Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
Gludi LM
Nīcgales 22, 85. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Vladislavs Pegasovs
Vladislavs Pegasovs
Вратарь27
1Jevgenijs Gerega
Jevgenijs Gerega
2Вратарь28
4Sergejs Šacmans
Sergejs Šacmans
51Защитник34
5Sergejs Ščičko
Sergejs Ščičko
53Защитник34
7Anatolijs Saksaganskis
Anatolijs Saksaganskis
71Универсал32
8Jurijs Juropovs
Jurijs Juropovs
41Защитник37
10Eduards Ginters
Eduards Ginters
6Нападающий32
11Olegs Murzičs
Olegs Murzičs
1Защитник49
12Dmitrijs Lajevskis
Dmitrijs Lajevskis
Нападающий38
13Renats Agajevs
Renats Agajevs
224Нападающий29
14Artūrs Vedeņins
Artūrs Vedeņins
29Нападающий38
15Andris Rudzišs
Andris Rudzišs
Защитник43
15Sergejs Popovs
Sergejs Popovs
Защитник30
21Marks Mehonošivs
Marks Mehonošivs
Вратарь36
23Aleksandrs Polehovs
Aleksandrs Polehovs
2Защитник29
25Viesturs Ģēgeris
Viesturs Ģēgeris
171Нападающий37
69Yossef Edry
Yossef Edry
135Нападающий32

Всего забитых голов: 106   |   Средний возраст команды: 34.4


3. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
3:2
4:3
6:3
4:4
6:1
12:6
8:6
2:5
8:4
12:7
7:3
4:4
9:3
12:4
11:2
9:2
11:1
9:2
5083%143:70
2.EUROLOGI3:4
5:2
6:2
6:1
2:5
4:1
7:3
5:0
4:0
1:3
16:1
5:3
5:1
3:0
8:1
2:2
6:0
6:2
2:2
5:3
4778%101:36
3.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:2
0:6
7:2
6:3
11:1
3:1
4:1
3:2
4:1
5:1
7:4
3:3
5:0
3:2
5:2
5:3
4372%83:53
4.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
6:0
2:4
1:2
13:0
2:3
3:0
8:3
3:5
8:3
5:4
5:4
5:1
6:2
3:2
3:0
1:0
4067%87:49
5.FK Laikmets6:12
1:6
0:5
3:7
3:6
2:7
0:13
2:1
5:3
3:1
4:1
5:3
2:4
5:4
9:4
4:3
9:2
2:5
3:2
1:4
3050%69:93
6.G4S Husky5:2
6:8
3:1
0:4
1:3
1:11
0:3
3:2
1:3
3:5
1:2
4:1
3:5
2:1
4:1
4:9
5:4
2:1
1:0
6:3
3050%55:69
7.Evolution Gaming7:12
4:8
3:5
1:16
2:3
1:4
5:3
3:8
3:5
1:4
1:4
2:1
3:0
3:3
4:6
4:3
2:10
4:2
8:2
5:5
2033%66:104
8.JOMA TEAM4:4
3:7
0:3
1:5
1:5
1:4
4:5
3:8
4:5
4:2
1:2
5:3
3:3
0:3
5:0
5:1
4:2
3:8
2:0
2:4
2033%55:74
9.FK Brīvais Vilnis 4:12
3:9
2:2
1:8
3:3
4:7
1:5
4:5
3:4
4:9
9:4
1:4
3:4
6:4
1:5
0:5
2:2
5:1
3:2
4:2
1830%63:97
10.FK Taipans / Saulkrasti2:9
2:11
2:6
0:6
2:3
0:5
2:3
2:6
5:2
2:9
1:2
4:5
2:4
10:2
8:3
2:4
1:5
2:2
5:2
4:2
1627%58:91
11.Darba Rezerves2:9
1:11
3:5
2:2
3:5
2:5
0:1
0:3
4:1
2:3
3:6
0:1
5:5
2:8
4:2
0:2
2:4
2:3
2:4
2:5
813%41:85
Дата Соперники Результат
четверг 20:15
23 октября
Gludi LM - JOMA TEAM 4:1
Протокол
понедельник 20:00
27 октября
Darba Rezerves - Gludi LM 3:5 (Фото) / Видео)
Протокол
четверг 20:15
30 октября
Gludi LM - Akela Kļūdījās 3:4 (Фото)
Протокол
четверг 20:15
6 ноября
Gludi LM - FK Taipans / Saulkrasti 5:0
Протокол
суббота 16:00
8 ноября
Evolution Gaming - Gludi LM 2:3
Протокол
вторник 20:30
11 ноября
Akela Kļūdījās - Gludi LM 3:2
Протокол
четверг 20:15
13 ноября
Gludi LM - Industrial Steel Group 2* 4:2
Протокол
понедельник 21:15
17 ноября
JOMA TEAM - Gludi LM 1:5
Протокол
четверг 20:15
20 ноября
Gludi LM - Darba Rezerves 5:2
Протокол
вторник 20:15
25 ноября
Industrial Steel Group 2* - Gludi LM 6:0
Протокол
четверг 20:15
27 ноября
Gludi LM - G4S Husky 11:1
Протокол
вторник 20:10
2 декабря
G4S Husky - Gludi LM 1:3
Протокол
четверг 20:15
4 декабря
Gludi LM - Evolution Gaming 4:1
Протокол
понедельник 22:00
8 декабря
FK Brīvais Vilnis - Gludi LM 3:3
Протокол
четверг 20:15
11 декабря
Gludi LM - FK Brīvais Vilnis 7:4
Протокол
четверг 20:15
18 декабря
Gludi LM - FK Laikmets 7:2
Протокол
среда 21:40
7 января
EUROLOGI - Gludi LM 6:2
Протокол
вторник 21:00
13 января
FK Laikmets - Gludi LM 3:6
Протокол
четверг 20:15
15 января
Gludi LM - EUROLOGI 1:6
Протокол
среда 20:30
21 января
FK Taipans / Saulkrasti - Gludi LM 2:3
Протокол
3. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
6:6
5:3
7:2
4:4
5:1
3:3
6:3
4:4
3:2
4:3
5:4
6:5
3174%64:48
2.EUROLOGI3:4
5:2
2:2
5:1
2:3
4:5
2:1
7:2
2:5
4:1
6:2
6:1
5:3
5:1
2867%58:33
3.Raita 23:5
6:6
1:5
2:2
5:3
1:3
4:0
3:8
4:1
5:2
4:3
7:4
7:3
5:1
2662%57:46
4.USB4:4
2:7
5:4
3:2
3:1
3:5
2:3
1:6
3:2
0:5
6:1
3:0
5:1
3:3
2355%43:44
5.Baltic Express LV3:3
1:5
2:7
1:2
8:3
0:4
6:1
3:2
1:8
6:2
4:5
4:2
3:2
4:2
2252%46:48
6.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
2:5
1:4
5:0
2:3
2:6
8:1
6:0
2:4
3:0
6:2
1945%50:41
7.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:7
3:4
0:3
1:6
2:4
5:4
4:2
0:6
9:8
4:1
1229%40:64
8.Ķekavas novads5:6
4:5
1:5
3:5
1:5
3:7
3:3
1:5
2:4
2:3
2:6
0:3
1:4
8:9
12%36:70
Дата Соперники Результат
пятница 20:50
6 февраля
USB - Gludi LM 6:1
Протокол
четверг 20:30
12 февраля
Gludi LM - USB 0:3
Протокол
понедельник 20:30
23 февраля
Gludi LM - Baltic Express LV 2:4
Протокол
четверг 21:00
26 февраля
Ķekavas novads - Gludi LM 1:4
Протокол
четверг 20:15
5 марта
Gludi LM - Raita 2 4:7
Протокол
вторник 21:30
10 марта
Baltic Express LV - Gludi LM 4:5
Протокол
четверг 20:30
12 марта
Gludi LM - Ķekavas novads 9:8 (Фото) / Видео)
Протокол
пятница 20:10
20 марта
Raita 2 - Gludi LM 4:3
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin