Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 11.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 418 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2987
Cerber
Klijānu 4, IeM veselības un sporta centrs
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Arnis Aizpurs
Arnis Aizpurs
Universāls35
1Didzis Matīss
Didzis Matīss
Vārtsargs38
1Oļegs Mariņaks
Oļegs Mariņaks
Vārtsargs41
2Raivis Mežals
Raivis Mežals
1Vārtsargs27
3Armands Itkačs
Armands Itkačs
102Universāls21
4Mārtiņš Jamonts
Mārtiņš Jamonts
Universāls38
5Juris Nicišs
Juris Nicišs
42Universāls49
7Andrejs Polovikins
Andrejs Polovikins
Universāls25
8Jevģeņijs Semjonovs
Jevģeņijs Semjonovs
62Universāls31
9Aivis Mežals
Aivis Mežals
151Universāls27
10Deniss Liukonens
Deniss Liukonens
1Universāls30
11Aleksandrs Čapulis
Aleksandrs Čapulis
3Universāls44
12Sergejs Lanskis
Sergejs Lanskis
33Universāls40
14Vladislavs Ždanko
Vladislavs Ždanko
3Universāls27
15Edgars Mihovičs
Edgars Mihovičs
195Universāls35
15Ģirts Burmistrs
Ģirts Burmistrs
Universāls26
17Mihails Semjonovs
Mihails Semjonovs
133Universāls31
21Dāvids Čudars
Dāvids Čudars
123Universāls25

Kopā iesisti vārti: 77   |   Vidējais komandas vecums: 32.8


2. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Olaine4:3
3:8
1:1
6:2
5:4
3:0
3:4
5:4
8:7
10:3
5:5
5:5
2:2
8:1
2867%68:49
2.EUROLOGI8:3
3:4
3:4
4:3
2:2
2:2
5:1
0:2
6:2
3:2
10:1
10:1
3:6
6:3
2662%65:36
3.Industrial Steel Group2:6
1:1
3:4
4:3
3:1
3:5
4:0
3:3
5:3
4:2
2:1
2:3
6:2
4:7
2355%46:41
4.Cerber0:3
4:5
2:2
2:2
5:3
1:3
2:2
3:5
6:1
13:4
3:1
5:1
3:3
3:1
2252%52:36
5.AVANTEX4:5
4:3
2:0
1:5
3:3
0:4
5:3
2:2
3:5
3:2
2:8
4:3
3:4
1:4
1740%37:51
6.OSK Ostnieks3:10
7:8
2:3
2:6
2:4
3:5
4:13
1:6
2:3
5:3
4:1
4:3
4:2
2:0
1536%45:67
7.Marshal FC5:5
5:5
1:10
1:10
3:2
1:2
1:5
1:3
3:4
8:2
3:4
1:4
2:1
7:0
1433%42:57
8.Rīgas Pašvaldības Policija1:8
2:2
3:6
6:3
7:4
2:6
1:3
3:3
4:1
4:3
0:2
2:4
0:7
1:2
1433%36:54
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 21:40
21.oktobrī
Cerber - Olaine 0:3 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 21:40
28.oktobrī
Cerber - Marshal FC 3:1
Protokols
sestdien 19:00
31.oktobrī
EUROLOGI - Cerber 2:2
Protokols
pirmdien 21:15
2.novembrī
Olaine - Cerber 5:4
Protokols
trešdien 21:40
4.novembrī
Cerber - OSK Ostnieks 6:1
Protokols
trešdien 21:40
11.novembrī
Cerber - AVANTEX 2:2
Protokols
pirmdien 22:00
16.novembrī
AVANTEX - Cerber 5:3
Protokols
ceturtdien 20:45
19.novembrī
Industrial Steel Group - Cerber 3:1
Protokols
trešdien 21:40
2.decembrī
Cerber - Rīgas Pašvaldības Policija 3:3
Protokols
svētdien 19:45
6.decembrī
Marshal FC - Cerber 1:5
Protokols
trešdien 21:40
9.decembrī
Cerber - Industrial Steel Group 5:3
Protokols
sestdien 16:30
12.decembrī
Rīgas Pašvaldības Policija - Cerber 1:3
Protokols
trešdien 21:40
16.decembrī
Cerber - EUROLOGI 2:2
Protokols
sestdien 16:15
9.janvārī
OSK Ostnieks - Cerber 4:13
Protokols
2. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Olaine4:4
7:2
3:6
3:0
1:1
6:2
7:3
6:5
4:3
3:8
5:4
3:0
3:0
6:4
3276%61:42
2.UNICEF2:7
4:4
2:2
3:2
4:3
5:3
4:7
7:7
3:2
4:9
6:3
4:1
7:3
4:6
2457%59:59
3.RegVardy0:3
6:3
2:3
2:2
1:1
0:2
0:3
3:2
3:0
2:1
3:3
3:1
1:2
2:1
2150%28:27
4.Industrial Steel Group2:6
1:1
3:5
3:4
2:0
1:1
5:6
2:0
3:4
4:3
3:1
3:5
6:2
8:3
2048%46:41
5.Akela Kļūdījās5:6
3:7
7:7
7:4
2:3
3:0
0:2
6:5
4:3
3:5
3:2
4:4
8:3
0:4
2048%55:55
6.EUROLOGI8:3
3:4
9:4
2:3
1:2
0:3
3:4
4:3
5:3
3:4
2:2
2:2
2:2
4:0
1843%48:39
7.Cerber0:3
4:5
1:4
3:6
1:3
3:3
5:3
1:3
4:4
2:3
2:2
2:2
7:1
5:1
1331%40:43
8.USB4:6
0:3
6:4
3:7
1:2
2:1
3:8
2:6
4:0
3:8
0:4
2:2
1:5
1:7
1024%32:63
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 21:40
21.janvārī
Cerber - USB 7:1
Protokols
piektdien 20:50
22.janvārī
USB - Cerber 1:5
Protokols
ceturtdien 21:40
28.janvārī
Cerber - UNICEF 1:4
Protokols
ceturtdien 20:15
11.februārī
Akela Kļūdījās - Cerber 3:2
Protokols
pirmdien 21:45
15.februārī
UNICEF - Cerber 6:3
Protokols
ceturtdien 21:40
18.februārī
Cerber - Akela Kļūdījās 4:4 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 21:20
25.februārī
RegVardy - Cerber 3:3
Protokols
ceturtdien 21:40
3.marta
Cerber - RegVardy 1:3
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin