Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 11.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 418 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2987

„Garāža” piedzīvo pirmo zaudējumu
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 16.11.2015
Aizvadītajā svētdienā Rīgas 15. vidusskolas sporta zālē pirmo neveiksmi „SYNOTtip” Rīgas telpu futbola čempionāta Elites līgā ceturtās kārtas ietvaros piedzīvoja līdzšinējā sacensību kopvērtējuma līdere „Garāža”, savukārt panākumus kaldināja tās ciešākās konkurentes „JakoSport&Graanul Pellets” un FK „Rīnūži Rīga”.

„Garāža” telpu futbolisti, kuri turnīru sāka ar trīs izcīnītām uzvarām tikpat mačos, svētdien nespēja noturēt otrā puslaika sākumā iegūto 4:2 rezultāta pārsvaru, spēles turpinājumā ielaižot trīs vārtus un atzīstot „RSU” vienības pārākumu – 4:5. Uzvaras vārtus Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) atbalstītajai komandai 36.minūtē guva Toms Rajeckis, kurš kopumā šajā cīņā realizēja „hat-trick”. Tāpat ar vienu trāpīgu raidījumu izcēlās šī brīža rezultatīvākais turnīra spēlētājs Vsevolods Čamkins (viņam čempionātā kopumā septiņi vārtu guvumi) un Edgars Strautiņš. Tikmēr „Garāža” rindās „dubli” realizēja Artūrs Kaikins, bet vieni vārti Maksimam Šikovam un Edgaram Ražinskim.

Punktu izteiksmes ziņā līdzšinējo līderi „Garāža” vienību pēc svētdienas spēlēm „noķēra” „JakoSport&Graanul Pellets”, kas atstāja „sausā” „LNOB/Mārupe” vienību – 5:0. Uzvarētāji divus vārtus guva pirmo 20 minūšu laikā, savukārt pēc pārtraukuma vēl trīs reizes pārspēja sāncenšu vārtsargu. Divi vārtu guvumi Igoram Poļakovam, bet viens trāpīgs raidījums Andrejam Motiļam, Maksimam Selivončikam un Anatolijam Maksimenko.

Kā minēts, kopvērtējuma vadošo komandu pulkam pievienojās arī FK „Rīnūži Rīga”, kas otrā puslaika ietvaros palielinot rezultāta handikapu no 4:3 līdz 7:3, uzveica FC „Inter STAR” komandu. Spēles pirmo 20 minūšu gaitā FC „Inter STAR” pēc nokļūšanas iedzinēju lomā 0:2 vairākas reizes spēja sadeldēt rezultāta deficītu līdz minimumam, tomēr otrajā puslaikā nespēja liegt sāncenšiem atrauties rezultāta kopējā izteiksmē.

Trīs vārtus „Rīnūži Rīga” labā guva Andris Kangars, divi trāpīgi raidījumi Antonam Remezam, savukārt pa reizei izcēlās Ingus Makovskis un Rihards Sčogols. Tikmēr FC „Inter STAR” labā „dublis” Pāvela Lavrentjeva rēķinā, kamēr vienu reizi pretinieku vārtsargu pārspēt izdevās Igoram Miheikinam.

Vēl vienā svētdienas cīņā starp kopvērtējuma tabulas pastarītēm „FREE” un „RTU FC/TUC” uzvarētāju noteikt tā arī neizdevās, mačam noslēdzoties neizšķirti 1:1. „Studentus” 35.minūtē vadībā izvirzīja Ritvars Šreibers, uz ko „FREE” atbildēja ar Igora Kapustina vārtiem spēles priekšpēdējā minūtē. Jāpiebilst, ka šis „RTU FC/TUC” komandai bija pirmais izcīnītais punkts Elites līgas čempionātā.

Kopvērtējuma tabulā, kā minēts, priekšgalā atrodas līderu trijnieks ar deviņus punktus izcīnījušajām „JakoSport&Graanul Pellets”, FK „Rīnūži Rīga” un „Garāža”, septiņi punkti „RSU”, bet seši – FC „Inter STAR”. Tabulas lejasdaļā izkārtojušās „LNOB/Mārupe” (3), „FREE” (2) un „RTU FC/TUC” (1).

Turnīra nākamā kārta tiks aizvadīta 22. novembrī.
2016.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - NewProject (1:2)
M.Tumanovs 18 - A.Lavrenovs 20; P.Nikitonovs 36
bildes un video

2016.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI (uz 14.03.2016)>>>

NewProject - 2016.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8 fināla DSV Transport - JakoSport&Graanul Pellets spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4 fināla Estoty / JOMA TEAM - RTU FC spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla NewProject - LNOB /Mārupe spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NewProject - TENTE spēles bildes un video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Otrajā un Trešajā līgā – 2015.gada 31.decembris.