Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
Marshal FC
Ogres 9, 75.vsk
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Sergejs Butkins
Sergejs Butkins
Вратарь45
1Aleksandrs Jakovļevs
Aleksandrs Jakovļevs
411Вратарь35
1Dmitrijs Valters
Dmitrijs Valters
Вратарь45
2Dmitrijs Mamikins
Dmitrijs Mamikins
Защитник39
4Aleksejs Korčagins
Aleksejs Korčagins
22Нападающий44
7Pāvels Gognidze
Pāvels Gognidze
54Нападающий38
9Andrejs Andrejevs
Andrejs Andrejevs
Защитник40
10Sergejs Vorobjovs
Sergejs Vorobjovs
931Защитник39
13Ivans Jolkins
Ivans Jolkins
1Защитник45
14Grigorijs Černekovs
Grigorijs Černekovs
1221Нападающий39
15Valerijs Meļikovs
Valerijs Meļikovs
9Нападающий33
18Konstantīns Klimenko
Konstantīns Klimenko
172Защитник40
21Aleksejs Jaroslavcevs
Aleksejs Jaroslavcevs
44Защитник44
23Mihails Šenkmans
Mihails Šenkmans
11Нападающий35
55Vitālijs Politajevs
Vitālijs Politajevs
181Защитник44
88Sergejs Babins
Sergejs Babins
8Нападающий35

Всего забитых голов: 100   |   Средний возраст команды: 40


2. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.JakoSport&Graanul Pellets4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
4:3
4:3
2:0
2:1
1:1
7:4
2:1
2:2
4:5
2:1
4:4
4:1
6:3
11:1
4677%84:48
2.PB Line2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
7:5
4:2
4:1
0:1
7:0
5:3
6:2
3:0
7:3
3:2
6:0
2:5
10:-
3:2
4372%96:45
3.RSU5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
7:5
7:6
4:0
3:6
2:1
3:3
5:1
4:2
3:3
2:0
4:1
6:4
3:2
0:2
3863%77:71
4.FK Jaunolaine6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:6
4:6
8:2
4:0
6:3
5:3
4:3
4:2
6:2
2:3
5:2
2:5
6:8
4:2
3558%88:81
5.RTU FC*3:4
3:4
2:4
5:7
6:7
5:7
6:4
6:4
4:2
1:1
4:3
7:0
9:5
6:10
3:4
3:1
6:2
0:0
6:5
3:1
3253%88:75
6.ASK Kadaga1:2
0:2
1:0
1:4
6:3
0:4
0:4
2:8
1:1
2:4
5:2
3:5
6:5
3:5
3:1
8:2
11:6
4:5
8:0
5:6
2542%70:69
7.Baltic International Bank4:7
1:1
3:5
0:7
3:3
1:2
3:5
3:6
0:7
3:4
5:3
2:5
5:0
1:2
5:2
4:2
1:3
3:2
2:2
3:1
2135%52:69
8.Marshal FC2:2
1:2
0:3
2:6
2:4
1:5
2:4
3:4
10:6
5:9
5:3
5:6
2:1
0:5
4:4
2:5
12:2
1:1
4:3
6:1
2135%69:76
9.Ropaži1:2
5:4
2:3
3:7
0:2
3:3
3:2
2:6
1:3
4:3
2:8
1:3
2:4
2:5
5:2
4:4
4:6
8:1
6:2
3:7
2033%61:77
10.Jaunais Dinamietis1:4
4:4
5:2
0:6
4:6
1:4
5:2
2:5
0:0
2:6
5:4
6:11
2:3
3:1
1:1
2:12
1:8
6:4
2:4
2:2
1932%54:89
11.Cerber - 021:11
3:6
2:3
-:10
2:0
2:3
2:4
8:6
1:3
5:6
6:5
0:8
1:3
2:2
1:6
3:4
7:3
2:6
2:2
4:2
1728%54:93
Дата Соперники Результат
воскресенье 19:15
26 октября
Marshal FC - Baltic International Bank 2:1
Протокол
вторник 21:40
28 октября
Cerber - 02 - Marshal FC 1:6
Протокол
пятница 20:40
31 октября
Ropaži - Marshal FC 5:2
Протокол
воскресенье 19:15
2 ноября
Marshal FC - ASK Kadaga 5:3
Протокол
воскресенье 18:10
9 ноября
Jaunais Dinamietis - Marshal FC 1:1
Протокол
воскресенье 19:15
16 ноября
Marshal FC - FK Jaunolaine 2:4 (Фото) / Видео)
Протокол
четверг 19:00
20 ноября
Baltic International Bank - Marshal FC 5:0
Протокол
воскресенье 19:15
23 ноября
Marshal FC - JakoSport&Graanul Pellets 2:2
Протокол
воскресенье 18:15
30 ноября
PB Line - Marshal FC 6:2
Протокол
пятница 21:20
5 декабря
RSU - Marshal FC 5:1
Протокол
воскресенье 19:15
7 декабря
Marshal FC - PB Line 0:3
Протокол
пятница 21:10
12 декабря
RTU FC* - Marshal FC 9:5
Протокол
воскресенье 19:15
14 декабря
Marshal FC - RTU FC* 10:6
Протокол
вторник 20:00
16 декабря
ASK Kadaga - Marshal FC 6:5
Протокол
воскресенье 19:15
21 декабря
Marshal FC - Jaunais Dinamietis 12:2
Протокол
вторник 21:15
6 января
FK Jaunolaine - Marshal FC 4:3
Протокол
воскресенье 19:15
11 января
Marshal FC - Ropaži 4:4
Протокол
воскресенье 19:15
18 января
Marshal FC - RSU 2:4
Протокол
понедельник 20:45
19 января
JakoSport&Graanul Pellets - Marshal FC 2:1
Протокол
воскресенье 19:15
25 января
Marshal FC - Cerber - 02 4:3
Протокол
2. līga
Группа E
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Marshal FC1:1
6:3
4:4
2:5
6:3
2:5
3:5
3:1
8:2
4:3
4:3
6:1
12:2
1:1
2764%62:39
2.RegVardy3:6
1:1
4:1
5:5
3:3
2:5
5:5
5:4
5:2
3:5
9:5
6:6
7:4
4:3
2355%62:55
3.Ropaži5:2
4:4
5:5
1:4
3:3
4:3
7:3
1:5
5:4
3:4
6:2
3:7
4:6
8:1
2150%59:53
4.Rīgas Pašvaldības Policija5:2
3:6
5:2
3:3
3:4
3:3
3:1
5:1
3:3
2:4
0:1
1:3
8:2
3:1
2150%47:36
5.Banku augstskola1:3
5:3
4:5
5:5
5:1
3:7
1:5
1:3
3:3
4:1
5:3
3:4
6:4
7:3
2048%53:50
6.ILGA3:4
2:8
5:3
2:5
4:3
4:5
4:2
3:3
1:4
3:3
4:3
8:1
4:11
1:9
1740%48:64
7.Cerber - 021:6
3:4
6:6
5:9
7:3
2:6
3:1
1:0
4:3
3:5
1:8
3:4
2:2
4:2
1740%45:59
8.Jaunais Dinamietis1:1
2:12
3:4
4:7
1:8
6:4
1:3
2:8
3:7
4:6
9:1
11:4
2:4
2:2
1126%51:71
Дата Соперники Результат
воскресенье 19:15
8 февраля
Marshal FC - Rīgas Pašvaldības Policija 6:3 (Фото) / Видео)
Протокол
пятница 19:50
20 февраля
Rīgas Pašvaldības Policija - Marshal FC 5:2
Протокол
воскресенье 19:15
22 февраля
Marshal FC - RegVardy 1:1
Протокол
четверг 21:10
26 февраля
Banku augstskola - Marshal FC 1:3
Протокол
воскресенье 19:15
1 марта
Marshal FC - ILGA 8:2
Протокол
суббота 18:00
7 марта
ILGA - Marshal FC 3:4
Протокол
понедельник 20:10
9 марта
RegVardy - Marshal FC 3:6
Протокол
воскресенье 19:15
15 марта
Marshal FC - Banku augstskola 3:5
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin