Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
Banku augstskola
Valdemāra 163, Būvamatniecības vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Juris Stramkaļs
Juris Stramkaļs
1Универсал30
2Ervīns Arbidāns
Ervīns Arbidāns
41Универсал25
4Iļja Fomins
Iļja Fomins
52Универсал26
5Jānis Innus
Jānis Innus
Универсал31
6Farids Nasirovs
Farids Nasirovs
12Универсал38
7Mārtiņš Pelcmanis
Mārtiņš Pelcmanis
1772Универсал30
8Jānis Šteimaks
Jānis Šteimaks
133Универсал40
9Renārs Mīligs
Renārs Mīligs
41Универсал26
10Kaspars Mīligs
Kaspars Mīligs
134Универсал29
11Andris Caune
Andris Caune
Универсал32
12Sandro Kokoiev
Sandro Kokoiev
21Универсал26
13Jānis Klibus
Jānis Klibus
156Универсал29
14Gatis Kozlovs
Gatis Kozlovs
41Универсал29
15Ivars Brics
Ivars Brics
55Универсал33
20Edgars Jēkabsons
Edgars Jēkabsons
1Универсал30
21Juris Šafīrs
Juris Šafīrs
1Универсал28
22Artis Koškins
Artis Koškins
Универсал26
23Artūrs Daņilovs
Artūrs Daņilovs
Универсал25
25Artūrs Pukinskis
Artūrs Pukinskis
Универсал29
99Ainārs Rutks
Ainārs Rutks
2Вратарь29

Всего забитых голов: 85   |   Средний возраст команды: 29.6


2. līga
Группа B
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.TENTE4:4
3:1
3:5
1:1
1:0
1:6
8:3
4:3
5:1
1:3
5:1
5:3
4:4
6:2
5:2
4:4
7:2
7:3
7:1
13:3
4372%94:52
2.SK Inter/Macron P*1:3
4:4
8:4
1:3
1:1
4:3
5:3
3:2
1:3
2:3
6:4
5:2
4:1
7:5
5:3
9:1
7:0
6:3
2:6
4:1
4168%85:55
3.Arigo M*1:1
5:3
3:1
4:8
7:2
3:4
2:2
6:8
3:0
5:0
5:9
2:2
6:6
5:3
7:2
8:1
4:1
5:2
3:2
8:2
4067%92:59
4.Industrial Steel Group6:1
0:1
3:4
1:1
4:3
2:7
3:0
6:4
6:2
10:2
4:1
6:2
2:1
1:2
2:3
2:5
8:2
3:0
6:5
9:0
4067%84:46
5.Baldone3:4
3:8
2:3
3:5
8:6
2:2
4:6
0:3
3:2
0:4
4:3
1:2
1:6
5:2
5:1
5:2
5:3
4:1
6:4
3:1
3152%67:68
6.AVANTEX3:1
1:5
3:2
3:1
0:5
0:3
2:10
2:6
4:0
2:3
0:4
2:1
4:0
4:4
2:7
2:4
1:2
2:5
8:4
3:2
2542%48:69
7.LSPA3:5
1:5
2:5
4:6
2:2
9:5
2:6
1:4
2:1
3:4
1:2
4:0
1:1
0:1
9:1
7:3
5:2
2:3
0:2
9:1
2338%67:59
8.RegVardy2:6
4:4
5:7
1:4
3:5
6:6
2:1
1:2
2:5
6:1
4:4
0:4
1:0
1:1
5:2
3:5
3:3
2:5
5:5
5:4
2135%61:74
9.ILGA4:4
2:5
1:9
3:5
1:8
2:7
5:2
3:2
2:5
1:5
4:2
7:2
3:7
1:9
5:3
2:5
4:2
3:3
1:4
3:3
2135%57:92
10.Rīgas Pašvaldības Policija3:7
2:7
3:6
0:7
2:5
1:4
0:3
2:8
1:4
3:5
5:2
2:1
3:2
2:5
5:2
3:3
3:3
2:4
3:1
5:1
2033%50:80
11.Banku augstskola3:13
1:7
1:4
6:2
2:8
2:3
0:9
5:6
1:3
4:6
2:3
4:8
1:9
2:0
4:5
5:5
3:3
4:1
1:5
1:3
1118%52:103
Дата Соперники Результат
четверг 21:10
23 октября
Banku augstskola - Baldone 1:3
Протокол
воскресенье 17:15
26 октября
LSPA - Banku augstskola 0:2
Протокол
четверг 21:10
30 октября
Banku augstskola - AVANTEX 2:3
Протокол
вторник 19:15
4 ноября
Industrial Steel Group - Banku augstskola 6:5 (Фото) / Видео)
Протокол
четверг 21:10
6 ноября
Banku augstskola - RegVardy 4:5
Протокол
воскресенье 21:00
9 ноября
SK Inter/Macron P* - Banku augstskola 2:6
Протокол
вторник 21:15
11 ноября
TENTE - Banku augstskola 7:1
Протокол
четверг 21:10
13 ноября
Banku augstskola - SK Inter/Macron P* 1:4
Протокол
суббота 18:00
15 ноября
ILGA - Banku augstskola 1:4
Протокол
четверг 21:10
20 ноября
Banku augstskola - ILGA 3:3
Протокол
четверг 21:10
27 ноября
Banku augstskola - LSPA 1:9
Протокол
пятница 19:50
5 декабря
Rīgas Pašvaldības Policija - Banku augstskola 3:1
Протокол
среда 21:20
10 декабря
Baldone - Banku augstskola 6:4
Протокол
четверг 21:10
11 декабря
Banku augstskola - Industrial Steel Group 0:9
Протокол
четверг 21:10
18 декабря
Banku augstskola - TENTE 3:13
Протокол
пятница 22:10
19 декабря
AVANTEX - Banku augstskola 8:4
Протокол
понедельник 20:10
22 декабря
RegVardy - Banku augstskola 5:5
Протокол
четверг 21:10
8 января
Banku augstskola - Arigo M* 2:8 (Видео)
Протокол
понедельник 21:45
12 января
Arigo M* - Banku augstskola 3:2 (Видео)
Протокол
четверг 21:10
15 января
Banku augstskola - Rīgas Pašvaldības Policija 1:5
Протокол
2. līga
Группа E
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Marshal FC1:1
6:3
4:4
2:5
6:3
2:5
3:5
3:1
8:2
4:3
4:3
6:1
12:2
1:1
2764%62:39
2.RegVardy3:6
1:1
4:1
5:5
3:3
2:5
5:5
5:4
5:2
3:5
9:5
6:6
7:4
4:3
2355%62:55
3.Ropaži5:2
4:4
5:5
1:4
3:3
4:3
7:3
1:5
5:4
3:4
6:2
3:7
4:6
8:1
2150%59:53
4.Rīgas Pašvaldības Policija5:2
3:6
5:2
3:3
3:4
3:3
3:1
5:1
3:3
2:4
0:1
1:3
8:2
3:1
2150%47:36
5.Banku augstskola1:3
5:3
4:5
5:5
5:1
3:7
1:5
1:3
3:3
4:1
5:3
3:4
6:4
7:3
2048%53:50
6.ILGA3:4
2:8
5:3
2:5
4:3
4:5
4:2
3:3
1:4
3:3
4:3
8:1
4:11
1:9
1740%48:64
7.Cerber - 021:6
3:4
6:6
5:9
7:3
2:6
3:1
1:0
4:3
3:5
1:8
3:4
2:2
4:2
1740%45:59
8.Jaunais Dinamietis1:1
2:12
3:4
4:7
1:8
6:4
1:3
2:8
3:7
4:6
9:1
11:4
2:4
2:2
1126%51:71
Дата Соперники Результат
вторник 21:40
10 февраля
Cerber - 02 - Banku augstskola 4:3
Протокол
пятница 20:40
13 февраля
Ropaži - Banku augstskola 7:3
Протокол
четверг 21:10
19 февраля
Banku augstskola - Jaunais Dinamietis 6:4 (Фото) / Видео)
Протокол
четверг 21:10
26 февраля
Banku augstskola - Marshal FC 1:3
Протокол
четверг 21:10
5 марта
Banku augstskola - Cerber - 02 5:3
Протокол
воскресенье 18:10
8 марта
Jaunais Dinamietis - Banku augstskola 3:7
Протокол
воскресенье 19:15
15 марта
Marshal FC - Banku augstskola 3:5
Протокол
четверг 21:10
19 марта
Banku augstskola - Ropaži 5:1
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin