Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
USB
Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk.
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Mārcis Bormanis
Mārcis Bormanis
Вратарь31
4Māris Vizla
Māris Vizla
2Универсал31
7Artis Melbardis
Artis Melbardis
72Универсал28
8Kārlis Kadakovskis
Kārlis Kadakovskis
11Универсал31
10Vitālijs Kudrjašovs
Vitālijs Kudrjašovs
61Универсал27
12Emīls Pļavenieks
Emīls Pļavenieks
10Универсал28
13Maksims Dudaņecs
Maksims Dudaņecs
75Универсал28
17Artjoms Tolkačevs
Artjoms Tolkačevs
171Универсал28
19Aleksandrs Zotimovs
Aleksandrs Zotimovs
304Универсал29
20Māris Kalnupelnieks
Māris Kalnupelnieks
92Универсал33
21Jurijs Fjodorovs
Jurijs Fjodorovs
1Универсал27
22Kristens Bargais
Kristens Bargais
2Вратарь28
29Gints Cimers
Gints Cimers
72Универсал32
30Jānis Kazaks
Jānis Kazaks
Универсал39
33Kaspars Podskočijs
Kaspars Podskočijs
Универсал34
44Dmitrijs Perlovs
Dmitrijs Perlovs
3Универсал41

Всего забитых голов: 100   |   Средний возраст команды: 30.9


3. līga
Группа B
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.Baltic Express LV8:3
0:4
6:1
3:2
3:2
4:2
6:4
5:1
4:5
7:4
3:4
2:2
2:5
1:0
5:2
7:6
5:1
3:1
8:2
7:3
4677%89:54
2.Raita 24:0
3:8
5:3
1:3
7:3
5:1
5:4
5:3
3:4
7:3
2:3
3:2
4:4
3:3
4:2
5:3
8:4
5:3
11:1
6:2
4473%96:59
3.USB2:3
1:6
3:1
3:5
5:1
3:3
3:2
3:5
4:4
3:6
4:3
2:3
2:1
4:1
6:2
3:3
5:1
5:4
6:1
9:2
3660%76:57
4.Ķekavas novads2:4
2:3
1:5
3:7
3:3
1:5
2:3
7:3
2:2
3:0
5:3
1:3
1:1
3:0
3:2
1:0
7:2
9:3
4:3
8:3
3355%68:55
5.Medical Group DENS1:5
4:6
3:5
4:5
5:3
2:3
3:7
3:2
2:1
5:3
3:2
2:4
4:6
3:1
2:5
5:3
6:2
5:0
2:4
8:1
3050%72:68
6.Ātrais.LV4:7
5:4
3:7
4:3
6:3
4:4
0:3
2:2
3:5
1:2
5:4
2:5
2:2
4:2
4:9
3:2
3:6
6:2
6:3
5:4
3050%72:79
7.MLFC Victoria / Lerona2:2
4:3
2:3
3:2
3:2
3:4
3:1
3:5
4:2
2:3
5:2
4:5
6:2
1:3
2:4
6:7
3:5
3:8
7:2
8:3
2847%74:68
8.ASK Kadaga-2*0:1
5:2
3:3
4:4
1:4
1:2
0:3
1:1
1:3
6:4
2:4
2:2
3:1
2:6
2:0
4:4
2:8
2:4
7:1
6:2
2338%54:59
9.AFK Haube.lv / Antidopings 6:7
2:5
3:5
2:4
3:3
2:6
0:1
2:3
3:5
5:2
2:3
9:4
7:6
4:2
4:4
0:2
7:4
4:5
6:3
3:2
2338%74:76
10.SEB United1:3
1:5
3:5
4:8
4:5
1:5
3:9
2:7
0:5
2:6
2:6
6:3
8:3
5:3
4:2
8:2
5:4
4:7
7:1
4:4
2237%74:93
11.Grifs AG3:7
2:8
2:6
1:11
2:9
1:6
3:8
3:4
1:8
4:2
4:5
3:6
3:8
2:7
2:6
1:7
2:3
3:6
4:4
1:7
47%47:128
Дата Соперники Результат
среда 19:30
29 октября
SEB United - USB 4:5
Протокол
пятница 20:45
31 октября
USB - Ātrais.LV 4:4
Протокол
четверг 21:15
6 ноября
Raita 2 - USB 5:3
Протокол
пятница 20:45
7 ноября
USB - SEB United 5:1 (Фото) / Видео)
Протокол
понедельник 20:10
10 ноября
Grifs AG - USB 2:9
Протокол
пятница 20:45
14 ноября
USB - AFK Haube.lv / Antidopings 6:2
Протокол
пятница 20:45
21 ноября
USB - ASK Kadaga-2* 2:1
Протокол
вторник 21:10
25 ноября
ASK Kadaga-2* - USB 1:4
Протокол
пятница 20:45
28 ноября
USB - MLFC Victoria / Lerona 4:3
Протокол
вторник 20:40
2 декабря
MLFC Victoria / Lerona - USB 3:2
Протокол
пятница 20:45
5 декабря
USB - Medical Group DENS 3:2
Протокол
четверг 21:00
11 декабря
Ķekavas novads - USB 3:3
Протокол
пятница 20:45
12 декабря
USB - Baltic Express LV 2:3
Протокол
вторник 21:30
16 декабря
Baltic Express LV - USB 6:1 (Фото)
Протокол
пятница 20:45
19 декабря
USB - Grifs AG 6:1
Протокол
среда 21:45
7 января
Medical Group DENS - USB 5:3
Протокол
пятница 20:45
9 января
USB - Ķekavas novads 5:1
Протокол
вторник 21:10
13 января
Ātrais.LV - USB 6:3
Протокол
пятница 20:45
16 января
USB - Raita 2 3:1
Протокол
понедельник 20:15
19 января
AFK Haube.lv / Antidopings - USB 3:3
Протокол
3. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
6:6
5:3
7:2
4:4
5:1
3:3
6:3
4:4
3:2
4:3
5:4
6:5
3174%64:48
2.EUROLOGI3:4
5:2
2:2
5:1
2:3
4:5
2:1
7:2
2:5
4:1
6:2
6:1
5:3
5:1
2867%58:33
3.Raita 23:5
6:6
1:5
2:2
5:3
1:3
4:0
3:8
4:1
5:2
4:3
7:4
7:3
5:1
2662%57:46
4.USB4:4
2:7
5:4
3:2
3:1
3:5
2:3
1:6
3:2
0:5
6:1
3:0
5:1
3:3
2355%43:44
5.Baltic Express LV3:3
1:5
2:7
1:2
8:3
0:4
6:1
3:2
1:8
6:2
4:5
4:2
3:2
4:2
2252%46:48
6.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
2:5
1:4
5:0
2:3
2:6
8:1
6:0
2:4
3:0
6:2
1945%50:41
7.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:7
3:4
0:3
1:6
2:4
5:4
4:2
0:6
9:8
4:1
1229%40:64
8.Ķekavas novads5:6
4:5
1:5
3:5
1:5
3:7
3:3
1:5
2:4
2:3
2:6
0:3
1:4
8:9
12%36:70
Дата Соперники Результат
четверг 20:30
5 февраля
Akela Kļūdījās - USB 7:2
Протокол
пятница 20:50
6 февраля
USB - Gludi LM 6:1
Протокол
четверг 20:30
12 февраля
Gludi LM - USB 0:3
Протокол
пятница 20:50
20 февраля
USB - Akela Kļūdījās 4:4
Протокол
вторник 20:15
24 февраля
Industrial Steel Group 2* - USB 5:0 (Фото) / Видео)
Протокол
пятница 20:50
6 марта
USB - Industrial Steel Group 2* 3:2
Протокол
среда 21:45
11 марта
EUROLOGI - USB 2:3
Протокол
пятница 20:50
20 марта
USB - EUROLOGI 5:4
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin