Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
Akela Kļūdījās
Auru 6a, 96.vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
Eduards Gross
Eduards Gross
Универсал35
1Anatolijs Patopenko
Anatolijs Patopenko
1Вратарь47
3Aleksandrs Lomovs
Aleksandrs Lomovs
41Универсал37
3Vitālijs Andrejevs
Vitālijs Andrejevs
Универсал34
10Andris Ķerpe
Andris Ķerpe
3Универсал36
11Edgars Neverovskis
Edgars Neverovskis
53Универсал30
12Ilgvars Mesters
Ilgvars Mesters
Универсал31
12Aleksandrs Panfilovs
Aleksandrs Panfilovs
Универсал33
17Sandis Pētersīlis
Sandis Pētersīlis
Универсал33
19Nauris Paeglis
Nauris Paeglis
332Универсал33
24Andrejs Annenkovs
Andrejs Annenkovs
73Универсал35
26Rinalds Zeps
Rinalds Zeps
81Универсал28
33Maksims Panfilovs
Maksims Panfilovs
362Универсал26
34Igors Maruškins
Igors Maruškins
Универсал34
35Andrejs Grišajevs
Andrejs Grišajevs
384Универсал39
61Ivars Paeglis
Ivars Paeglis
3Вратарь58
99Sabine Kadirova
Sabine Kadirova
1Универсал29

Всего забитых голов: 183   |   Средний возраст команды: 35.2


3. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
3:2
4:3
6:3
4:4
6:1
12:6
8:6
2:5
8:4
12:7
7:3
4:4
9:3
12:4
11:2
9:2
11:1
9:2
5083%143:70
2.EUROLOGI3:4
5:2
6:2
6:1
2:5
4:1
7:3
5:0
4:0
1:3
16:1
5:3
5:1
3:0
8:1
2:2
6:0
6:2
2:2
5:3
4778%101:36
3.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:2
0:6
7:2
6:3
11:1
3:1
4:1
3:2
4:1
5:1
7:4
3:3
5:0
3:2
5:2
5:3
4372%83:53
4.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
6:0
2:4
1:2
13:0
2:3
3:0
8:3
3:5
8:3
5:4
5:4
5:1
6:2
3:2
3:0
1:0
4067%87:49
5.FK Laikmets6:12
1:6
0:5
3:7
3:6
2:7
0:13
2:1
5:3
3:1
4:1
5:3
2:4
5:4
9:4
4:3
9:2
2:5
3:2
1:4
3050%69:93
6.G4S Husky5:2
6:8
3:1
0:4
1:3
1:11
0:3
3:2
1:3
3:5
1:2
4:1
3:5
2:1
4:1
4:9
5:4
2:1
1:0
6:3
3050%55:69
7.Evolution Gaming7:12
4:8
3:5
1:16
2:3
1:4
5:3
3:8
3:5
1:4
1:4
2:1
3:0
3:3
4:6
4:3
2:10
4:2
8:2
5:5
2033%66:104
8.JOMA TEAM4:4
3:7
0:3
1:5
1:5
1:4
4:5
3:8
4:5
4:2
1:2
5:3
3:3
0:3
5:0
5:1
4:2
3:8
2:0
2:4
2033%55:74
9.FK Brīvais Vilnis 4:12
3:9
2:2
1:8
3:3
4:7
1:5
4:5
3:4
4:9
9:4
1:4
3:4
6:4
1:5
0:5
2:2
5:1
3:2
4:2
1830%63:97
10.FK Taipans / Saulkrasti2:9
2:11
2:6
0:6
2:3
0:5
2:3
2:6
5:2
2:9
1:2
4:5
2:4
10:2
8:3
2:4
1:5
2:2
5:2
4:2
1627%58:91
11.Darba Rezerves2:9
1:11
3:5
2:2
3:5
2:5
0:1
0:3
4:1
2:3
3:6
0:1
5:5
2:8
4:2
0:2
2:4
2:3
2:4
2:5
813%41:85
Дата Соперники Результат
вторник 20:10
28 октября
G4S Husky - Akela Kļūdījās 5:2 (Фото) / Видео)
Протокол
четверг 20:15
30 октября
Gludi LM - Akela Kļūdījās 3:4 (Фото)
Протокол
вторник 20:30
11 ноября
Akela Kļūdījās - Gludi LM 3:2
Протокол
четверг 20:30
13 ноября
Akela Kļūdījās - EUROLOGI 2:5
Протокол
четверг 20:30
20 ноября
Akela Kļūdījās - FK Laikmets 6:1
Протокол
суббота 16:00
22 ноября
Evolution Gaming - Akela Kļūdījās 7:12
Протокол
вторник 21:00
25 ноября
FK Laikmets - Akela Kļūdījās 6:12
Протокол
четверг 20:30
27 ноября
Akela Kļūdījās - FK Taipans / Saulkrasti 11:2
Протокол
понедельник 21:15
1 декабря
JOMA TEAM - Akela Kļūdījās 4:4
Протокол
среда 20:30
3 декабря
FK Taipans / Saulkrasti - Akela Kļūdījās 2:9
Протокол
четверг 20:30
4 декабря
Akela Kļūdījās - Industrial Steel Group 2* 6:3
Протокол
четверг 20:30
11 декабря
Akela Kļūdījās - Darba Rezerves 11:1
Протокол
вторник 20:30
16 декабря
Akela Kļūdījās - JOMA TEAM 7:3
Протокол
четверг 20:30
18 декабря
Akela Kļūdījās - FK Brīvais Vilnis 9:3
Протокол
вторник 20:15
6 января
Industrial Steel Group 2* - Akela Kļūdījās 4:4
Протокол
четверг 20:30
8 января
Akela Kļūdījās - G4S Husky 8:6
Протокол
понедельник 20:00
12 января
Darba Rezerves - Akela Kļūdījās 2:9
Протокол
среда 21:40
14 января
EUROLOGI - Akela Kļūdījās 3:4
Протокол
четверг 20:30
15 января
Akela Kļūdījās - Evolution Gaming 8:4
Протокол
понедельник 22:00
19 января
FK Brīvais Vilnis - Akela Kļūdījās 4:12
Протокол
3. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
6:6
5:3
7:2
4:4
5:1
3:3
6:3
4:4
3:2
4:3
5:4
6:5
3174%64:48
2.EUROLOGI3:4
5:2
2:2
5:1
2:3
4:5
2:1
7:2
2:5
4:1
6:2
6:1
5:3
5:1
2867%58:33
3.Raita 23:5
6:6
1:5
2:2
5:3
1:3
4:0
3:8
4:1
5:2
4:3
7:4
7:3
5:1
2662%57:46
4.USB4:4
2:7
5:4
3:2
3:1
3:5
2:3
1:6
3:2
0:5
6:1
3:0
5:1
3:3
2355%43:44
5.Baltic Express LV3:3
1:5
2:7
1:2
8:3
0:4
6:1
3:2
1:8
6:2
4:5
4:2
3:2
4:2
2252%46:48
6.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
2:5
1:4
5:0
2:3
2:6
8:1
6:0
2:4
3:0
6:2
1945%50:41
7.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:7
3:4
0:3
1:6
2:4
5:4
4:2
0:6
9:8
4:1
1229%40:64
8.Ķekavas novads5:6
4:5
1:5
3:5
1:5
3:7
3:3
1:5
2:4
2:3
2:6
0:3
1:4
8:9
12%36:70
Дата Соперники Результат
вторник 20:30
3 февраля
Akela Kļūdījās - Raita 2 6:6
Протокол
четверг 20:30
5 февраля
Akela Kļūdījās - USB 7:2
Протокол
вторник 21:30
10 февраля
Baltic Express LV - Akela Kļūdījās 3:3 (Фото) / Видео)
Протокол
вторник 20:30
17 февраля
Akela Kļūdījās - Ķekavas novads 5:4
Протокол
пятница 20:50
20 февраля
USB - Akela Kļūdījās 4:4
Протокол
вторник 20:30
24 февраля
Akela Kļūdījās - Baltic Express LV 5:1
Протокол
четверг 20:45
26 февраля
Raita 2 - Akela Kļūdījās 3:5
Протокол
четверг 21:00
5 марта
Ķekavas novads - Akela Kļūdījās 5:6
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin