Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 11.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 418 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2987
Industrial Steel Group
Andromedas gatve 11, 80. vsk.
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Staņislavs Gurovojs
Staņislavs Gurovojs
2Vārtsargs33
3Igors Galkins
Igors Galkins
Uzbrucējs45
4Ronalds Štukaturovs
Ronalds Štukaturovs
171Aizsargs24
4Edvīns Pavārs
Edvīns Pavārs
Aizsargs34
5Artjoms Safronovs
Artjoms Safronovs
2Uzbrucējs31
5Andrejs Gajduks
Andrejs Gajduks
35Aizsargs31
7Romans Kornienko
Romans Kornienko
1Aizsargs39
9Mihails Trofimovičs
Mihails Trofimovičs
1Aizsargs35
10Valerijs Antonovs
Valerijs Antonovs
2Uzbrucējs39
11Jurijs Gladčenko
Jurijs Gladčenko
8Uzbrucējs35
15Andrejs Kozirevs
Andrejs Kozirevs
Uzbrucējs43
15Igors Gajduks
Igors Gajduks
124Uzbrucējs29
16Igros Bondarenko
Igros Bondarenko
11Uzbrucējs32
18Dmitrijs Golenisčevs
Dmitrijs Golenisčevs
1Vārtsargs37
20Renats Agajevs
Renats Agajevs
72Uzbrucējs29
96Andrejs Dacjuks
Andrejs Dacjuks
2Uzbrucējs40
97Ilmārs Labuds
Ilmārs Labuds
11Aizsargs36
98Ilja Nemčikovs
Ilja Nemčikovs
431Uzbrucējs31
99Vladislavs Ivanovs
Vladislavs Ivanovs
51Uzbrucējs32

Kopā iesisti vārti: 76   |   Vidējais komandas vecums: 34.5


2. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Olaine4:3
3:8
1:1
6:2
5:4
3:0
3:4
5:4
8:7
10:3
5:5
5:5
2:2
8:1
2867%68:49
2.EUROLOGI8:3
3:4
3:4
4:3
2:2
2:2
5:1
0:2
6:2
3:2
10:1
10:1
3:6
6:3
2662%65:36
3.Industrial Steel Group2:6
1:1
3:4
4:3
3:1
3:5
4:0
3:3
5:3
4:2
2:1
2:3
6:2
4:7
2355%46:41
4.Cerber0:3
4:5
2:2
2:2
5:3
1:3
2:2
3:5
6:1
13:4
3:1
5:1
3:3
3:1
2252%52:36
5.AVANTEX4:5
4:3
2:0
1:5
3:3
0:4
5:3
2:2
3:5
3:2
2:8
4:3
3:4
1:4
1740%37:51
6.OSK Ostnieks3:10
7:8
2:3
2:6
2:4
3:5
4:13
1:6
2:3
5:3
4:1
4:3
4:2
2:0
1536%45:67
7.Marshal FC5:5
5:5
1:10
1:10
3:2
1:2
1:5
1:3
3:4
8:2
3:4
1:4
2:1
7:0
1433%42:57
8.Rīgas Pašvaldības Policija1:8
2:2
3:6
6:3
7:4
2:6
1:3
3:3
4:1
4:3
0:2
2:4
0:7
1:2
1433%36:54
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:45
29.oktobrī
Industrial Steel Group - OSK Ostnieks 5:3
Protokols
svētdien 19:45
1.novembrī
Marshal FC - Industrial Steel Group 3:2
Protokols
ceturtdien 20:45
5.novembrī
Industrial Steel Group - Rīgas Pašvaldības Policija 6:2
Protokols
pirmdien 22:00
9.novembrī
AVANTEX - Industrial Steel Group 3:3
Protokols
ceturtdien 20:45
12.novembrī
Industrial Steel Group - EUROLOGI 3:4 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:45
19.novembrī
Industrial Steel Group - Cerber 3:1
Protokols
sestdien 16:15
21.novembrī
OSK Ostnieks - Industrial Steel Group 2:4
Protokols
ceturtdien 20:45
26.novembrī
Industrial Steel Group - Olaine 2:6
Protokols
pirmdien 21:15
30.novembrī
Olaine - Industrial Steel Group 1:1
Protokols
sestdien 19:00
5.decembrī
EUROLOGI - Industrial Steel Group 3:4
Protokols
trešdien 21:40
9.decembrī
Cerber - Industrial Steel Group 5:3
Protokols
ceturtdien 20:45
10.decembrī
Industrial Steel Group - AVANTEX 4:0
Protokols
ceturtdien 20:45
17.decembrī
Industrial Steel Group - Marshal FC 2:1
Protokols
sestdien 16:30
19.decembrī
Rīgas Pašvaldības Policija - Industrial Steel Group 7:4
Protokols
2. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Olaine4:4
7:2
3:6
3:0
1:1
6:2
7:3
6:5
4:3
3:8
5:4
3:0
3:0
6:4
3276%61:42
2.UNICEF2:7
4:4
2:2
3:2
4:3
5:3
4:7
7:7
3:2
4:9
6:3
4:1
7:3
4:6
2457%59:59
3.RegVardy0:3
6:3
2:3
2:2
1:1
0:2
0:3
3:2
3:0
2:1
3:3
3:1
1:2
2:1
2150%28:27
4.Industrial Steel Group2:6
1:1
3:5
3:4
2:0
1:1
5:6
2:0
3:4
4:3
3:1
3:5
6:2
8:3
2048%46:41
5.Akela Kļūdījās5:6
3:7
7:7
7:4
2:3
3:0
0:2
6:5
4:3
3:5
3:2
4:4
8:3
0:4
2048%55:55
6.EUROLOGI8:3
3:4
9:4
2:3
1:2
0:3
3:4
4:3
5:3
3:4
2:2
2:2
2:2
4:0
1843%48:39
7.Cerber0:3
4:5
1:4
3:6
1:3
3:3
5:3
1:3
4:4
2:3
2:2
2:2
7:1
5:1
1331%40:43
8.USB4:6
0:3
6:4
3:7
1:2
2:1
3:8
2:6
4:0
3:8
0:4
2:2
1:5
1:7
1024%32:63
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:45
21.janvārī
Industrial Steel Group - Akela Kļūdījās 5:6
Protokols
ceturtdien 21:20
28.janvārī
RegVardy - Industrial Steel Group 1:1
Protokols
pirmdien 21:45
1.februārī
UNICEF - Industrial Steel Group 4:3
Protokols
ceturtdien 20:45
4.februārī
Industrial Steel Group - USB 6:2 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:45
11.februārī
Industrial Steel Group - RegVardy 2:0
Protokols
piektdien 20:50
19.februārī
USB - Industrial Steel Group 3:8
Protokols
ceturtdien 20:15
25.februārī
Akela Kļūdījās - Industrial Steel Group 0:2
Protokols
ceturtdien 20:45
3.marta
Industrial Steel Group - UNICEF 3:5 (Foto) / Video)
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin