Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
RegVardy
Visvalža 9, 15.vsk
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Raivis Miezītis
Raivis Miezītis
3Вратарь36
2Artūrs Graube
Artūrs Graube
Защитник37
3Jānis Kronbergs
Jānis Kronbergs
51Нападающий30
4Kaspars Auželis
Kaspars Auželis
751Защитник38
5Mikus Gerliņš
Mikus Gerliņš
Защитник36
7Artis Dzenis
Artis Dzenis
1Нападающий34
10Juris Sebris
Juris Sebris
101Защитник34
11Kristaps Dzenis
Kristaps Dzenis
Защитник37
13Kārlis Andersons
Kārlis Andersons
81Защитник37
14Zigmārs Lācis
Zigmārs Lācis
3Нападающий35
17Einārs Freimanis
Einārs Freimanis
21Нападающий32
18Pauls Balodis
Pauls Balodis
Нападающий42
19Jānis Mūsiņš
Jānis Mūsiņš
Вратарь39
21Jānis Pizičs
Jānis Pizičs
2Нападающий34
22Ēriks Lebedoks
Ēriks Lebedoks
21Защитник34
23Reinis Vaivars
Reinis Vaivars
7Защитник35
82Gatis Lagzdiņš
Gatis Lagzdiņš
411Нападающий37
85Arturs Pozņaks
Arturs Pozņaks
73Защитник34

Всего забитых голов: 99   |   Средний возраст команды: 35.6


2. līga
Группа B
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.TENTE4:4
3:1
3:5
1:1
1:0
1:6
8:3
4:3
5:1
1:3
5:1
5:3
4:4
6:2
5:2
4:4
7:2
7:3
7:1
13:3
4372%94:52
2.SK Inter/Macron P*1:3
4:4
8:4
1:3
1:1
4:3
5:3
3:2
1:3
2:3
6:4
5:2
4:1
7:5
5:3
9:1
7:0
6:3
2:6
4:1
4168%85:55
3.Arigo M*1:1
5:3
3:1
4:8
7:2
3:4
2:2
6:8
3:0
5:0
5:9
2:2
6:6
5:3
7:2
8:1
4:1
5:2
3:2
8:2
4067%92:59
4.Industrial Steel Group6:1
0:1
3:4
1:1
4:3
2:7
3:0
6:4
6:2
10:2
4:1
6:2
2:1
1:2
2:3
2:5
8:2
3:0
6:5
9:0
4067%84:46
5.Baldone3:4
3:8
2:3
3:5
8:6
2:2
4:6
0:3
3:2
0:4
4:3
1:2
1:6
5:2
5:1
5:2
5:3
4:1
6:4
3:1
3152%67:68
6.AVANTEX3:1
1:5
3:2
3:1
0:5
0:3
2:10
2:6
4:0
2:3
0:4
2:1
4:0
4:4
2:7
2:4
1:2
2:5
8:4
3:2
2542%48:69
7.LSPA3:5
1:5
2:5
4:6
2:2
9:5
2:6
1:4
2:1
3:4
1:2
4:0
1:1
0:1
9:1
7:3
5:2
2:3
0:2
9:1
2338%67:59
8.RegVardy2:6
4:4
5:7
1:4
3:5
6:6
2:1
1:2
2:5
6:1
4:4
0:4
1:0
1:1
5:2
3:5
3:3
2:5
5:5
5:4
2135%61:74
9.ILGA4:4
2:5
1:9
3:5
1:8
2:7
5:2
3:2
2:5
1:5
4:2
7:2
3:7
1:9
5:3
2:5
4:2
3:3
1:4
3:3
2135%57:92
10.Rīgas Pašvaldības Policija3:7
2:7
3:6
0:7
2:5
1:4
0:3
2:8
1:4
3:5
5:2
2:1
3:2
2:5
5:2
3:3
3:3
2:4
3:1
5:1
2033%50:80
11.Banku augstskola3:13
1:7
1:4
6:2
2:8
2:3
0:9
5:6
1:3
4:6
2:3
4:8
1:9
2:0
4:5
5:5
3:3
4:1
1:5
1:3
1118%52:103
Дата Соперники Результат
понедельник 20:10
3 ноября
RegVardy - Baldone 2:5
Протокол
четверг 21:10
6 ноября
Banku augstskola - RegVardy 4:5
Протокол
понедельник 20:10
10 ноября
RegVardy - Rīgas Pašvaldības Policija 3:3
Протокол
понедельник 20:10
17 ноября
RegVardy - AVANTEX 4:4
Протокол
суббота 18:00
22 ноября
ILGA - RegVardy 5:3
Протокол
понедельник 20:10
24 ноября
RegVardy - TENTE 2:6
Протокол
понедельник 20:10
1 декабря
RegVardy - ILGA 5:2 (Фото)
Протокол
среда 21:20
3 декабря
Baldone - RegVardy 1:6
Протокол
понедельник 20:10
8 декабря
RegVardy - SK Inter/Macron P* 5:7
Протокол
пятница 19:50
12 декабря
Rīgas Pašvaldības Policija - RegVardy 5:2
Протокол
понедельник 20:10
15 декабря
RegVardy - Arigo M* 3:5 (Видео)
Протокол
среда 21:45
17 декабря
LSPA - RegVardy 1:1
Протокол
понедельник 20:10
22 декабря
RegVardy - Banku augstskola 5:5
Протокол
понедельник 20:10
5 января
RegVardy - LSPA 1:0
Протокол
вторник 19:15
6 января
Industrial Steel Group - RegVardy 2:1
Протокол
понедельник 20:10
12 января
RegVardy - Industrial Steel Group 2:1
Протокол
вторник 21:15
13 января
TENTE - RegVardy 4:4
Протокол
понедельник 21:45
19 января
Arigo M* - RegVardy 6:6 (Видео)
Протокол
пятница 22:10
23 января
AVANTEX - RegVardy 4:0
Протокол
воскресенье 21:30
25 января
SK Inter/Macron P* - RegVardy 4:1
Протокол
2. līga
Группа E
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Marshal FC1:1
6:3
4:4
2:5
6:3
2:5
3:5
3:1
8:2
4:3
4:3
6:1
12:2
1:1
2764%62:39
2.RegVardy3:6
1:1
4:1
5:5
3:3
2:5
5:5
5:4
5:2
3:5
9:5
6:6
7:4
4:3
2355%62:55
3.Ropaži5:2
4:4
5:5
1:4
3:3
4:3
7:3
1:5
5:4
3:4
6:2
3:7
4:6
8:1
2150%59:53
4.Rīgas Pašvaldības Policija5:2
3:6
5:2
3:3
3:4
3:3
3:1
5:1
3:3
2:4
0:1
1:3
8:2
3:1
2150%47:36
5.Banku augstskola1:3
5:3
4:5
5:5
5:1
3:7
1:5
1:3
3:3
4:1
5:3
3:4
6:4
7:3
2048%53:50
6.ILGA3:4
2:8
5:3
2:5
4:3
4:5
4:2
3:3
1:4
3:3
4:3
8:1
4:11
1:9
1740%48:64
7.Cerber - 021:6
3:4
6:6
5:9
7:3
2:6
3:1
1:0
4:3
3:5
1:8
3:4
2:2
4:2
1740%45:59
8.Jaunais Dinamietis1:1
2:12
3:4
4:7
1:8
6:4
1:3
2:8
3:7
4:6
9:1
11:4
2:4
2:2
1126%51:71
Дата Соперники Результат
вторник 21:40
3 февраля
Cerber - 02 - RegVardy 6:6
Протокол
понедельник 20:10
9 февраля
RegVardy - Jaunais Dinamietis 7:4
Протокол
понедельник 20:10
16 февраля
RegVardy - Ropaži 4:1 (Фото) / Видео)
Протокол
воскресенье 19:15
22 февраля
Marshal FC - RegVardy 1:1
Протокол
пятница 20:40
27 февраля
Ropaži - RegVardy 5:5
Протокол
воскресенье 18:10
1 марта
Jaunais Dinamietis - RegVardy 3:4
Протокол
понедельник 20:10
9 марта
RegVardy - Marshal FC 3:6
Протокол
понедельник 20:10
16 марта
RegVardy - Cerber - 02 9:5
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin