Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
Industrial Steel Group 2*
Andromedas gatve 11, 80. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Aleksejs Tjasto
Aleksejs Tjasto
Вратарь28
2Igors Gajduks (fārmklubs)
Igors Gajduks (fārmklubs)
61Нападающий30
3Igors Galkins
Igors Galkins
1Нападающий45
4Ronalds Štukaturovs (fārmklubs)
Ronalds Štukaturovs (fārmklubs)
21Защитник24
5Artjoms Safronovs
Artjoms Safronovs
Нападающий31
6Antons Kresliņš
Antons Kresliņš
91Защитник40
7Romans Kornienko
Romans Kornienko
10Защитник40
8Pavels Jakjans
Pavels Jakjans
31Нападающий33
9Mihails Trofimovičs
Mihails Trofimovičs
Защитник36
10Valerijs Antonovs
Valerijs Antonovs
Нападающий40
11Jurijs Gladčenko
Jurijs Gladčenko
351Нападающий35
12Aleksejs Pavlovs
Aleksejs Pavlovs
11Защитник36
16Igors Bondarenko (fārmklubs)
Igors Bondarenko (fārmklubs)
1Нападающий33
20Vladimirs Celousovs
Vladimirs Celousovs
Вратарь57
33Dmitrijs Boženins
Dmitrijs Boženins
Защитник40
96Andrejs Dacjuks
Andrejs Dacjuks
15Нападающий41
97Ilmārs Labuds
Ilmārs Labuds
87Защитник37
98Ilja Nemčikovs
Ilja Nemčikovs
951Нападающий32
99Vladislavs Ivanovs
Vladislavs Ivanovs
1441Нападающий32

Всего забитых голов: 113   |   Средний возраст команды: 36.3


3. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
3:2
4:3
6:3
4:4
6:1
12:6
8:6
2:5
8:4
12:7
7:3
4:4
9:3
12:4
11:2
9:2
11:1
9:2
5083%143:70
2.EUROLOGI3:4
5:2
6:2
6:1
2:5
4:1
7:3
5:0
4:0
1:3
16:1
5:3
5:1
3:0
8:1
2:2
6:0
6:2
2:2
5:3
4778%101:36
3.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:2
0:6
7:2
6:3
11:1
3:1
4:1
3:2
4:1
5:1
7:4
3:3
5:0
3:2
5:2
5:3
4372%83:53
4.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
6:0
2:4
1:2
13:0
2:3
3:0
8:3
3:5
8:3
5:4
5:4
5:1
6:2
3:2
3:0
1:0
4067%87:49
5.FK Laikmets6:12
1:6
0:5
3:7
3:6
2:7
0:13
2:1
5:3
3:1
4:1
5:3
2:4
5:4
9:4
4:3
9:2
2:5
3:2
1:4
3050%69:93
6.G4S Husky5:2
6:8
3:1
0:4
1:3
1:11
0:3
3:2
1:3
3:5
1:2
4:1
3:5
2:1
4:1
4:9
5:4
2:1
1:0
6:3
3050%55:69
7.Evolution Gaming7:12
4:8
3:5
1:16
2:3
1:4
5:3
3:8
3:5
1:4
1:4
2:1
3:0
3:3
4:6
4:3
2:10
4:2
8:2
5:5
2033%66:104
8.JOMA TEAM4:4
3:7
0:3
1:5
1:5
1:4
4:5
3:8
4:5
4:2
1:2
5:3
3:3
0:3
5:0
5:1
4:2
3:8
2:0
2:4
2033%55:74
9.FK Brīvais Vilnis 4:12
3:9
2:2
1:8
3:3
4:7
1:5
4:5
3:4
4:9
9:4
1:4
3:4
6:4
1:5
0:5
2:2
5:1
3:2
4:2
1830%63:97
10.FK Taipans / Saulkrasti2:9
2:11
2:6
0:6
2:3
0:5
2:3
2:6
5:2
2:9
1:2
4:5
2:4
10:2
8:3
2:4
1:5
2:2
5:2
4:2
1627%58:91
11.Darba Rezerves2:9
1:11
3:5
2:2
3:5
2:5
0:1
0:3
4:1
2:3
3:6
0:1
5:5
2:8
4:2
0:2
2:4
2:3
2:4
2:5
813%41:85
Дата Соперники Результат
вторник 20:15
21 октября
Industrial Steel Group 2* - EUROLOGI 1:4
Протокол
вторник 19:15
28 октября
Industrial Steel Group 2* - Evolution Gaming 8:3 (Фото) / Видео)
Протокол
вторник 20:15
4 ноября
Industrial Steel Group 2* - FK Brīvais Vilnis 5:4 (Фото) / Видео)
Протокол
вторник 20:15
11 ноября
Industrial Steel Group 2* - FK Laikmets 1:2
Протокол
четверг 20:15
13 ноября
Gludi LM - Industrial Steel Group 2* 4:2
Протокол
понедельник 20:00
24 ноября
Darba Rezerves - Industrial Steel Group 2* 0:1
Протокол
вторник 20:15
25 ноября
Industrial Steel Group 2* - Gludi LM 6:0
Протокол
вторник 20:15
2 декабря
Industrial Steel Group 2* - JOMA TEAM 8:3
Протокол
четверг 20:30
4 декабря
Akela Kļūdījās - Industrial Steel Group 2* 6:3
Протокол
вторник 20:15
9 декабря
Industrial Steel Group 2* - Darba Rezerves 3:0
Протокол
среда 21:40
10 декабря
EUROLOGI - Industrial Steel Group 2* 2:5
Протокол
вторник 20:15
16 декабря
Industrial Steel Group 2* - G4S Husky 2:3
Протокол
понедельник 22:00
22 декабря
FK Brīvais Vilnis - Industrial Steel Group 2* 1:5
Протокол
суббота 16:00
27 декабря
Evolution Gaming - Industrial Steel Group 2* 5:3
Протокол
вторник 21:00
30 декабря
FK Laikmets - Industrial Steel Group 2* 0:13
Протокол
понедельник 21:15
5 января
JOMA TEAM - Industrial Steel Group 2* 4:5
Протокол
вторник 20:15
6 января
Industrial Steel Group 2* - Akela Kļūdījās 4:4
Протокол
пятница 20:30
9 января
FK Taipans / Saulkrasti - Industrial Steel Group 2* 2:3
Протокол
вторник 20:15
13 января
Industrial Steel Group 2* - FK Taipans / Saulkrasti 6:2
Протокол
вторник 20:10
20 января
G4S Husky - Industrial Steel Group 2* 0:3
Протокол
3. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
6:6
5:3
7:2
4:4
5:1
3:3
6:3
4:4
3:2
4:3
5:4
6:5
3174%64:48
2.EUROLOGI3:4
5:2
2:2
5:1
2:3
4:5
2:1
7:2
2:5
4:1
6:2
6:1
5:3
5:1
2867%58:33
3.Raita 23:5
6:6
1:5
2:2
5:3
1:3
4:0
3:8
4:1
5:2
4:3
7:4
7:3
5:1
2662%57:46
4.USB4:4
2:7
5:4
3:2
3:1
3:5
2:3
1:6
3:2
0:5
6:1
3:0
5:1
3:3
2355%43:44
5.Baltic Express LV3:3
1:5
2:7
1:2
8:3
0:4
6:1
3:2
1:8
6:2
4:5
4:2
3:2
4:2
2252%46:48
6.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
2:5
1:4
5:0
2:3
2:6
8:1
6:0
2:4
3:0
6:2
1945%50:41
7.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:7
3:4
0:3
1:6
2:4
5:4
4:2
0:6
9:8
4:1
1229%40:64
8.Ķekavas novads5:6
4:5
1:5
3:5
1:5
3:7
3:3
1:5
2:4
2:3
2:6
0:3
1:4
8:9
12%36:70
Дата Соперники Результат
вторник 20:15
10 февраля
Industrial Steel Group 2* - Ķekavas novads 3:0
Протокол
пятница 20:10
13 февраля
Raita 2 - Industrial Steel Group 2* 4:1
Протокол
вторник 20:15
17 февраля
Industrial Steel Group 2* - Raita 2 2:5
Протокол
четверг 21:00
19 февраля
Ķekavas novads - Industrial Steel Group 2* 2:6
Протокол
вторник 20:15
24 февраля
Industrial Steel Group 2* - USB 5:0 (Фото) / Видео)
Протокол
вторник 20:15
3 марта
Industrial Steel Group 2* - Baltic Express LV 2:6
Протокол
пятница 20:50
6 марта
USB - Industrial Steel Group 2* 3:2
Протокол
вторник 21:30
17 марта
Baltic Express LV - Industrial Steel Group 2* 1:8
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin