Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
Raita 2
Grostonas 6b, OSC
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Jevgenijs Mironovs
Jevgenijs Mironovs
1Вратарь47
5Artjoms Garšnieks
Artjoms Garšnieks
152Защитник37
7Viktors Klimovs
Viktors Klimovs
5Нападающий52
8Asifs Ibragimovs
Asifs Ibragimovs
81Нападающий30
9Deniss Liukonens
Deniss Liukonens
121Универсал31
10Aleksandrs Šmeļovs
Aleksandrs Šmeļovs
144Нападающий49
11Dmitrijs Kirienkovs
Dmitrijs Kirienkovs
1Нападающий37
16Dmitrijs Kohans
Dmitrijs Kohans
31Универсал38
17Iļja Olehno
Iļja  Olehno
143Нападающий38
18Vladimirs Pupins
Vladimirs  Pupins
111Нападающий45
20Dmitrijs Dobrovoļskis
Dmitrijs Dobrovoļskis
Вратарь35
20Jurijs Plepis
Jurijs Plepis
101Защитник47
21Vadims Sinicins
Vadims Sinicins
132Нападающий42
23Dmitrijs Ivanovs
Dmitrijs Ivanovs
172Защитник37
25Jevģenijs Ilovaiskis
Jevģenijs Ilovaiskis
125Защитник40
39Igors Grigorjevs
Igors Grigorjevs
1Защитник36

Всего забитых голов: 126   |   Средний возраст команды: 40.1


3. līga
Группа B
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.Baltic Express LV8:3
0:4
6:1
3:2
3:2
4:2
6:4
5:1
4:5
7:4
3:4
2:2
2:5
1:0
5:2
7:6
5:1
3:1
8:2
7:3
4677%89:54
2.Raita 24:0
3:8
5:3
1:3
7:3
5:1
5:4
5:3
3:4
7:3
2:3
3:2
4:4
3:3
4:2
5:3
8:4
5:3
11:1
6:2
4473%96:59
3.USB2:3
1:6
3:1
3:5
5:1
3:3
3:2
3:5
4:4
3:6
4:3
2:3
2:1
4:1
6:2
3:3
5:1
5:4
6:1
9:2
3660%76:57
4.Ķekavas novads2:4
2:3
1:5
3:7
3:3
1:5
2:3
7:3
2:2
3:0
5:3
1:3
1:1
3:0
3:2
1:0
7:2
9:3
4:3
8:3
3355%68:55
5.Medical Group DENS1:5
4:6
3:5
4:5
5:3
2:3
3:7
3:2
2:1
5:3
3:2
2:4
4:6
3:1
2:5
5:3
6:2
5:0
2:4
8:1
3050%72:68
6.Ātrais.LV4:7
5:4
3:7
4:3
6:3
4:4
0:3
2:2
3:5
1:2
5:4
2:5
2:2
4:2
4:9
3:2
3:6
6:2
6:3
5:4
3050%72:79
7.MLFC Victoria / Lerona2:2
4:3
2:3
3:2
3:2
3:4
3:1
3:5
4:2
2:3
5:2
4:5
6:2
1:3
2:4
6:7
3:5
3:8
7:2
8:3
2847%74:68
8.ASK Kadaga-2*0:1
5:2
3:3
4:4
1:4
1:2
0:3
1:1
1:3
6:4
2:4
2:2
3:1
2:6
2:0
4:4
2:8
2:4
7:1
6:2
2338%54:59
9.AFK Haube.lv / Antidopings 6:7
2:5
3:5
2:4
3:3
2:6
0:1
2:3
3:5
5:2
2:3
9:4
7:6
4:2
4:4
0:2
7:4
4:5
6:3
3:2
2338%74:76
10.SEB United1:3
1:5
3:5
4:8
4:5
1:5
3:9
2:7
0:5
2:6
2:6
6:3
8:3
5:3
4:2
8:2
5:4
4:7
7:1
4:4
2237%74:93
11.Grifs AG3:7
2:8
2:6
1:11
2:9
1:6
3:8
3:4
1:8
4:2
4:5
3:6
3:8
2:7
2:6
1:7
2:3
3:6
4:4
1:7
47%47:128
Дата Соперники Результат
четверг 21:15
23 октября
Raita 2 - SEB United 8:4
Протокол
четверг 21:15
30 октября
Raita 2 - ASK Kadaga-2* 4:4
Протокол
понедельник 20:15
3 ноября
AFK Haube.lv / Antidopings - Raita 2 3:5
Протокол
среда 19:30
5 ноября
SEB United - Raita 2 3:5
Протокол
четверг 21:15
6 ноября
Raita 2 - USB 5:3
Протокол
четверг 21:15
13 ноября
Raita 2 - Ātrais.LV 3:4
Протокол
суббота 12:00
15 ноября
MLFC Victoria / Lerona - Raita 2 2:3
Протокол
четверг 21:15
20 ноября
Raita 2 - Grifs AG 11:1
Протокол
четверг 21:15
27 ноября
Raita 2 - Baltic Express LV 4:0 (Видео)
Протокол
вторник 21:30
2 декабря
Baltic Express LV - Raita 2 8:3
Протокол
четверг 21:15
4 декабря
Raita 2 - MLFC Victoria / Lerona 2:3
Протокол
понедельник 20:10
8 декабря
Grifs AG - Raita 2 2:6
Протокол
среда 21:45
10 декабря
Medical Group DENS - Raita 2 3:5
Протокол
пятница 20:15
12 декабря
Raita 2 - Medical Group DENS 5:4
Протокол
четверг 21:15
18 декабря
Raita 2 - AFK Haube.lv / Antidopings 4:2 (Фото)
Протокол
вторник 21:10
6 января
Ātrais.LV - Raita 2 3:7
Протокол
четверг 21:15
8 января
Raita 2 - Ķekavas novads 7:3
Протокол
четверг 21:00
15 января
Ķekavas novads - Raita 2 1:5
Протокол
пятница 20:45
16 января
USB - Raita 2 3:1
Протокол
вторник 21:10
20 января
ASK Kadaga-2* - Raita 2 3:3
Протокол
3. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
6:6
5:3
7:2
4:4
5:1
3:3
6:3
4:4
3:2
4:3
5:4
6:5
3174%64:48
2.EUROLOGI3:4
5:2
2:2
5:1
2:3
4:5
2:1
7:2
2:5
4:1
6:2
6:1
5:3
5:1
2867%58:33
3.Raita 23:5
6:6
1:5
2:2
5:3
1:3
4:0
3:8
4:1
5:2
4:3
7:4
7:3
5:1
2662%57:46
4.USB4:4
2:7
5:4
3:2
3:1
3:5
2:3
1:6
3:2
0:5
6:1
3:0
5:1
3:3
2355%43:44
5.Baltic Express LV3:3
1:5
2:7
1:2
8:3
0:4
6:1
3:2
1:8
6:2
4:5
4:2
3:2
4:2
2252%46:48
6.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
2:5
1:4
5:0
2:3
2:6
8:1
6:0
2:4
3:0
6:2
1945%50:41
7.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:7
3:4
0:3
1:6
2:4
5:4
4:2
0:6
9:8
4:1
1229%40:64
8.Ķekavas novads5:6
4:5
1:5
3:5
1:5
3:7
3:3
1:5
2:4
2:3
2:6
0:3
1:4
8:9
12%36:70
Дата Соперники Результат
вторник 20:30
3 февраля
Akela Kļūdījās - Raita 2 6:6
Протокол
пятница 20:10
13 февраля
Raita 2 - Industrial Steel Group 2* 4:1
Протокол
вторник 20:15
17 февраля
Industrial Steel Group 2* - Raita 2 2:5
Протокол
пятница 20:10
20 февраля
Raita 2 - EUROLOGI 1:5 (Фото) / Видео)
Протокол
среда 21:45
25 февраля
EUROLOGI - Raita 2 2:2
Протокол
четверг 20:45
26 февраля
Raita 2 - Akela Kļūdījās 3:5
Протокол
четверг 20:15
5 марта
Gludi LM - Raita 2 4:7
Протокол
пятница 20:10
20 марта
Raita 2 - Gludi LM 4:3
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin