Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
Ropaži
Sporta 2, Ropaži, Ropažu novads, Ropažu sporta centrs
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Andris Dreismanis
Andris Dreismanis
Вратарь43
1Ainars Priedītis
Ainars Priedītis
1Вратарь33
2Viktors Krasovs
Viktors Krasovs
9Защитник37
3Arturs Klimovičs
Arturs Klimovičs
1Универсал29
4Jānis Olle
Jānis Olle
Защитник36
5Jānis Skamanis
Jānis Skamanis
Нападающий34
6Artis Bogdans
Artis Bogdans
Защитник37
7Diāns Veļičko
Diāns Veļičko
Защитник38
8Elvis Ķezis
Elvis Ķezis
Защитник31
8Jānis Rumba
Jānis Rumba
Защитник32
9Ralfs Kociņš
Ralfs Kociņš
14Нападающий32
9Artūrs Mālnieks
Artūrs Mālnieks
5Универсал32
10Igors Krasovs
Igors Krasovs
14Нападающий29
11Artūrs Priedītis
Artūrs Priedītis
7Универсал27
13Jānis Jaunzems
Jānis Jaunzems
Защитник34
16Jānis Krūmiņš
Jānis Krūmiņš
Универсал39
18Andis Krūmiņš
Andis Krūmiņš
5Нападающий33
19Ēriks Trišins
Ēriks Trišins
6Универсал27
20Valērijs Opošņjans
Valērijs Opošņjans
Универсал27
21Aleksejs Mozolis
Aleksejs Mozolis
20Универсал32
22Maksims Mozolis
Maksims Mozolis
8Универсал29

Всего забитых голов: 90   |   Средний возраст команды: 32.9


2. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.JakoSport&Graanul Pellets4:2
4:2
5:1
2:5
8:2
6:6
4:3
4:3
2:0
2:1
1:1
7:4
2:1
2:2
4:5
2:1
4:4
4:1
6:3
11:1
4677%84:48
2.PB Line2:4
2:4
17:0
4:2
4:4
0:5
7:5
4:2
4:1
0:1
7:0
5:3
6:2
3:0
7:3
3:2
6:0
2:5
10:-
3:2
4372%96:45
3.RSU5:2
1:5
2:4
0:17
11:1
5:6
7:5
7:6
4:0
3:6
2:1
3:3
5:1
4:2
3:3
2:0
4:1
6:4
3:2
0:2
3863%77:71
4.FK Jaunolaine6:6
2:8
5:0
4:4
6:5
1:11
4:6
4:6
8:2
4:0
6:3
5:3
4:3
4:2
6:2
2:3
5:2
2:5
6:8
4:2
3558%88:81
5.RTU FC*3:4
3:4
2:4
5:7
6:7
5:7
6:4
6:4
4:2
1:1
4:3
7:0
9:5
6:10
3:4
3:1
6:2
0:0
6:5
3:1
3253%88:75
6.ASK Kadaga1:2
0:2
1:0
1:4
6:3
0:4
0:4
2:8
1:1
2:4
5:2
3:5
6:5
3:5
3:1
8:2
11:6
4:5
8:0
5:6
2542%70:69
7.Baltic International Bank4:7
1:1
3:5
0:7
3:3
1:2
3:5
3:6
0:7
3:4
5:3
2:5
5:0
1:2
5:2
4:2
1:3
3:2
2:2
3:1
2135%52:69
8.Marshal FC2:2
1:2
0:3
2:6
2:4
1:5
2:4
3:4
10:6
5:9
5:3
5:6
2:1
0:5
4:4
2:5
12:2
1:1
4:3
6:1
2135%69:76
9.Ropaži1:2
5:4
2:3
3:7
0:2
3:3
3:2
2:6
1:3
4:3
2:8
1:3
2:4
2:5
5:2
4:4
4:6
8:1
6:2
3:7
2033%61:77
10.Jaunais Dinamietis1:4
4:4
5:2
0:6
4:6
1:4
5:2
2:5
0:0
2:6
5:4
6:11
2:3
3:1
1:1
2:12
1:8
6:4
2:4
2:2
1932%54:89
11.Cerber - 021:11
3:6
2:3
-:10
2:0
2:3
2:4
8:6
1:3
5:6
6:5
0:8
1:3
2:2
1:6
3:4
7:3
2:6
2:2
4:2
1728%54:93
Дата Соперники Результат
пятница 20:40
31 октября
Ropaži - Marshal FC 5:2
Протокол
пятница 20:40
7 ноября
Ropaži - Baltic International Bank 2:4
Протокол
воскресенье 18:15
9 ноября
PB Line - Ropaži 7:3
Протокол
пятница 20:40
14 ноября
Ropaži - JakoSport&Graanul Pellets 1:2
Протокол
пятница 20:40
21 ноября
Ropaži - FK Jaunolaine 3:2
Протокол
четверг 19:00
27 ноября
Baltic International Bank - Ropaži 5:2 (Видео)
Протокол
пятница 20:40
28 ноября
Ropaži - ASK Kadaga 2:8
Протокол
среда 20:15
3 декабря
RTU FC* - Ropaži 3:4
Протокол
вторник 21:15
9 декабря
FK Jaunolaine - Ropaži 6:2
Протокол
пятница 20:40
12 декабря
Ropaži - RSU 0:2
Протокол
понедельник 20:45
15 декабря
JakoSport&Graanul Pellets - Ropaži 4:5 (Фото)
Протокол
вторник 20:00
23 декабря
ASK Kadaga - Ropaži 3:1
Протокол
пятница 20:40
2 января
Ropaži - RTU FC* 1:3
Протокол
воскресенье 18:10
4 января
Jaunais Dinamietis - Ropaži 1:8
Протокол
пятница 20:40
9 января
Ropaži - Cerber - 02 6:2
Протокол
воскресенье 19:15
11 января
Marshal FC - Ropaži 4:4
Протокол
вторник 20:40
13 января
Ropaži - PB Line 2:3
Протокол
пятница 20:40
16 января
Ropaži - Jaunais Dinamietis 4:6
Протокол
вторник 21:40
20 января
Cerber - 02 - Ropaži 7:3
Протокол
пятница 21:20
23 января
RSU - Ropaži 3:3
Протокол
2. līga
Группа E
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Marshal FC1:1
6:3
4:4
2:5
6:3
2:5
3:5
3:1
8:2
4:3
4:3
6:1
12:2
1:1
2764%62:39
2.RegVardy3:6
1:1
4:1
5:5
3:3
2:5
5:5
5:4
5:2
3:5
9:5
6:6
7:4
4:3
2355%62:55
3.Ropaži5:2
4:4
5:5
1:4
3:3
4:3
7:3
1:5
5:4
3:4
6:2
3:7
4:6
8:1
2150%59:53
4.Rīgas Pašvaldības Policija5:2
3:6
5:2
3:3
3:4
3:3
3:1
5:1
3:3
2:4
0:1
1:3
8:2
3:1
2150%47:36
5.Banku augstskola1:3
5:3
4:5
5:5
5:1
3:7
1:5
1:3
3:3
4:1
5:3
3:4
6:4
7:3
2048%53:50
6.ILGA3:4
2:8
5:3
2:5
4:3
4:5
4:2
3:3
1:4
3:3
4:3
8:1
4:11
1:9
1740%48:64
7.Cerber - 021:6
3:4
6:6
5:9
7:3
2:6
3:1
1:0
4:3
3:5
1:8
3:4
2:2
4:2
1740%45:59
8.Jaunais Dinamietis1:1
2:12
3:4
4:7
1:8
6:4
1:3
2:8
3:7
4:6
9:1
11:4
2:4
2:2
1126%51:71
Дата Соперники Результат
понедельник 20:00
2 февраля
ILGA - Ropaži 4:3
Протокол
пятница 20:40
6 февраля
Ropaži - Rīgas Pašvaldības Policija 3:3
Протокол
пятница 20:40
13 февраля
Ropaži - Banku augstskola 7:3
Протокол
понедельник 20:10
16 февраля
RegVardy - Ropaži 4:1 (Фото) / Видео)
Протокол
пятница 20:40
20 февраля
Ropaži - ILGA 5:4
Протокол
пятница 20:40
27 февраля
Ropaži - RegVardy 5:5
Протокол
пятница 19:50
6 марта
Rīgas Pašvaldības Policija - Ropaži 3:4
Протокол
четверг 21:10
19 марта
Banku augstskola - Ropaži 5:1
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin