Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
ILGA
Dzirciema iela 109, Iļģuciema vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Raivis Mežals
Raivis Mežals
Вратарь27
1Nikolajs Konins
Nikolajs Konins
Вратарь31
2Leonids Jankovskis
Leonids Jankovskis
2Универсал23
3Vladimirs Stojans
Vladimirs Stojans
2Универсал35
4Andrejs Ļebedevs
Andrejs Ļebedevs
136Универсал30
5Sergejs Ņikitins
Sergejs Ņikitins
Универсал36
7Ņikita Riskins
Ņikita Riskins
2Универсал34
10Eduards Zarščikovs
Eduards Zarščikovs
1Универсал50
12Nikolajs Daļeckis
Nikolajs Daļeckis
1Универсал37
13Mareks Federovičs
Mareks Federovičs
123Универсал30
15Vadims Sidors
Vadims Sidors
84Универсал32
18Pavels Markovskis
Pavels Markovskis
51Универсал32
19Vladislavs Zarščikovs
Vladislavs Zarščikovs
93Универсал28
21Valerijs Markovskis
Valerijs Markovskis
91Универсал30
72Jurijs Altenburgs
Jurijs Altenburgs
Универсал47
86Oskars Sijāts
Oskars Sijāts
155Универсал33

Всего забитых голов: 86   |   Средний возраст команды: 33.4


2. līga
Группа B
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.TENTE4:4
3:1
3:5
1:1
1:0
1:6
8:3
4:3
5:1
1:3
5:1
5:3
4:4
6:2
5:2
4:4
7:2
7:3
7:1
13:3
4372%94:52
2.SK Inter/Macron P*1:3
4:4
8:4
1:3
1:1
4:3
5:3
3:2
1:3
2:3
6:4
5:2
4:1
7:5
5:3
9:1
7:0
6:3
2:6
4:1
4168%85:55
3.Arigo M*1:1
5:3
3:1
4:8
7:2
3:4
2:2
6:8
3:0
5:0
5:9
2:2
6:6
5:3
7:2
8:1
4:1
5:2
3:2
8:2
4067%92:59
4.Industrial Steel Group6:1
0:1
3:4
1:1
4:3
2:7
3:0
6:4
6:2
10:2
4:1
6:2
2:1
1:2
2:3
2:5
8:2
3:0
6:5
9:0
4067%84:46
5.Baldone3:4
3:8
2:3
3:5
8:6
2:2
4:6
0:3
3:2
0:4
4:3
1:2
1:6
5:2
5:1
5:2
5:3
4:1
6:4
3:1
3152%67:68
6.AVANTEX3:1
1:5
3:2
3:1
0:5
0:3
2:10
2:6
4:0
2:3
0:4
2:1
4:0
4:4
2:7
2:4
1:2
2:5
8:4
3:2
2542%48:69
7.LSPA3:5
1:5
2:5
4:6
2:2
9:5
2:6
1:4
2:1
3:4
1:2
4:0
1:1
0:1
9:1
7:3
5:2
2:3
0:2
9:1
2338%67:59
8.RegVardy2:6
4:4
5:7
1:4
3:5
6:6
2:1
1:2
2:5
6:1
4:4
0:4
1:0
1:1
5:2
3:5
3:3
2:5
5:5
5:4
2135%61:74
9.ILGA4:4
2:5
1:9
3:5
1:8
2:7
5:2
3:2
2:5
1:5
4:2
7:2
3:7
1:9
5:3
2:5
4:2
3:3
1:4
3:3
2135%57:92
10.Rīgas Pašvaldības Policija3:7
2:7
3:6
0:7
2:5
1:4
0:3
2:8
1:4
3:5
5:2
2:1
3:2
2:5
5:2
3:3
3:3
2:4
3:1
5:1
2033%50:80
11.Banku augstskola3:13
1:7
1:4
6:2
2:8
2:3
0:9
5:6
1:3
4:6
2:3
4:8
1:9
2:0
4:5
5:5
3:3
4:1
1:5
1:3
1118%52:103
Дата Соперники Результат
суббота 17:00
25 октября
ILGA - Industrial Steel Group 5:2
Протокол
среда 21:20
29 октября
Baldone - ILGA 5:1
Протокол
пятница 19:30
7 ноября
AVANTEX - ILGA 2:7 (Фото) / Видео)
Протокол
суббота 18:00
15 ноября
ILGA - Banku augstskola 1:4
Протокол
четверг 21:10
20 ноября
Banku augstskola - ILGA 3:3
Протокол
суббота 18:00
22 ноября
ILGA - RegVardy 5:3
Протокол
суббота 18:00
29 ноября
ILGA - AVANTEX 4:2
Протокол
понедельник 20:10
1 декабря
RegVardy - ILGA 5:2 (Фото)
Протокол
суббота 18:00
6 декабря
ILGA - Baldone 2:5
Протокол
суббота 19:00
13 декабря
ILGA - Arigo M* 1:8 (Видео)
Протокол
вторник 19:15
16 декабря
Industrial Steel Group - ILGA 2:3
Протокол
понедельник 21:45
22 декабря
Arigo M* - ILGA 7:2 (Видео)
Протокол
суббота 18:00
27 декабря
ILGA - Rīgas Pašvaldības Policija 4:2
Протокол
воскресенье 21:00
28 декабря
SK Inter/Macron P* - ILGA 5:3
Протокол
суббота 18:00
3 января
ILGA - SK Inter/Macron P* 1:9
Протокол
вторник 21:15
6 января
TENTE - ILGA 5:2
Протокол
суббота 18:00
10 января
ILGA - LSPA 3:7
Протокол
пятница 19:50
16 января
Rīgas Pašvaldības Policija - ILGA 3:3
Протокол
понедельник 20:00
19 января
ILGA - TENTE 4:4
Протокол
пятница 21:45
23 января
LSPA - ILGA 9:1
Протокол
2. līga
Группа E
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Marshal FC1:1
6:3
4:4
2:5
6:3
2:5
3:5
3:1
8:2
4:3
4:3
6:1
12:2
1:1
2764%62:39
2.RegVardy3:6
1:1
4:1
5:5
3:3
2:5
5:5
5:4
5:2
3:5
9:5
6:6
7:4
4:3
2355%62:55
3.Ropaži5:2
4:4
5:5
1:4
3:3
4:3
7:3
1:5
5:4
3:4
6:2
3:7
4:6
8:1
2150%59:53
4.Rīgas Pašvaldības Policija5:2
3:6
5:2
3:3
3:4
3:3
3:1
5:1
3:3
2:4
0:1
1:3
8:2
3:1
2150%47:36
5.Banku augstskola1:3
5:3
4:5
5:5
5:1
3:7
1:5
1:3
3:3
4:1
5:3
3:4
6:4
7:3
2048%53:50
6.ILGA3:4
2:8
5:3
2:5
4:3
4:5
4:2
3:3
1:4
3:3
4:3
8:1
4:11
1:9
1740%48:64
7.Cerber - 021:6
3:4
6:6
5:9
7:3
2:6
3:1
1:0
4:3
3:5
1:8
3:4
2:2
4:2
1740%45:59
8.Jaunais Dinamietis1:1
2:12
3:4
4:7
1:8
6:4
1:3
2:8
3:7
4:6
9:1
11:4
2:4
2:2
1126%51:71
Дата Соперники Результат
понедельник 20:00
2 февраля
ILGA - Ropaži 4:3
Протокол
воскресенье 18:10
8 февраля
Jaunais Dinamietis - ILGA 9:1
Протокол
пятница 20:40
20 февраля
Ropaži - ILGA 5:4
Протокол
суббота 18:00
21 февраля
ILGA - Jaunais Dinamietis 4:11
Протокол
суббота 18:00
28 февраля
ILGA - Cerber - 02 4:3
Протокол
воскресенье 19:15
1 марта
Marshal FC - ILGA 8:2
Протокол
вторник 21:40
3 марта
Cerber - 02 - ILGA 1:8 (Фото) / Видео)
Протокол
суббота 18:00
7 марта
ILGA - Marshal FC 3:4
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin