Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 11.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 418 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2987

“JakoSport&Graanul Pellets” svarīgā spēlē uzveic “FREE”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 18.1.2016
Svarīgu uzvaru svētdien Rīgas 15. vidusskolā notiekošās “SYNOTtip” Rīgas telpu futbola čempionāta Elites līgas turnīrā svinēja pašreizējā kopvērtējuma līdere “JakoSport&Graanul Pellets”, kas uzveica “FREE” vienību, tādējādi nostabilizējot savu pirmās vietas īpašnieces statusu tabulā.

Ja pirmais puslaiks šo komandu savstarpējā cīniņā noslēdzās ar minimālu “JakoSport&Graanul Pellets” pārsvaru 1:0, tad lūzumu mačā pašreizējai turnīra līderei izdevās panākt neilgi pēc pārtraukuma, kad trīs minūšu intervālā tā palielināja rezultāta handikapu līdz jau solīdajam 4:0, tādējādi ieliekot drošu pamatu trīs punktu sasniegšana šajā cīņā.

Spēles izskaņā abas sāncenses vēl apmainījās ar vārtu guvumiem, gala rezultātam paliekot 5:1 “JakoSport&Graanul Pellets” labā. Uzvarētāju rindās pa reizei ar precīziem sitieniem izcēlās Vitālijs Smirnovs, Anatolijs Maksimenko, Igors Poļakovs, Pavels Zvančuks un Andrejs Motiļs, kamēr sāncenšiem trāpīgi sita šobrīd rezultatīvākais Elites līgas futbolists Igors Kapustins.

Pēc šīs uzvaras turnīra līdere, kuras rēķinā 22 punkti, savu tuvāko sekotāju tabulā – FC “Inter STAR” – apsteidz par četriem punktiem, kamēr 15 punktus iekrājusī “FREE” atkritusi uz sesto vietu čempionātā.

FC “Inter STAR” vienībai uz otro pozīciju kopvērtējumā izdevās pakāpties pēc fantastiskā veidā svētdien izcīnītā triumfa pār “RSU”. Pirmais puslaiks noslēdzās ar “Rīgas Stradiņa Universitātes” atbalstītās vienības pārsvaru 3:0, savukārt nākamo 20 minūšu laikā FC “Inter STAR” ne tikai prata panākt izlīdzinājumu, bet arī jau noslēdzošajā mača minūtē līdz ar Denisa Kučera vārtu guvumu “izraut” tik nepieciešamo uzvaru – 4:3.

“Inter STAR” labā divus vārtus guva jau minētais D.Kučers, pa vieniem Jānis Žilinskis un Roberts Boroda, savukārt “RSU” komandā “dubli” realizēja Alberts Mhitarjans, bet vieni vārti Ojāra Kalnozola rēķinā.

Tikmēr čempionāta trešajā vietā pēc izspēlētajā kārtā gūtās 5:4 uzvaras pār pastarīti “RTU FC/TUC” izvirzījās FK “Rīnūži Rīga”. Ja spēles pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti (1:1), tad pēc pārtraukuma “studentiem” divkārt izdevās atspēlēt vienu vārtu deficītu (no 1:2 uz 2:2 un no 2:3 uz 3:3), tomēr spēles izskaņā uz diviem Aleksandra Čekulajeva precīzajiem sitieniem “RTU FC/TUC” spēja atbildēt vien ar Emīla Draškas trāpīgo raidījumu.

Šis “Rīnūži Rīga” vienībai bija pirmais panākums pēc trīs neuzvarētu spēļu sērijas, “hat-trick” realizējot A.Čekulajevam, bet divus vārtus gūstot Viktoram Kurmam. Tikmēr “RTU FC/TUC” komandai pa vārtiem guva Ģirts Paulis, Sandis Blumbahs, Igors Krilovs un pieminētais E.Draška.

Visbeidzot kārtas mazrezultatīvākajā cīniņā “Garāža” ar 2:1 pārsvaru uzveica “LNOB/Mārupe”, uzvarētājiem vārtus gūstot Edgaram Klaivam un Enim Belgasemam. “LNOB/Mārupe” vienībai precīzs bija Aigars Meri, bet spēles izskaņā tiešo noraidījumu izpelnījās Timofejs Tazovs.

Turnīra kopvērtējuma tabulā “Garāža” savākusi tikpat punktus, cik ceturtās vietas īpašniece “RSU”, proti 16, taču zaudētas savstarpējās spēles dēļ pirmajā aplī ierindojas vienu pozīciju zemāk. Savukārt “LNOB/Mārupe” ar sešiem punktiem arvien ieņem priekšpēdējo septīto vietu.

Elites līgas nākamās spēles risināsies šo svētdien, 24. janvārī.
2016.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - NewProject (1:2)
M.Tumanovs 18 - A.Lavrenovs 20; P.Nikitonovs 36
bildes un video

2016.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI (uz 14.03.2016)>>>

NewProject - 2016.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8 fināla DSV Transport - JakoSport&Graanul Pellets spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4 fināla Estoty / JOMA TEAM - RTU FC spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla NewProject - LNOB /Mārupe spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NewProject - TENTE spēles bildes un video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Otrajā un Trešajā līgā – 2015.gada 31.decembris.