13:3
4372%94:52
2.SK Inter/Macron P*1:3
4:4
8:4
1:3
1:1
4:3
5:3
3:2
1:3
2:3
6:4
5:2
4:1
7:5
5:3
9:1
7:0
6:3
2:6
4:1
4168%85:55
3.Arigo M*1:1
5:3
3:1
4:8
7:2
3:4
2:2
6:8
3:0
5:0
5:9
2:2
6:6
5:3
7:2
8:1
4:1
5:2
3:2
8:2
4067%92:59
4.Industrial Steel Group6:1
0:1
3:4
1:1
4:3
2:7
3:0
6:4
6:2
10:2
4:1
6:2
2:1
1:2
2:3
2:5
8:2
3:0
6:5
9:0
4067%84:46
5.Baldone3:4
3:8
2:3
3:5
8:6
2:2
4:6
0:3
3:2
0:4
4:3
1:2
1:6
5:2
5:1
5:2
5:3
4:1
6:4
3:1
3152%67:68
6.AVANTEX3:1
1:5
3:2
3:1
0:5
0:3
2:10
2:6
4:0
2:3
0:4
2:1
4:0
4:4
2:7
2:4
1:2
2:5
8:4
3:2
2542%48:69
7.LSPA3:5
1:5
2:5
4:6
2:2
9:5
2:6
1:4
2:1
3:4
1:2
4:0
1:1
0:1
9:1
7:3
5:2
2:3
0:2
9:1
2338%67:59
8.RegVardy2:6
4:4
5:7
1:4
3:5
6:6
2:1
1:2
2:5
6:1
4:4
0:4
1:0
1:1
5:2
3:5
3:3
2:5
5:5
5:4
2135%61:74
9.ILGA4:4
2:5
1:9
3:5
1:8
2:7
5:2
3:2
2:5
1:5
4:2
7:2
3:7
1:9
5:3
2:5
4:2
3:3
1:4
3:3
2135%57:92
10.Rīgas Pašvaldības Policija3:7
2:7
3:6
0:7
2:5
1:4
0:3
2:8
1:4
3:5
5:2
2:1
3:2
2:5
5:2
3:3
3:3
2:4
3:1
5:1
2033%50:80
11.Banku augstskola3:13
1:7
1:4
6:2
2:8
2:3
0:9
5:6
1:3
4:6
2:3
4:8
1:9
2:0
4:5
5:5
3:3
4:1
1:5
1:3
1118%52:103
Дата Соперники Результат
среда 21:20
22 октября
Baldone - Rīgas Pašvaldības Policija 5:3
Протокол
четверг 21:10
23 октября
Banku augstskola - Baldone 1:3
Протокол
среда 21:20
29 октября
Baldone - ILGA 5:1
Протокол
пятница 19:50
31 октября
Rīgas Pašvaldības Policija - Baldone 1:4 (Фото) / Видео)
Протокол
понедельник 20:10
3 ноября
RegVardy - Baldone 2:5
Протокол
среда 21:20
5 ноября
Baldone - Industrial Steel Group 4:6
Протокол
вторник 19:15
11 ноября
Industrial Steel Group - Baldone 3:0
Протокол
среда 21:20
12 ноября
Baldone - LSPA 4:3
Протокол
среда 21:20
19 ноября
Baldone - SK Inter/Macron P* 2:3
Протокол
среда 21:20
26 ноября
Baldone - TENTE 3:4
Протокол
понедельник 21:45
1 декабря
Arigo M* - Baldone 2:2 (Видео)
Протокол
среда 21:20
3 декабря
Baldone - RegVardy 1:6
Протокол
суббота 18:00
6 декабря
ILGA - Baldone 2:5
Протокол
вторник 21:15
9 декабря
TENTE - Baldone 8:3
Протокол
среда 21:20
10 декабря
Baldone - Banku augstskola 6:4
Протокол
пятница 20:15
19 декабря
LSPA - Baldone 2:1
Протокол
среда 21:20
7 января
Baldone - AVANTEX 3:2
Протокол
пятница 22:10
9 января
AVANTEX - Baldone 4:0
Протокол
воскресенье 21:00
11 января
SK Inter/Macron P* - Baldone 5:3
Протокол
среда 21:20
14 января
Baldone - Arigo M* 8:6 (Видео)
Протокол
2. līga
Группа D
Календарь1.2.3.4.5.6.ОчкиГолы
1.RTU FC*7:10
3:3
-:10
5:3
4:2
1:1
4:3
7:0
4:2
10:-
2067%45:34
2.LSPA3:3
10:7
1:2
4:0
2:5
4:3
7:2
5:4
2:1
3:4
1963%41:31
3.AVANTEX3:5
10:-
0:4
2:1
4:2
2:6
2:3
6:1
4:0
2:3
1550%35:25
4.ASK Kadaga1:1
2:4
3:4
5:2
6:2
2:4
5:2
3:5
3:1
3:3
1447%33:28
5.Baltic International Bank0:7
3:4
4:5
2:7
1:6
3:2
5:3
2:5
7:2
7:3
1240%34:44
6.Baldone-:10
2:4
4:3
1:2
3:2
0:4
3:3
1:3
3:7
2:7
723%19:45
Дата Соперники Результат
среда 20:15
11 февраля
RTU FC* - Baldone 4:2
Протокол
вторник 20:00
17 февраля
ASK Kadaga - Baldone 3:1 (Фото) / Видео)
Протокол
среда 21:30
18 февраля
Baldone - RTU FC* -:10
среда 21:20
25 февраля
Baldone - Baltic International Bank 3:7
Протокол
четверг 19:00
26 февраля
Baltic International Bank - Baldone 7:2
Протокол
среда 21:20
4 марта
Baldone - ASK Kadaga 3:3
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin