Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
EUROLOGI
Imantas 11a, 69. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Romāns Bogomolovs
Romāns Bogomolovs
1Вратарь43
2Pāvels Patļins
Pāvels Patļins
Универсал39
3Viktorija Miglāne
Viktorija Miglāne
Универсал23
4Mihails Bociks
Mihails Bociks
2Универсал35
5Eduards Ļipskis
Eduards Ļipskis
8Универсал45
7Andrejs Bakradze
Andrejs Bakradze
352Универсал28
8Arturs Jefremenkovs
Arturs Jefremenkovs
27Универсал33
9Deniss Sučkovs
Deniss Sučkovs
Универсал41
10Leonids Barščevskis
Leonids Barščevskis
Универсал49
11Igors Tihomirovs
Igors Tihomirovs
Универсал44
18Ivans Beznosiks
Ivans Beznosiks
93Универсал34
20Dmitrijs Vlasovs
Dmitrijs Vlasovs
6Универсал36
22Edgars Filippovs
Edgars Filippovs
1Вратарь25
23Deniss Kravcovs
Deniss Kravcovs
18Универсал39
83Mihails Jankovskis
Mihails Jankovskis
2551Универсал36

Всего забитых голов: 130   |   Средний возраст команды: 36.7


3. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
3:2
4:3
6:3
4:4
6:1
12:6
8:6
2:5
8:4
12:7
7:3
4:4
9:3
12:4
11:2
9:2
11:1
9:2
5083%143:70
2.EUROLOGI3:4
5:2
6:2
6:1
2:5
4:1
7:3
5:0
4:0
1:3
16:1
5:3
5:1
3:0
8:1
2:2
6:0
6:2
2:2
5:3
4778%101:36
3.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:2
0:6
7:2
6:3
11:1
3:1
4:1
3:2
4:1
5:1
7:4
3:3
5:0
3:2
5:2
5:3
4372%83:53
4.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
6:0
2:4
1:2
13:0
2:3
3:0
8:3
3:5
8:3
5:4
5:4
5:1
6:2
3:2
3:0
1:0
4067%87:49
5.FK Laikmets6:12
1:6
0:5
3:7
3:6
2:7
0:13
2:1
5:3
3:1
4:1
5:3
2:4
5:4
9:4
4:3
9:2
2:5
3:2
1:4
3050%69:93
6.G4S Husky5:2
6:8
3:1
0:4
1:3
1:11
0:3
3:2
1:3
3:5
1:2
4:1
3:5
2:1
4:1
4:9
5:4
2:1
1:0
6:3
3050%55:69
7.Evolution Gaming7:12
4:8
3:5
1:16
2:3
1:4
5:3
3:8
3:5
1:4
1:4
2:1
3:0
3:3
4:6
4:3
2:10
4:2
8:2
5:5
2033%66:104
8.JOMA TEAM4:4
3:7
0:3
1:5
1:5
1:4
4:5
3:8
4:5
4:2
1:2
5:3
3:3
0:3
5:0
5:1
4:2
3:8
2:0
2:4
2033%55:74
9.FK Brīvais Vilnis 4:12
3:9
2:2
1:8
3:3
4:7
1:5
4:5
3:4
4:9
9:4
1:4
3:4
6:4
1:5
0:5
2:2
5:1
3:2
4:2
1830%63:97
10.FK Taipans / Saulkrasti2:9
2:11
2:6
0:6
2:3
0:5
2:3
2:6
5:2
2:9
1:2
4:5
2:4
10:2
8:3
2:4
1:5
2:2
5:2
4:2
1627%58:91
11.Darba Rezerves2:9
1:11
3:5
2:2
3:5
2:5
0:1
0:3
4:1
2:3
3:6
0:1
5:5
2:8
4:2
0:2
2:4
2:3
2:4
2:5
813%41:85
Дата Соперники Результат
вторник 20:15
21 октября
Industrial Steel Group 2* - EUROLOGI 1:4
Протокол
среда 21:40
22 октября
EUROLOGI - Evolution Gaming 16:1
Протокол
вторник 21:00
28 октября
FK Laikmets - EUROLOGI 0:5 (Фото) / Видео)
Протокол
среда 21:40
29 октября
EUROLOGI - G4S Husky 4:0
Протокол
суббота 16:00
1 ноября
Evolution Gaming - EUROLOGI 3:5
Протокол
понедельник 22:00
3 ноября
FK Brīvais Vilnis - EUROLOGI 2:2
Протокол
среда 21:40
5 ноября
EUROLOGI - FK Laikmets 7:3
Протокол
понедельник 21:15
10 ноября
JOMA TEAM - EUROLOGI 0:3
Протокол
среда 21:40
12 ноября
EUROLOGI - FK Taipans / Saulkrasti 6:0
Протокол
четверг 20:30
13 ноября
Akela Kļūdījās - EUROLOGI 2:5
Протокол
среда 21:40
19 ноября
EUROLOGI - FK Brīvais Vilnis 8:1
Протокол
вторник 20:10
25 ноября
G4S Husky - EUROLOGI 3:1
Протокол
среда 21:40
26 ноября
EUROLOGI - Darba Rezerves 2:2
Протокол
понедельник 20:00
1 декабря
Darba Rezerves - EUROLOGI 3:5
Протокол
среда 21:40
3 декабря
EUROLOGI - JOMA TEAM 5:1
Протокол
среда 21:40
10 декабря
EUROLOGI - Industrial Steel Group 2* 2:5
Протокол
среда 20:30
17 декабря
FK Taipans / Saulkrasti - EUROLOGI 2:6
Протокол
среда 21:40
7 января
EUROLOGI - Gludi LM 6:2
Протокол
среда 21:40
14 января
EUROLOGI - Akela Kļūdījās 3:4
Протокол
четверг 20:15
15 января
Gludi LM - EUROLOGI 1:6
Протокол
3. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
6:6
5:3
7:2
4:4
5:1
3:3
6:3
4:4
3:2
4:3
5:4
6:5
3174%64:48
2.EUROLOGI3:4
5:2
2:2
5:1
2:3
4:5
2:1
7:2
2:5
4:1
6:2
6:1
5:3
5:1
2867%58:33
3.Raita 23:5
6:6
1:5
2:2
5:3
1:3
4:0
3:8
4:1
5:2
4:3
7:4
7:3
5:1
2662%57:46
4.USB4:4
2:7
5:4
3:2
3:1
3:5
2:3
1:6
3:2
0:5
6:1
3:0
5:1
3:3
2355%43:44
5.Baltic Express LV3:3
1:5
2:7
1:2
8:3
0:4
6:1
3:2
1:8
6:2
4:5
4:2
3:2
4:2
2252%46:48
6.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
2:5
1:4
5:0
2:3
2:6
8:1
6:0
2:4
3:0
6:2
1945%50:41
7.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:7
3:4
0:3
1:6
2:4
5:4
4:2
0:6
9:8
4:1
1229%40:64
8.Ķekavas novads5:6
4:5
1:5
3:5
1:5
3:7
3:3
1:5
2:4
2:3
2:6
0:3
1:4
8:9
12%36:70
Дата Соперники Результат
четверг 21:00
12 февраля
Ķekavas novads - EUROLOGI 1:5
Протокол
вторник 21:30
17 февраля
Baltic Express LV - EUROLOGI 2:7
Протокол
среда 21:45
18 февраля
EUROLOGI - Baltic Express LV 2:1
Протокол
пятница 20:10
20 февраля
Raita 2 - EUROLOGI 1:5 (Фото) / Видео)
Протокол
среда 21:45
25 февраля
EUROLOGI - Raita 2 2:2
Протокол
среда 21:45
11 марта
EUROLOGI - USB 2:3
Протокол
среда 21:45
18 марта
EUROLOGI - Ķekavas novads 5:3
Протокол
пятница 20:50
20 марта
USB - EUROLOGI 5:4
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin