Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: пятница, 24 апреля Всего игр: 597 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4352
Ķekavas novads
Skolas 6, Baloži, Baložu vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Gvido Ķikāns
Gvido Ķikāns
22Вратарь41
1Dmitrijs Glazkovs
Dmitrijs Glazkovs
Вратарь27
2Edijs Biļķins
Edijs Biļķins
5Универсал36
3Igors Kozlovs
Igors Kozlovs
Универсал30
5Pāvels Matovičs
Pāvels Matovičs
82Универсал29
7Māris Varkalis
Māris Varkalis
421Универсал39
8Uldis Trumpekojs
Uldis Trumpekojs
132Универсал31
10Ēriks Lisovskis
Ēriks Lisovskis
43Универсал30
11Aleksandrs Kosušenko
Aleksandrs Kosušenko
141Универсал23
13Edgars Siņakins
Edgars Siņakins
Универсал31
18Alvils Beržuks
Alvils Beržuks
Универсал48
25Nikita Labanovs
Nikita Labanovs
3Универсал31
29Rihards Gorkšs
Rihards Gorkšs
521Универсал32
31Edgars Priede
Edgars Priede
152Универсал36
71Andis Gailis
Andis Gailis
5Универсал31
89Felipe Ianni Basilio
Felipe Ianni Basilio
10Универсал29
95Ervīns Živjonoks
Ervīns Živjonoks
3Универсал25

Всего забитых голов: 91   |   Средний возраст команды: 32.3


3. līga
Группа B
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.ОчкиГолы
1.Baltic Express LV8:3
0:4
6:1
3:2
3:2
4:2
6:4
5:1
4:5
7:4
3:4
2:2
2:5
1:0
5:2
7:6
5:1
3:1
8:2
7:3
4677%89:54
2.Raita 24:0
3:8
5:3
1:3
7:3
5:1
5:4
5:3
3:4
7:3
2:3
3:2
4:4
3:3
4:2
5:3
8:4
5:3
11:1
6:2
4473%96:59
3.USB2:3
1:6
3:1
3:5
5:1
3:3
3:2
3:5
4:4
3:6
4:3
2:3
2:1
4:1
6:2
3:3
5:1
5:4
6:1
9:2
3660%76:57
4.Ķekavas novads2:4
2:3
1:5
3:7
3:3
1:5
2:3
7:3
2:2
3:0
5:3
1:3
1:1
3:0
3:2
1:0
7:2
9:3
4:3
8:3
3355%68:55
5.Medical Group DENS1:5
4:6
3:5
4:5
5:3
2:3
3:7
3:2
2:1
5:3
3:2
2:4
4:6
3:1
2:5
5:3
6:2
5:0
2:4
8:1
3050%72:68
6.Ātrais.LV4:7
5:4
3:7
4:3
6:3
4:4
0:3
2:2
3:5
1:2
5:4
2:5
2:2
4:2
4:9
3:2
3:6
6:2
6:3
5:4
3050%72:79
7.MLFC Victoria / Lerona2:2
4:3
2:3
3:2
3:2
3:4
3:1
3:5
4:2
2:3
5:2
4:5
6:2
1:3
2:4
6:7
3:5
3:8
7:2
8:3
2847%74:68
8.ASK Kadaga-2*0:1
5:2
3:3
4:4
1:4
1:2
0:3
1:1
1:3
6:4
2:4
2:2
3:1
2:6
2:0
4:4
2:8
2:4
7:1
6:2
2338%54:59
9.AFK Haube.lv / Antidopings 6:7
2:5
3:5
2:4
3:3
2:6
0:1
2:3
3:5
5:2
2:3
9:4
7:6
4:2
4:4
0:2
7:4
4:5
6:3
3:2
2338%74:76
10.SEB United1:3
1:5
3:5
4:8
4:5
1:5
3:9
2:7
0:5
2:6
2:6
6:3
8:3
5:3
4:2
8:2
5:4
4:7
7:1
4:4
2237%74:93
11.Grifs AG3:7
2:8
2:6
1:11
2:9
1:6
3:8
3:4
1:8
4:2
4:5
3:6
3:8
2:7
2:6
1:7
2:3
3:6
4:4
1:7
47%47:128
Дата Соперники Результат
четверг 20:45
23 октября
Ķekavas novads - ASK Kadaga-2* 1:1
Протокол
четверг 20:45
30 октября
Ķekavas novads - MLFC Victoria / Lerona 5:3
Протокол
четверг 20:45
6 ноября
Ķekavas novads - AFK Haube.lv / Antidopings 3:2
Протокол
вторник 20:40
11 ноября
MLFC Victoria / Lerona - Ķekavas novads 3:1
Протокол
четверг 20:45
13 ноября
Ķekavas novads - SEB United 7:2
Протокол
четверг 20:45
20 ноября
Ķekavas novads - Ātrais.LV 2:2
Протокол
вторник 21:30
25 ноября
Baltic Express LV - Ķekavas novads 3:2
Протокол
четверг 21:00
4 декабря
Ķekavas novads - Grifs AG 4:3
Протокол
вторник 21:10
9 декабря
ASK Kadaga-2* - Ķekavas novads 0:3 (Фото) / Видео)
Протокол
четверг 21:00
11 декабря
Ķekavas novads - USB 3:3
Протокол
вторник 21:10
16 декабря
Ātrais.LV - Ķekavas novads 0:3
Протокол
четверг 21:00
18 декабря
Ķekavas novads - Medical Group DENS 2:3
Протокол
понедельник 20:15
5 января
AFK Haube.lv / Antidopings - Ķekavas novads 0:1
Протокол
четверг 21:15
8 января
Raita 2 - Ķekavas novads 7:3
Протокол
пятница 20:45
9 января
USB - Ķekavas novads 5:1
Протокол
среда 21:45
14 января
Medical Group DENS - Ķekavas novads 3:7
Протокол
четверг 21:00
15 января
Ķekavas novads - Raita 2 1:5
Протокол
понедельник 20:10
19 января
Grifs AG - Ķekavas novads 3:8
Протокол
пятница 19:30
23 января
SEB United - Ķekavas novads 3:9
Протокол
четверг 21:00
29 января
Ķekavas novads - Baltic Express LV 2:4
Протокол
3. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Akela Kļūdījās2:5
4:3
6:6
5:3
7:2
4:4
5:1
3:3
6:3
4:4
3:2
4:3
5:4
6:5
3174%64:48
2.EUROLOGI3:4
5:2
2:2
5:1
2:3
4:5
2:1
7:2
2:5
4:1
6:2
6:1
5:3
5:1
2867%58:33
3.Raita 23:5
6:6
1:5
2:2
5:3
1:3
4:0
3:8
4:1
5:2
4:3
7:4
7:3
5:1
2662%57:46
4.USB4:4
2:7
5:4
3:2
3:1
3:5
2:3
1:6
3:2
0:5
6:1
3:0
5:1
3:3
2355%43:44
5.Baltic Express LV3:3
1:5
2:7
1:2
8:3
0:4
6:1
3:2
1:8
6:2
4:5
4:2
3:2
4:2
2252%46:48
6.Industrial Steel Group 2*4:4
3:6
1:4
5:2
2:5
1:4
5:0
2:3
2:6
8:1
6:0
2:4
3:0
6:2
1945%50:41
7.Gludi LM3:4
2:3
1:6
2:6
4:7
3:4
0:3
1:6
2:4
5:4
4:2
0:6
9:8
4:1
1229%40:64
8.Ķekavas novads5:6
4:5
1:5
3:5
1:5
3:7
3:3
1:5
2:4
2:3
2:6
0:3
1:4
8:9
12%36:70
Дата Соперники Результат
вторник 20:15
10 февраля
Industrial Steel Group 2* - Ķekavas novads 3:0
Протокол
четверг 21:00
12 февраля
Ķekavas novads - EUROLOGI 1:5
Протокол
вторник 20:30
17 февраля
Akela Kļūdījās - Ķekavas novads 5:4
Протокол
четверг 21:00
19 февраля
Ķekavas novads - Industrial Steel Group 2* 2:6
Протокол
четверг 21:00
26 февраля
Ķekavas novads - Gludi LM 1:4
Протокол
четверг 21:00
5 марта
Ķekavas novads - Akela Kļūdījās 5:6
Протокол
четверг 20:30
12 марта
Gludi LM - Ķekavas novads 9:8 (Фото) / Видео)
Протокол
среда 21:45
18 марта
EUROLOGI - Ķekavas novads 5:3
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin