Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 11.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 418 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2987
Olaine
Skolas 1, Olaine, Olaines 2. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Vitālijs Makejevs
Vitālijs Makejevs
2Universāls32
Daniels Ķemers
Daniels Ķemers
Universāls23
Aleksejs Makejenko
Aleksejs Makejenko
Universāls20
Oto Renārs Lūsis
Oto Renārs Lūsis
Universāls21
Andrejs Markovs
Andrejs Markovs
Universāls44
1Deniss Drabovičs
Deniss Drabovičs
Vārtsargs20
3Jurijs Ivanovs
Jurijs Ivanovs
31Aizsargs30
5Vladimirs Aņiskovecs
Vladimirs Aņiskovecs
4Uzbrucējs28
6Vladislavs Medvedins
Vladislavs Medvedins
263Uzbrucējs39
7Dmitrijs Antropovs
Dmitrijs Antropovs
452Aizsargs39
8Vladimirs Šlikovs
Vladimirs Šlikovs
31Universāls19
9Maksims Roščupkins
Maksims Roščupkins
11Uzbrucējs41
11Oļegs Maļčikovs
Oļegs Maļčikovs
3Uzbrucējs37
12Pavels Antropovs
Pavels Antropovs
562Aizsargs34
15Raimonds Ivenkovs
Raimonds Ivenkovs
81Uzbrucējs23
16Oļegs Krasuhins
Oļegs Krasuhins
Aizsargs38
18Aleksandrs Mihailovs
Aleksandrs Mihailovs
321Uzbrucējs34
21Igors Jablonskis
Igors Jablonskis
221Aizsargs39
95Jūlijs Morozs
Jūlijs Morozs
11Universāls23

Kopā iesisti vārti: 104   |   Vidējais komandas vecums: 30.7


2. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Olaine4:3
3:8
1:1
6:2
5:4
3:0
3:4
5:4
8:7
10:3
5:5
5:5
2:2
8:1
2867%68:49
2.EUROLOGI8:3
3:4
3:4
4:3
2:2
2:2
5:1
0:2
6:2
3:2
10:1
10:1
3:6
6:3
2662%65:36
3.Industrial Steel Group2:6
1:1
3:4
4:3
3:1
3:5
4:0
3:3
5:3
4:2
2:1
2:3
6:2
4:7
2355%46:41
4.Cerber0:3
4:5
2:2
2:2
5:3
1:3
2:2
3:5
6:1
13:4
3:1
5:1
3:3
3:1
2252%52:36
5.AVANTEX4:5
4:3
2:0
1:5
3:3
0:4
5:3
2:2
3:5
3:2
2:8
4:3
3:4
1:4
1740%37:51
6.OSK Ostnieks3:10
7:8
2:3
2:6
2:4
3:5
4:13
1:6
2:3
5:3
4:1
4:3
4:2
2:0
1536%45:67
7.Marshal FC5:5
5:5
1:10
1:10
3:2
1:2
1:5
1:3
3:4
8:2
3:4
1:4
2:1
7:0
1433%42:57
8.Rīgas Pašvaldības Policija1:8
2:2
3:6
6:3
7:4
2:6
1:3
3:3
4:1
4:3
0:2
2:4
0:7
1:2
1433%36:54
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 21:40
21.oktobrī
Cerber - Olaine 0:3 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 19:45
25.oktobrī
Marshal FC - Olaine 5:5
Protokols
pirmdien 21:15
2.novembrī
Olaine - Cerber 5:4
Protokols
sestdien 16:30
7.novembrī
Rīgas Pašvaldības Policija - Olaine 1:8
Protokols
pirmdien 21:15
9.novembrī
Olaine - OSK Ostnieks 8:7
Protokols
pirmdien 21:15
16.novembrī
Olaine - Marshal FC 5:5
Protokols
sestdien 19:00
21.novembrī
EUROLOGI - Olaine 8:3
Protokols
ceturtdien 20:45
26.novembrī
Industrial Steel Group - Olaine 2:6
Protokols
pirmdien 21:15
30.novembrī
Olaine - Industrial Steel Group 1:1
Protokols
sestdien 16:15
5.decembrī
OSK Ostnieks - Olaine 3:10
Protokols
pirmdien 21:15
7.decembrī
Olaine - Rīgas Pašvaldības Policija 2:2
Protokols
pirmdien 21:15
14.decembrī
Olaine - AVANTEX 3:4
Protokols
pirmdien 21:15
21.decembrī
Olaine - EUROLOGI 4:3
Protokols
pirmdien 22:00
28.decembrī
AVANTEX - Olaine 4:5
Protokols
2. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Olaine4:4
7:2
3:6
3:0
1:1
6:2
7:3
6:5
4:3
3:8
5:4
3:0
3:0
6:4
3276%61:42
2.UNICEF2:7
4:4
2:2
3:2
4:3
5:3
4:7
7:7
3:2
4:9
6:3
4:1
7:3
4:6
2457%59:59
3.RegVardy0:3
6:3
2:3
2:2
1:1
0:2
0:3
3:2
3:0
2:1
3:3
3:1
1:2
2:1
2150%28:27
4.Industrial Steel Group2:6
1:1
3:5
3:4
2:0
1:1
5:6
2:0
3:4
4:3
3:1
3:5
6:2
8:3
2048%46:41
5.Akela Kļūdījās5:6
3:7
7:7
7:4
2:3
3:0
0:2
6:5
4:3
3:5
3:2
4:4
8:3
0:4
2048%55:55
6.EUROLOGI8:3
3:4
9:4
2:3
1:2
0:3
3:4
4:3
5:3
3:4
2:2
2:2
2:2
4:0
1843%48:39
7.Cerber0:3
4:5
1:4
3:6
1:3
3:3
5:3
1:3
4:4
2:3
2:2
2:2
7:1
5:1
1331%40:43
8.USB4:6
0:3
6:4
3:7
1:2
2:1
3:8
2:6
4:0
3:8
0:4
2:2
1:5
1:7
1024%32:63
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:15
19.janvārī
Olaine - Akela Kļūdījās 7:3
Protokols
piektdien 20:50
29.janvārī
USB - Olaine 4:6
Protokols
otrdien 21:15
2.februārī
Olaine - RegVardy 3:6
Protokols
ceturtdien 20:15
4.februārī
Akela Kļūdījās - Olaine 5:6
Protokols
pirmdien 21:45
8.februārī
UNICEF - Olaine 2:7 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:15
16.februārī
Olaine - USB 3:0
Protokols
ceturtdien 21:20
18.februārī
RegVardy - Olaine 0:3
Protokols
otrdien 21:15
1.marta
Olaine - UNICEF 4:4
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin