Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 11.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 418 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2987


Ziņas
Pēdējo vakanci aizņem “Cerber”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 11.1.2016
“SYNOTtip” Rīgas telpu futbola čempionāta 2.līgā noskaidrojusies pēdējā jeb astotā komanda, kas sacensību nākamajā etapā turpinās cīņu par godalgotajām vietām – par to kļuvusi “Cerber” vienība. Tikmēr 3.līgā jau pirms Ziemassvētkiem bija zināms uz medaļām pretendējošais astotnieks, bet galvenā intriga bija palikusi iekš tā vai B apakšgrupas līderei “Estoty/JOMA TEAM” izdosies noslēgt pirmo kārtu bez neviena zaudējuma. Turpināt sēriju bez neveiksmēm vienai no līgas galvenajām favorītēm tomēr neizdevās.

2. līgas A apakšgrupā jau iepriekš vietu vadošajā kvartetā bija nodrošinājušas “Olaine”, “EUROLOGI” un “Industrial Steel Group”, bet ceturtā vakance tika izspēlēta neklātienes cīņā starp “Cerber” un “AVANTEX”. Pēdējai, lai apsteigtu divus punktus priekšā esošo sāncensi, noslēdzošajā duelī pret “Olaine” bija nepieciešama tikai un vienīgi uzvara, taču, neraugoties pat uz to, ka olainieši maču noslēdza ar divu spēlētāju noraidījumiem, “AVANTEX” vēlamo mērķi nespēja izpildīt, piedzīvojot zaudējumu 4:5.

Tādējādi “Cerber” 9. janvārī aizvadītais mačs pret “OSK Ostnieks” kļuva vien par tukšu formalitāti. Par spīti tam “Cerber” prata gūt pārliecinošu 13:4 uzvaru, “hat-trick” realizējot Armandam Itkačam un Edgaram Mihovičam.

Vēl vienā A apakšgrupas cīņā “EUROLOGI” ar 6:3 uzveica “Rīgas Pašvaldības Policija” komandu.

Kā ziņots, šīs pašas līgas B grupā jau pirms svētku brīvdienām visas spēles bija aizvadītas, un ceļazīmes uz C apakšgrupu, kur turpināsies cīņa par medaļām, nopelnīja “Akela Kļūdījās”, “USB”, “UNICEF” un “RegVardy”.

Tikmēr 2.līgas D grupā par 9.-16. vietu tiksies “OSK Ostnieks”, FK “Kadaga”, “LSPA”, “Marshal FC”, “MLFC Victoria/Lerona”, “Rīgas Pašvaldības Policija”, “AVANTEX” un “Baltic International Bank”.

Turnīra turpinājumā 2.līgas abi “astotnieki”, ņemot līdzi pirmās kārtas rezultātus ar savas apakšgrupas vienībām, līdz 6. martam noskaidros vietu izkārtojumu no pirmās līdz 16.pozīcijai. Tieši tāds pats izspēles formāts paredzēts arī 3.līgai.

Apskatot pēdējos notikumus 3.līgā, jāatzīmē jau minētās “Estoty/JOMA TEAM” zaudējums noslēdzošajā cīņā pret FK “Kadaga 2” (3:4), kā rezultātā B apakšgrupas līderei neizdevās kļūt par vienīgo turnīra pirmajā etapā ne reizi zaudējuma rūgtumu neizjutušo vienību abu Rīgas čempionāta zemāko līgu ietvaros.

Savukārt šīs pašas līgas B grupas spēkošanās pirmajā posmā noslēdzās ar divām “Napalm” komandas spēlēm – minimālu zaudējumu pret FC “Inter STAR 35+” (0:1) un panākumu pār “Medical Group DENS” (4:2).

Jau iepriekš bija zināms, ka 3.līgā cīņu par medaļām turpinās “Estoty/JOMA TEAM”, “Medical Group DENS”, “Stopiņi”, “Evolution Gaming”, “Garāža 2”, “Baltic Express LV”, “Husky/LSPA” un FK “Laikmets”, savukārt 9.-16. vietu sadalīs “Ķekavas novads”, “Napalm”, FK “Kadaga 2”, “Riga United”, “Xteam.lv/Lerona”, “HAVI Logistics”, FC “Inter STAR 35+” un “Satis Grupa”.
Zibensziņas
2016.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - NewProject (1:2)
M.Tumanovs 18 - A.Lavrenovs 20; P.Nikitonovs 36
bildes un video

2016.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI (uz 14.03.2016)>>>

NewProject - 2016.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8 fināla DSV Transport - JakoSport&Graanul Pellets spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4 fināla Estoty / JOMA TEAM - RTU FC spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla NewProject - LNOB /Mārupe spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NewProject - TENTE spēles bildes un video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Otrajā un Trešajā līgā – 2015.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Niels Krause
Niels Krause

(Riga United)
27
Kristaps Smiltēns
Kristaps Smiltēns

(Rīgas Pašvaldības Policija)
28

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin