Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 11.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 418 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2987
Satis Grupa
Brīvības 333, LSPA (1.stāvs)
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Artūrs Dunajevs
Artūrs Dunajevs
1Vārtsargs27
2Aleksejs Telepņa
Aleksejs Telepņa
3Universāls33
2Valērijs Baikovs
Valērijs Baikovs
11Universāls57
3Dmitrijs Bondarenko
Dmitrijs Bondarenko
Universāls30
4Aigars Alvaters
Aigars Alvaters
31Universāls28
5Aleksandrs Telepņa
Aleksandrs Telepņa
5Universāls36
7Vladlens Topčijans
Vladlens Topčijans
5Universāls31
8Ivo Ausējs
Ivo Ausējs
11Universāls30
9Aivis Beļmans
Aivis Beļmans
5Universāls28
10Edgars Vītols
Edgars Vītols
121Universāls30
12Artūrs Makņa
Artūrs Makņa
2Universāls36
13Mārtiņš Ģērmanis
Mārtiņš Ģērmanis
Universāls30
13Nauris Vilciņš
Nauris Vilciņš
4Universāls26
14Raivis Vītols
Raivis Vītols
912Universāls28
16Antons Siņakovs
Antons Siņakovs
Universāls32
23Romāns Kulakovs
Romāns Kulakovs
Universāls60
27Boriss Guščins
Boriss Guščins
Universāls37
99Jevģēnijs Tkačenko
Jevģēnijs Tkačenko
Vārtsargs37

Kopā iesisti vārti: 50   |   Vidējais komandas vecums: 34.2


3. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Estoty / JOMA TEAM6:0
3:2
3:1
2:1
4:0
7:1
3:4
10:1
3:3
9:3
5:2
11:2
10:2
11:2
3788%87:24
2.Evolution Gaming2:3
0:6
9:1
4:2
1:1
5:5
9:4
1:1
4:1
5:3
5:4
3:1
6:2
8:3
3071%62:37
3.Husky / LSPA*1:2
1:3
2:4
1:9
2:0
5:3
3:1
2:0
5:2
2:2
0:4
5:8
5:3
6:0
2252%40:41
4.FK Laikmets1:7
0:4
5:5
1:1
3:5
0:2
15:0
4:1
9:0
6:1
4:4
1:3
12:1
7:2
2150%68:36
5.FK Kadaga 2*1:10
4:3
1:1
4:9
0:2
1:3
1:4
0:15
1:2
3:2
2:0
3:1
2:2
7:1
1740%30:55
6.Ķekavas novads3:9
3:3
3:5
1:4
2:2
2:5
1:6
0:9
2:3
2:1
4:1
5:2
9:1
5:3
1740%42:54
7.HAVI Logistics2:11
2:5
1:3
4:5
8:5
4:0
3:1
4:4
1:3
0:2
2:5
1:4
7:3
8:6
1638%47:57
8.Satis Grupa2:11
2:10
3:8
2:6
0:6
3:5
2:7
1:12
1:7
2:2
3:5
1:9
6:8
3:7
12%31:103
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 19:30
23.oktobrī
FK Laikmets - Satis Grupa 12:1
Protokols
svētdien 19:30
25.oktobrī
Satis Grupa - Evolution Gaming 3:8
Protokols
otrdien 20:15
27.oktobrī
Husky / LSPA* - Satis Grupa 5:3 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 19:30
1.novembrī
Satis Grupa - FK Laikmets 2:7
Protokols
otrdien 21:40
3.novembrī
Estoty / JOMA TEAM - Satis Grupa 10:2 (Video)
Protokols
svētdien 19:30
8.novembrī
Satis Grupa - Husky / LSPA* 0:6
Protokols
trešdien 20:45
11.novembrī
Evolution Gaming - Satis Grupa 6:2
Protokols
svētdien 19:30
15.novembrī
Satis Grupa - HAVI Logistics 6:8
Protokols
svētdien 19:30
22.novembrī
Satis Grupa - FK Kadaga 2* 1:7
Protokols
otrdien 20:10
24.novembrī
FK Kadaga 2* - Satis Grupa 2:2
Protokols
svētdien 19:30
29.novembrī
Satis Grupa - Estoty / JOMA TEAM 2:11 (Video)
Protokols
sestdien 18:30
12.decembrī
HAVI Logistics - Satis Grupa 7:3
Protokols
svētdien 19:30
13.decembrī
Satis Grupa - Ķekavas novads 3:5
Protokols
piektdien 21:15
18.decembrī
Ķekavas novads - Satis Grupa 9:1
Protokols
3. līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Napalm9:1
4:2
0:1
5:4
4:2
3:2
4:4
4:3
7:0
3:2
4:2
3:2
12:3
4:2
3788%66:30
2.Riga United2:4
1:9
5:1
4:2
4:2
3:5
3:1
1:10
3:3
3:2
7:3
4:7
7:2
7:1
2560%54:52
3.FC Inter STAR 35+4:5
1:0
2:4
1:5
6:5
4:6
8:0
5:2
3:10
3:2
3:0
4:6
13:1
9:5
2457%66:51
4.Xteam.lv / Lerona*2:3
2:4
5:3
2:4
6:4
5:6
1:1
7:0
9:2
3:3
1:3
3:6
13:3
5:4
2048%64:46
5.Ķekavas novads3:4
4:4
10:1
1:3
2:5
0:8
0:7
1:1
2:3
2:1
4:1
5:2
9:1
5:3
2048%48:44
6.FK Kadaga 2*2:3
0:7
2:3
3:3
2:3
10:3
3:3
2:9
1:2
3:2
2:0
3:1
2:2
7:1
1843%42:42
7.HAVI Logistics2:3
2:4
7:4
3:7
6:4
0:3
6:3
3:1
2:5
1:4
1:3
0:2
7:3
8:6
1843%48:52
8.Satis Grupa2:4
3:12
1:7
2:7
5:9
1:13
4:5
3:13
3:5
1:9
1:7
2:2
6:8
3:7
12%37:108
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 19:30
24.janvārī
Satis Grupa - Napalm 2:4
Protokols
trešdien 19:30
27.janvārī
Napalm - Satis Grupa 12:3 (Video)
Protokols
svētdien 19:30
31.janvārī
Satis Grupa - Riga United 1:7 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 22:00
5.februārī
Xteam.lv / Lerona* - Satis Grupa 13:3
Protokols
svētdien 20:30
14.februārī
FC Inter STAR 35+ - Satis Grupa 13:1
Protokols
sestdien 12:30
20.februārī
Riga United - Satis Grupa 7:2
Protokols
svētdien 19:30
21.februārī
Satis Grupa - Xteam.lv / Lerona* 4:5
Protokols
svētdien 19:30
28.februārī
Satis Grupa - FC Inter STAR 35+ 5:9
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin