Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
FK Jaunolaine
Skolas 1, Olaine, Olaines 2. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Konstantins Grahovskis
Konstantins Grahovskis
Вратарь33
2Jevgenijs Drabovičs
Jevgenijs Drabovičs
291Нападающий27
4Pavels Antropovs
Pavels Antropovs
22Защитник35
5Vladimirs Aņiskovecs
Vladimirs Aņiskovecs
82Нападающий29
6Oļegs Maļčikovs
Oļegs Maļčikovs
11Нападающий38
7Dmitrijs Antropovs
Dmitrijs Antropovs
103Защитник40
8Sergejs Žideļs
Sergejs Žideļs
21Защитник34
11Vladislavs Medvedins
Vladislavs Medvedins
222Нападающий40
12Jurijs Ivanovs
Jurijs Ivanovs
131Защитник31
15Aleksandrs Mihailovs
Aleksandrs Mihailovs
30Нападающий35
16Pēteris Akelans
Pēteris Akelans
Вратарь53
24Maksims Širjakovs
Maksims Širjakovs
22Универсал31

Всего забитых голов: 119   |   Средний возраст команды: 35.5


2. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.JakoSport&Graanul Pellets4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
4:3
4:3
2:0
2:1
1:1
7:4
2:1
2:2
4:5
2:1
4:4
4:1
6:3
11:1
4677%84:48
2.PB Line2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
7:5
4:2
4:1
0:1
7:0
5:3
6:2
3:0
7:3
3:2
6:0
2:5
10:-
3:2
4372%96:45
3.RSU5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
7:5
7:6
4:0
3:6
2:1
3:3
5:1
4:2
3:3
2:0
4:1
6:4
3:2
0:2
3863%77:71
4.FK Jaunolaine6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:6
4:6
8:2
4:0
6:3
5:3
4:3
4:2
6:2
2:3
5:2
2:5
6:8
4:2
3558%88:81
5.RTU FC*3:4
3:4
2:4
5:7
6:7
5:7
6:4
6:4
4:2
1:1
4:3
7:0
9:5
6:10
3:4
3:1
6:2
0:0
6:5
3:1
3253%88:75
6.ASK Kadaga1:2
0:2
1:0
1:4
6:3
0:4
0:4
2:8
1:1
2:4
5:2
3:5
6:5
3:5
3:1
8:2
11:6
4:5
8:0
5:6
2542%70:69
7.Baltic International Bank4:7
1:1
3:5
0:7
3:3
1:2
3:5
3:6
0:7
3:4
5:3
2:5
5:0
1:2
5:2
4:2
1:3
3:2
2:2
3:1
2135%52:69
8.Marshal FC2:2
1:2
0:3
2:6
2:4
1:5
2:4
3:4
10:6
5:9
5:3
5:6
2:1
0:5
4:4
2:5
12:2
1:1
4:3
6:1
2135%69:76
9.Ropaži1:2
5:4
2:3
3:7
0:2
3:3
3:2
2:6
1:3
4:3
2:8
1:3
2:4
2:5
5:2
4:4
4:6
8:1
6:2
3:7
2033%61:77
10.Jaunais Dinamietis1:4
4:4
5:2
0:6
4:6
1:4
5:2
2:5
0:0
2:6
5:4
6:11
2:3
3:1
1:1
2:12
1:8
6:4
2:4
2:2
1932%54:89
11.Cerber - 021:11
3:6
2:3
-:10
2:0
2:3
2:4
8:6
1:3
5:6
6:5
0:8
1:3
2:2
1:6
3:4
7:3
2:6
2:2
4:2
1728%54:93
Дата Соперники Результат
воскресенье 18:15
26 октября
PB Line - FK Jaunolaine 4:4
Протокол
вторник 21:15
28 октября
FK Jaunolaine - Jaunais Dinamietis 5:2
Протокол
вторник 21:15
4 ноября
FK Jaunolaine - Baltic International Bank 6:3
Протокол
вторник 21:15
11 ноября
FK Jaunolaine - PB Line 5:0
Протокол
воскресенье 19:15
16 ноября
Marshal FC - FK Jaunolaine 2:4 (Фото) / Видео)
Протокол
пятница 20:40
21 ноября
Ropaži - FK Jaunolaine 3:2
Протокол
вторник 21:15
25 ноября
FK Jaunolaine - RTU FC* 4:6
Протокол
вторник 20:00
2 декабря
ASK Kadaga - FK Jaunolaine 0:4
Протокол
вторник 21:15
9 декабря
FK Jaunolaine - Ropaži 6:2
Протокол
четверг 19:00
11 декабря
Baltic International Bank - FK Jaunolaine 3:5
Протокол
вторник 21:15
16 декабря
FK Jaunolaine - RSU 6:5
Протокол
понедельник 20:45
22 декабря
JakoSport&Graanul Pellets - FK Jaunolaine 8:2
Протокол
пятница 21:20
2 января
RSU - FK Jaunolaine 11:1
Протокол
вторник 21:15
6 января
FK Jaunolaine - Marshal FC 4:3
Протокол
вторник 21:40
13 января
Cerber - 02 - FK Jaunolaine 2:4
Протокол
пятница 21:15
16 января
FK Jaunolaine - ASK Kadaga 8:2
Протокол
среда 20:15
21 января
RTU FC* - FK Jaunolaine 6:4
Протокол
пятница 21:15
23 января
FK Jaunolaine - JakoSport&Graanul Pellets 6:6
Протокол
воскресенье 18:10
25 января
Jaunais Dinamietis - FK Jaunolaine 5:2
Протокол
вторник 21:15
27 января
FK Jaunolaine - Cerber - 02 6:8
Протокол
2. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Arigo M*3:1
4:8
1:1
5:3
7:2
5:4
5:2
2:3
6:5
1:2
4:4
7:3
7:2
3:4
2662%60:44
2.SK Inter/Macron P*8:4
1:3
1:3
4:4
4:4
5:3
6:2
1:6
5:2
3:2
7:4
1:1
1:1
4:3
2560%51:42
3.TENTE3:5
1:1
4:4
3:1
4:1
2:1
4:3
3:5
3:6
1:1
8:2
2:5
1:0
1:6
2150%40:41
4.JakoSport&Graanul Pellets4:5
2:7
3:5
4:4
1:2
1:4
4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
3:1
2:1
2048%49:47
5.PB Line3:2
2:5
6:1
2:6
5:3
3:4
2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
4:3
2:2
2048%56:45
6.RSU2:1
5:6
2:3
2:5
1:1
6:3
5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
4:2
3:0
1945%49:56
7.FK Jaunolaine3:7
4:4
1:1
4:7
5:2
2:8
6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:3
8:3
1945%55:69
8.Industrial Steel Group4:3
2:7
3:4
1:1
6:1
0:1
1:2
1:3
2:2
3:4
0:3
2:4
3:8
3:4
819%31:47
Дата Соперники Результат
воскресенье 21:00
1 февраля
SK Inter/Macron P* - FK Jaunolaine 7:4
Протокол
вторник 21:15
17 февраля
FK Jaunolaine - SK Inter/Macron P* 1:1
Протокол
пятница 21:15
20 февраля
FK Jaunolaine - TENTE 5:2
Протокол
вторник 19:15
24 февраля
Industrial Steel Group - FK Jaunolaine 3:8 (Фото) / Видео)
Протокол
пятница 21:15
6 марта
FK Jaunolaine - Industrial Steel Group 4:3
Протокол
вторник 21:15
10 марта
FK Jaunolaine - Arigo M* 3:7 (Видео)
Протокол
вторник 21:15
17 марта
TENTE - FK Jaunolaine 8:2
Протокол
понедельник 21:45
23 марта
Arigo M* - FK Jaunolaine 4:4 (Фото) / Видео)
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin