Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 11.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 418 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2987

Elites līgā tuvojas izšķirošie notikumi
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 25.1.2016
Aizvadītajā svētdienā Rīgas 15. vidusskolā tika aizvadītas kārtējās “SYNOTtip” Rīgas telpu futbola čempionāta Elites līgas spēles. Trīs kārtas pirms otrā apļa beigām situācija kopvērtējuma tabulā joprojām ir ļoti saspringta – nedaudz priekšā konkurentēm joprojām atrodas līdere un galvenā šī brīža pretendente uz zelta godalgām “JakoSport&Graanul Pellets”, savukārt uz iekļūšanu pirmajā četriniekā, kas turpinās cīņu par medaļām, arvien pretendē visas piecas nākamās turnīra tabulā esošās vienības.

“JakoSport&Graanul Pellets” svētdien uzveica līgas tabulas lejasgalā esošo “LNOB/Mārupe” (7:2), tādējādi vēl vairāk uzlabojot savas izredzes cīņā par zelta godalgām. Pirmo puslaiku turnīra līdere noslēdza ar 4:1 handikapu, savukārt pašā mača noslēgumā vēl vairāk palielināja pārsvaru, kārtējo reizi papildinot punktu bagāžu.

Uzvarētāju sastāvā pa diviem vārtiem guva Arturs Klimovičs un Maksims Selivončiks, pa reizei izcēlās Aleksandrs Trups un Anatolijs Maksimenko, savukārt vēl reizi bumba pabija “LNOB/Mārupe” vārtos pēc pašu spēlētāja netīša raidījuma. Tikmēr “LNOB/Mārupe” vienībai “dubli” šajā duelī realizēja Krists Rozgals.

Čempionāta tabulā “JakoSport&Graanul Pellets” otrās vietas īpašnieci FK “Rīnūži Rīga” apsteidz par pieciem punktiem, taču tas līderei vēl negarantē vietu pirmajā četriniekā, jo atlikušajās trijās spēlēs jācīnās pret kopvērtējuma vadošā sešinieka komandām – FC “Inter STAR”, “RSU” un “Garāža” - un triju zaudētu maču gadījumā var palikt ārpus labākā četrinieka.

Jau minētā “Rīnūži Rīga”, pateicoties 33.minūtē Viktora Kurmas gūtajiem uzvaras vārtiem, svinēja 2:1 panākumu spēlē pret FC “Inter STAR”, tādējādi izvirzoties tabulas otrajā pozīcijā. Jau pirmajā cīņas minūtē “Inter STAR” ieguva vadību līdz ar Pāvela Lavrentjeva precīzu sitienu. Puslaika vidū V.Kurma panāca izlīdzinājumu, bet pēc pārtraukuma viņam izdevās arī gūt izšķirošos uzvaras vārtus.

Jāpiebilst, ka “Rīnūži Rīga” 27.minūtē noraidījumu izpelnījās Andris Kangars, taču izmantot divu minūšu skaitlisko pārsvaru “Inter STAR” telpu futbolistiem tā arī neizdevās.

Divās pārējās svētdien notikušajās Elites līgas cīņās vārtus guva tikai uzvarētājas. “FREE” telpu futbolisti svinēja savu pārliecinošāko panākumu šajā sezonā, sagraujot kopvērtējuma pastarīti “RTU FC/TUC” – 8:0. Uzvarētāju rindās pa diviem vārtiem guva Igors Kapustins un Vladimirs Jančenkovs, pa reizei precīzi sita Andrejs Lebedevs, Viktors Josifovs un Pavels Blizņuks, savukārt vēl reizi bumba ielidoja “studentu” vārtos pēc pašu spēlētāja netīša raidījuma.

“Sauso” uzvaru guva arī “RSU” vienība, kas ar 3:0 pieveica “Garāža”, izvirzoties čempionāta tabulas trešajā ailītē. Vārtus “RSU” labā šajā cīņā guva Artūrs Mhitarjans, Toms Rajeckis un Aleksandrs Radčenko.

Sacensību kopvērtējuma tabulā, kā minēts, “JakoSport&Graanul Pellets” ieņem pirmo vietu ar 25 iekrātiem punktiem, bet ļoti blīvi izkārtojušās piecas nākamās komandas – FK “Rīnūži Rīga” (20), “RSU” (19), FC “Inter STAR” un “FREE” (18), kā arī “Garāža” (16).

Elites līgas rezultatīvākais spēlētājs joprojām ir 16 vārtus guvušais Igors Kapustins (“FREE”), savukārt 12 precīzi sitieni Vsevoloda Čamkina (“RSU”) rēķinā.

Turnīra nākamā kārta tiks aizvadīta jau šo svētdien, 31. janvārī.
2016.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - NewProject (1:2)
M.Tumanovs 18 - A.Lavrenovs 20; P.Nikitonovs 36
bildes un video

2016.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI (uz 14.03.2016)>>>

NewProject - 2016.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8 fināla DSV Transport - JakoSport&Graanul Pellets spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4 fināla Estoty / JOMA TEAM - RTU FC spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla NewProject - LNOB /Mārupe spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NewProject - TENTE spēles bildes un video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Otrajā un Trešajā līgā – 2015.gada 31.decembris.