Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
RTU FC*
Hipokrāta 27, 89. vsk.
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
Ēriks Bērziņš
Ēriks Bērziņš
Универсал25
1Nauris Ivanāns
Nauris Ivanāns
Вратарь30
2Gints Andrianovs
Gints Andrianovs
Универсал42
2Ģirts Paulis
Ģirts Paulis
621Универсал48
3Aleksandrs Jubels
Aleksandrs Jubels
1Универсал28
4Staņislavs Kumpiņš
Staņislavs Kumpiņš
3Универсал39
4Artu Treiliņš
Artu Treiliņš
Универсал25
5Andrejs Baumanis
Andrejs Baumanis
4Универсал48
6Mārtiņš Auziņš
Mārtiņš Auziņš
254Универсал28
7Gatis Arakčejevs
Gatis Arakčejevs
Универсал28
8Matīss Babris
Matīss Babris
42Универсал27
10Vadims Arakčejevs
Vadims Arakčejevs
Универсал54
11Pāvels Truņins
Pāvels Truņins
91Универсал25
12Guntars Kuklis
Guntars Kuklis
Универсал26
13Aigars Caics (fārmklubs)
Aigars Caics (fārmklubs)
4Универсал32
13Ernests Važa
Ernests Važa
Универсал30
14Renārs Pastars (fārmklubs)
Renārs Pastars (fārmklubs)
181Универсал30
15Andis Dombrovskis (fārmklubs)
Andis Dombrovskis (fārmklubs)
6Универсал36
16Lauris Hincenbergs
Lauris Hincenbergs
43Универсал32
17Gatis Zankovskis (fārmklubs)
Gatis Zankovskis (fārmklubs)
21Универсал40
17Andrejs Ivanovs (fārmklubs)
Andrejs Ivanovs (fārmklubs)
62Универсал31
21Rolands Putāns (fārmklubs)
Rolands Putāns (fārmklubs)
11Универсал31
21Māris Lipenits (fārmklubs)
Māris Lipenits (fārmklubs)
10Универсал39
22Sergejs Cvetkovs
Sergejs Cvetkovs
Вратарь30
77Edgars Bricis (fārmklubs)
Edgars Bricis (fārmklubs)
1Универсал34
77Raivis Pauls
Raivis Pauls
Вратарь33

Всего забитых голов: 106   |   Средний возраст команды: 33.5


2. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.JakoSport&Graanul Pellets4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
4:3
4:3
2:0
2:1
1:1
7:4
2:1
2:2
4:5
2:1
4:4
4:1
6:3
11:1
4677%84:48
2.PB Line2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
7:5
4:2
4:1
0:1
7:0
5:3
6:2
3:0
7:3
3:2
6:0
2:5
10:-
3:2
4372%96:45
3.RSU5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
7:5
7:6
4:0
3:6
2:1
3:3
5:1
4:2
3:3
2:0
4:1
6:4
3:2
0:2
3863%77:71
4.FK Jaunolaine6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:6
4:6
8:2
4:0
6:3
5:3
4:3
4:2
6:2
2:3
5:2
2:5
6:8
4:2
3558%88:81
5.RTU FC*3:4
3:4
2:4
5:7
6:7
5:7
6:4
6:4
4:2
1:1
4:3
7:0
9:5
6:10
3:4
3:1
6:2
0:0
6:5
3:1
3253%88:75
6.ASK Kadaga1:2
0:2
1:0
1:4
6:3
0:4
0:4
2:8
1:1
2:4
5:2
3:5
6:5
3:5
3:1
8:2
11:6
4:5
8:0
5:6
2542%70:69
7.Baltic International Bank4:7
1:1
3:5
0:7
3:3
1:2
3:5
3:6
0:7
3:4
5:3
2:5
5:0
1:2
5:2
4:2
1:3
3:2
2:2
3:1
2135%52:69
8.Marshal FC2:2
1:2
0:3
2:6
2:4
1:5
2:4
3:4
10:6
5:9
5:3
5:6
2:1
0:5
4:4
2:5
12:2
1:1
4:3
6:1
2135%69:76
9.Ropaži1:2
5:4
2:3
3:7
0:2
3:3
3:2
2:6
1:3
4:3
2:8
1:3
2:4
2:5
5:2
4:4
4:6
8:1
6:2
3:7
2033%61:77
10.Jaunais Dinamietis1:4
4:4
5:2
0:6
4:6
1:4
5:2
2:5
0:0
2:6
5:4
6:11
2:3
3:1
1:1
2:12
1:8
6:4
2:4
2:2
1932%54:89
11.Cerber - 021:11
3:6
2:3
-:10
2:0
2:3
2:4
8:6
1:3
5:6
6:5
0:8
1:3
2:2
1:6
3:4
7:3
2:6
2:2
4:2
1728%54:93
Дата Соперники Результат
среда 20:15
29 октября
RTU FC* - RSU 6:7
Протокол
вторник 21:40
4 ноября
Cerber - 02 - RTU FC* 1:3
Протокол
среда 20:15
5 ноября
RTU FC* - Jaunais Dinamietis 6:2
Протокол
среда 20:15
12 ноября
RTU FC* - Baltic International Bank 4:3
Протокол
воскресенье 18:10
16 ноября
Jaunais Dinamietis - RTU FC* 0:0
Протокол
среда 20:15
19 ноября
RTU FC* - Cerber - 02 6:5 (Фото) / Видео)
Протокол
воскресенье 18:15
23 ноября
PB Line - RTU FC* 7:5
Протокол
вторник 21:15
25 ноября
FK Jaunolaine - RTU FC* 4:6
Протокол
пятница 21:20
28 ноября
RSU - RTU FC* 7:5
Протокол
среда 20:15
3 декабря
RTU FC* - Ropaži 3:4
Протокол
понедельник 20:45
8 декабря
JakoSport&Graanul Pellets - RTU FC* 4:3
Протокол
пятница 21:10
12 декабря
RTU FC* - Marshal FC 9:5
Протокол
воскресенье 19:15
14 декабря
Marshal FC - RTU FC* 10:6
Протокол
среда 20:15
17 декабря
RTU FC* - JakoSport&Graanul Pellets 3:4
Протокол
четверг 19:00
18 декабря
Baltic International Bank - RTU FC* 0:7 (Фото)
Протокол
вторник 20:00
30 декабря
ASK Kadaga - RTU FC* 1:1
Протокол
пятница 20:40
2 января
Ropaži - RTU FC* 1:3
Протокол
среда 20:15
7 января
RTU FC* - PB Line 2:4
Протокол
среда 20:15
14 января
RTU FC* - ASK Kadaga 4:2
Протокол
среда 20:15
21 января
RTU FC* - FK Jaunolaine 6:4
Протокол
2. līga
Группа D
Календарь1.2.3.4.5.6.ОчкиГолы
1.RTU FC*7:10
3:3
-:10
5:3
4:2
1:1
4:3
7:0
4:2
10:-
2067%45:34
2.LSPA3:3
10:7
1:2
4:0
2:5
4:3
7:2
5:4
2:1
3:4
1963%41:31
3.AVANTEX3:5
10:-
0:4
2:1
4:2
2:6
2:3
6:1
4:0
2:3
1550%35:25
4.ASK Kadaga1:1
2:4
3:4
5:2
6:2
2:4
5:2
3:5
3:1
3:3
1447%33:28
5.Baltic International Bank0:7
3:4
4:5
2:7
1:6
3:2
5:3
2:5
7:2
7:3
1240%34:44
6.Baldone-:10
2:4
4:3
1:2
3:2
0:4
3:3
1:3
3:7
2:7
723%19:45
Дата Соперники Результат
среда 20:15
11 февраля
RTU FC* - Baldone 4:2
Протокол
пятница 22:10
13 февраля
AVANTEX - RTU FC* 3:5
Протокол
среда 21:30
18 февраля
Baldone - RTU FC* -:10
воскресенье 19:00
22 февраля
LSPA - RTU FC* 3:3 (Фото) / Видео)
Протокол
среда 20:15
25 февраля
RTU FC* - AVANTEX -:10
среда 20:15
4 марта
RTU FC* - LSPA 7:10
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin