Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
RSU
Grostonas 6b, OSC
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
Micael Salvador
Micael Salvador
Защитник23
Anton Tegay
Anton Tegay
Защитник28
1Oskars Oļševskis
Oskars Oļševskis
1Вратарь29
1Rodions Ņekrasovs
Rodions Ņekrasovs
Универсал28
5Staņislavs Radčenko
Staņislavs Radčenko
1Защитник32
5Bruno Salvaterra
Bruno Salvaterra
Нападающий28
6Jodok Joachim Puchel
Jodok Joachim Puchel
3Нападающий27
7Pāvels Zagrebins
Pāvels Zagrebins
8Защитник30
7Nicolas Petryga
Nicolas Petryga
72Защитник28
7Artis Kundrāts
Artis Kundrāts
33Защитник25
8Leonard Meyer-Schwickerath
Leonard Meyer-Schwickerath
1Защитник27
8Kristaps Višķers
Kristaps Višķers
1Защитник25
8Artūrs Mhitarjans
Artūrs Mhitarjans
1Нападающий23
8 Ņikita Horoševs
Ņikita Horoševs
22Нападающий26
9Edgars Strautiņš
Edgars Strautiņš
361Нападающий25
11Alexander Pellio
Alexander Pellio
63Нападающий29
11Fidi Grinz
Fidi Grinz
83Защитник26
12Vsevolods Čamkins
Vsevolods Čamkins
2271Нападающий25
13Žānis Pavlovskis
Žānis Pavlovskis
Нападающий26
14Elgars Ludboržs
Elgars Ludboržs
32Защитник27

Всего забитых голов: 101   |   Средний возраст команды: 26.9


2. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.JakoSport&Graanul Pellets4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
4:3
4:3
2:0
2:1
1:1
7:4
2:1
2:2
4:5
2:1
4:4
4:1
6:3
11:1
4677%84:48
2.PB Line2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
7:5
4:2
4:1
0:1
7:0
5:3
6:2
3:0
7:3
3:2
6:0
2:5
10:-
3:2
4372%96:45
3.RSU5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
7:5
7:6
4:0
3:6
2:1
3:3
5:1
4:2
3:3
2:0
4:1
6:4
3:2
0:2
3863%77:71
4.FK Jaunolaine6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:6
4:6
8:2
4:0
6:3
5:3
4:3
4:2
6:2
2:3
5:2
2:5
6:8
4:2
3558%88:81
5.RTU FC*3:4
3:4
2:4
5:7
6:7
5:7
6:4
6:4
4:2
1:1
4:3
7:0
9:5
6:10
3:4
3:1
6:2
0:0
6:5
3:1
3253%88:75
6.ASK Kadaga1:2
0:2
1:0
1:4
6:3
0:4
0:4
2:8
1:1
2:4
5:2
3:5
6:5
3:5
3:1
8:2
11:6
4:5
8:0
5:6
2542%70:69
7.Baltic International Bank4:7
1:1
3:5
0:7
3:3
1:2
3:5
3:6
0:7
3:4
5:3
2:5
5:0
1:2
5:2
4:2
1:3
3:2
2:2
3:1
2135%52:69
8.Marshal FC2:2
1:2
0:3
2:6
2:4
1:5
2:4
3:4
10:6
5:9
5:3
5:6
2:1
0:5
4:4
2:5
12:2
1:1
4:3
6:1
2135%69:76
9.Ropaži1:2
5:4
2:3
3:7
0:2
3:3
3:2
2:6
1:3
4:3
2:8
1:3
2:4
2:5
5:2
4:4
4:6
8:1
6:2
3:7
2033%61:77
10.Jaunais Dinamietis1:4
4:4
5:2
0:6
4:6
1:4
5:2
2:5
0:0
2:6
5:4
6:11
2:3
3:1
1:1
2:12
1:8
6:4
2:4
2:2
1932%54:89
11.Cerber - 021:11
3:6
2:3
-:10
2:0
2:3
2:4
8:6
1:3
5:6
6:5
0:8
1:3
2:2
1:6
3:4
7:3
2:6
2:2
4:2
1728%54:93
Дата Соперники Результат
вторник 20:00
21 октября
ASK Kadaga - RSU 6:3
Протокол
среда 20:15
29 октября
RTU FC* - RSU 6:7
Протокол
пятница 21:20
31 октября
RSU - Jaunais Dinamietis 4:1 (Фото) / Видео)
Протокол
пятница 21:20
7 ноября
RSU - Cerber - 02 3:2
Протокол
пятница 21:20
14 ноября
RSU - PB Line 2:4
Протокол
воскресенье 18:15
16 ноября
PB Line - RSU 17:0
Протокол
вторник 21:40
18 ноября
Cerber - 02 - RSU 2:0
Протокол
пятница 21:20
28 ноября
RSU - RTU FC* 7:5
Протокол
воскресенье 18:10
30 ноября
Jaunais Dinamietis - RSU 4:6
Протокол
пятница 21:20
5 декабря
RSU - Marshal FC 5:1
Протокол
пятница 20:40
12 декабря
Ropaži - RSU 0:2
Протокол
вторник 21:15
16 декабря
FK Jaunolaine - RSU 6:5
Протокол
пятница 21:20
19 декабря
RSU - Baltic International Bank 2:1
Протокол
пятница 21:20
2 января
RSU - FK Jaunolaine 11:1
Протокол
пятница 21:20
9 января
RSU - ASK Kadaga 4:0
Протокол
понедельник 20:45
12 января
JakoSport&Graanul Pellets - RSU 5:1
Протокол
пятница 21:20
16 января
RSU - JakoSport&Graanul Pellets 5:2
Протокол
воскресенье 19:15
18 января
Marshal FC - RSU 2:4
Протокол
четверг 19:00
22 января
Baltic International Bank - RSU 3:3
Протокол
пятница 21:20
23 января
RSU - Ropaži 3:3
Протокол
2. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Arigo M*3:1
4:8
1:1
5:3
7:2
5:4
5:2
2:3
6:5
1:2
4:4
7:3
7:2
3:4
2662%60:44
2.SK Inter/Macron P*8:4
1:3
1:3
4:4
4:4
5:3
6:2
1:6
5:2
3:2
7:4
1:1
1:1
4:3
2560%51:42
3.TENTE3:5
1:1
4:4
3:1
4:1
2:1
4:3
3:5
3:6
1:1
8:2
2:5
1:0
1:6
2150%40:41
4.JakoSport&Graanul Pellets4:5
2:7
3:5
4:4
1:2
1:4
4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
3:1
2:1
2048%49:47
5.PB Line3:2
2:5
6:1
2:6
5:3
3:4
2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
4:3
2:2
2048%56:45
6.RSU2:1
5:6
2:3
2:5
1:1
6:3
5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
4:2
3:0
1945%49:56
7.FK Jaunolaine3:7
4:4
1:1
4:7
5:2
2:8
6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:3
8:3
1945%55:69
8.Industrial Steel Group4:3
2:7
3:4
1:1
6:1
0:1
1:2
1:3
2:2
3:4
0:3
2:4
3:8
3:4
819%31:47
Дата Соперники Результат
вторник 19:15
3 февраля
Industrial Steel Group - RSU 0:3
Протокол
пятница 21:20
13 февраля
RSU - SK Inter/Macron P* 2:3
Протокол
понедельник 21:45
16 февраля
Arigo M* - RSU 6:5 (Фото) / Видео)
Протокол
пятница 21:20
20 февраля
RSU - Arigo M* 2:1 (Фото) / Видео)
Протокол
пятница 21:20
27 февраля
RSU - TENTE 1:1
Протокол
вторник 21:15
3 марта
TENTE - RSU 3:6
Протокол
воскресенье 21:00
15 марта
SK Inter/Macron P* - RSU 5:2
Протокол
пятница 21:20
20 марта
RSU - Industrial Steel Group 4:2
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin