Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 11.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 418 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2987
MLFC Victoria / Lerona
Ruses 22, Zolitūdes ģimnāzija
 
 

Solāriju tīkls "LERONA"


Mūsu mājas lapa - www.lerona.lv .

Наша команда успешно участвует в различных турнирах с 2007 года. Мы всегда будем рады видеть в своих рядах новых футболистов!

Хочу играть в команде LERONA!
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Nikita Kuļikovs
Nikita Kuļikovs
Universāls24
1Grigorijs Pantelejevs
Grigorijs Pantelejevs
2Vārtsargs22
2Aleksejs Obrazovskis
Aleksejs Obrazovskis
1Universāls34
4Kirils Ševeļovs
Kirils Ševeļovs
2Universāls29
5Maksims Kreicbergs (fārmklubs)
Maksims Kreicbergs (fārmklubs)
1Universāls24
6Aleksandrs Kņazevs
Aleksandrs Kņazevs
7-
7Ilmārs Boriss
Ilmārs Boriss
Universāls40
9Kirils Timofejevs
Kirils Timofejevs
1Universāls20
9Ilja Homenoks (fārmklubs)
Ilja Homenoks (fārmklubs)
1Universāls21
10Maksims Ļevčenko
Maksims Ļevčenko
1011Universāls29
11Jevģenijs Ļevčenko
Jevģenijs Ļevčenko
112Universāls37
11Maksims Kuzenko (fārmklubs)
Maksims Kuzenko (fārmklubs)
1Universāls20
13Andrejs Šlaganovs (fārmklubs)
Andrejs Šlaganovs (fārmklubs)
2Universāls28
14Artjoms Černiks
Artjoms Černiks
Universāls20
15Maksims Snegurs
Maksims Snegurs
7Universāls21
20Andris Ķerpe
Andris Ķerpe
Universāls36
20Deniss Korotkovs
Deniss Korotkovs
3Universāls21
20Vitalijs Šarovs (fārmklubs)
Vitalijs Šarovs (fārmklubs)
1Universāls26
24Staņislavs Pihockis
Staņislavs Pihockis
8Universāls31
27Igors Škoļnijs
Igors Škoļnijs
21Universāls39
37Daniils Ivanovs
Daniils Ivanovs
211Universāls24
40Arturs Vaska
Arturs Vaska
Universāls34
41Jevgenijs Jefimovs (fārmklubs)
Jevgenijs Jefimovs (fārmklubs)
62Universāls28
61Andrejs Zolotarjovs (fārmklubs)
Andrejs Zolotarjovs (fārmklubs)
1Universāls24
77Artūrs Ruks
Artūrs Ruks
Vārtsargs37
90Vjačeslavs Oboznijs
Vjačeslavs Oboznijs
51Universāls28

Kopā iesisti vārti: 70   |   Vidējais komandas vecums: 27.9


2. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Akela Kļūdījās8:3
0:4
7:7
7:4
2:3
3:0
8:5
4:2
2:3
7:6
6:5
6:4
8:16
7:3
2867%75:65
2.USB4:0
3:8
6:4
3:7
1:2
2:1
8:1
5:1
4:1
1:4
2:4
1:0
12:2
8:7
2764%60:42
3.UNICEF4:7
7:7
7:3
4:6
2:2
3:2
10:4
2:5
2:3
4:4
4:1
5:2
2:0
6:4
2457%62:50
4.RegVardy0:3
3:2
1:2
2:1
2:3
2:2
3:2
2:8
1:1
6:2
2:2
2:2
2:2
5:1
2048%33:33
5.FK Kadaga2:4
5:8
1:5
1:8
5:2
4:10
8:2
2:3
4:3
3:0
3:1
1:3
1:6
4:3
1843%44:58
6.Baltic International Bank6:7
3:2
4:1
1:4
4:4
3:2
2:6
1:1
0:3
3:4
6:6
4:3
3:3
2:6
1638%42:52
7.LSPA4:6
5:6
0:1
4:2
2:5
1:4
2:2
2:2
3:1
1:3
3:4
6:6
10:-
2:1
1536%45:43
8.MLFC Victoria / Lerona3:7
16:8
7:8
2:12
4:6
0:2
1:5
2:2
3:4
6:1
6:2
3:3
1:2
-:10
1126%54:72
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 22:00
28.oktobrī
MLFC Victoria / Lerona - LSPA 1:2
Protokols
trešdien 22:00
4.novembrī
MLFC Victoria / Lerona - Akela Kļūdījās 3:7
Protokols
pirmdien 21:45
9.novembrī
UNICEF - MLFC Victoria / Lerona 2:0
Protokols
trešdien 22:00
11.novembrī
MLFC Victoria / Lerona - Baltic International Bank 6:2
Protokols
ceturtdien 21:20
19.novembrī
RegVardy - MLFC Victoria / Lerona 2:2 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 22:00
25.novembrī
MLFC Victoria / Lerona - FK Kadaga 3:4
Protokols
ceturtdien 19:00
26.novembrī
Baltic International Bank - MLFC Victoria / Lerona 3:3
Protokols
otrdien 19:00
1.decembrī
FK Kadaga - MLFC Victoria / Lerona 1:6
Protokols
trešdien 22:00
2.decembrī
MLFC Victoria / Lerona - RegVardy 1:5
Protokols
svētdien 19:00
6.decembrī
LSPA - MLFC Victoria / Lerona 10:-
trešdien 22:00
9.decembrī
MLFC Victoria / Lerona - UNICEF 4:6
Protokols
ceturtdien 20:15
10.decembrī
Akela Kļūdījās - MLFC Victoria / Lerona 8:16
Protokols
trešdien 22:00
16.decembrī
MLFC Victoria / Lerona - USB 7:8
Protokols
piektdien 20:45
18.decembrī
USB - MLFC Victoria / Lerona 12:2
Protokols
2. līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.LSPA3:1
1:3
9:1
4:3
3:4
6:6
3:1
2:2
3:1
3:3
0:0
6:5
10:-
2:1
2867%55:31
2.FK Kadaga3:1
1:3
3:3
9:4
4:3
3:0
1:3
5:3
0:3
3:3
4:1
5:4
1:6
4:3
2662%46:40
3.OSK Ostnieks3:4
1:9
4:9
3:3
10:-
3:4
4:1
4:3
2:3
5:3
4:2
2:0
6:3
4:3
2560%55:47
4.Baltic International Bank6:6
4:3
0:3
3:4
4:3
-:10
3:9
4:1
4:2
5:2
2:1
5:1
3:3
2:6
2355%45:54
5.Marshal FC2:2
1:3
3:5
3:1
3:4
1:4
1:4
9:3
3:4
8:2
2:1
7:0
5:4
4:2
2252%52:39
6.AVANTEX3:3
1:3
3:3
3:0
3:5
3:2
2:5
2:4
2:8
4:3
3:4
1:4
5:1
6:2
1740%41:47
7.Rīgas Pašvaldības Policija5:6
0:0
4:5
1:4
0:2
2:4
1:5
1:2
0:7
1:2
4:1
4:3
4:3
5:4
1331%32:48
8.MLFC Victoria / Lerona1:2
-:10
3:4
6:1
3:4
3:6
6:2
3:3
2:4
4:5
2:6
1:5
4:5
3:4
717%41:61
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 22:00
3.februārī
MLFC Victoria / Lerona - Marshal FC 2:4
Protokols
svētdien 19:45
7.februārī
Marshal FC - MLFC Victoria / Lerona 5:4
Protokols
sestdien 16:30
13.februārī
Rīgas Pašvaldības Policija - MLFC Victoria / Lerona 4:3
Protokols
trešdien 22:00
17.februārī
MLFC Victoria / Lerona - OSK Ostnieks 3:4
Protokols
sestdien 16:15
20.februārī
OSK Ostnieks - MLFC Victoria / Lerona 6:3
Protokols
trešdien 22:00
24.februārī
MLFC Victoria / Lerona - AVANTEX 2:6
Protokols
pirmdien 21:15
29.februārī
AVANTEX - MLFC Victoria / Lerona 5:1 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 22:00
2.marta
MLFC Victoria / Lerona - Rīgas Pašvaldības Policija 4:5
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin