Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 11.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 418 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2987
Akela Kļūdījās
Auru 6a, 96.vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Grigorijs Jakovļevs
Grigorijs Jakovļevs
Vārtsargs31
3Aleksejs Rosoha
Aleksejs Rosoha
821Universāls24
3Olegs Loiko
Olegs Loiko
31Universāls22
10Aleksandrs Zagorskis
Aleksandrs Zagorskis
41Universāls22
11Edgars Neverovskis
Edgars Neverovskis
272Universāls29
12Aleksandrs Panfilovs
Aleksandrs Panfilovs
Universāls32
18Ivans Beznosiks
Ivans Beznosiks
221Universāls33
19Nauris Paeglis
Nauris Paeglis
31Universāls32
24Sergejs Davidovičs
Sergejs Davidovičs
32Universāls22
26Aleksejs Mirmanovs
Aleksejs Mirmanovs
12Universāls48
32Romans Rožkovskis
Romans Rožkovskis
121Universāls28
33Maksims Panfilovs
Maksims Panfilovs
181Universāls25
35Andrejs Grišajevs
Andrejs Grišajevs
194Universāls38
61Ivars Paeglis
Ivars Paeglis
Vārtsargs57
69Anatolijs Patopenko
Anatolijs Patopenko
Vārtsargs46
99Sabīna Kadirova
Sabīna Kadirova
Universāls29

Kopā iesisti vārti: 100   |   Vidējais komandas vecums: 32.4


2. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Akela Kļūdījās8:3
0:4
7:7
7:4
2:3
3:0
8:5
4:2
2:3
7:6
6:5
6:4
8:16
7:3
2867%75:65
2.USB4:0
3:8
6:4
3:7
1:2
2:1
8:1
5:1
4:1
1:4
2:4
1:0
12:2
8:7
2764%60:42
3.UNICEF4:7
7:7
7:3
4:6
2:2
3:2
10:4
2:5
2:3
4:4
4:1
5:2
2:0
6:4
2457%62:50
4.RegVardy0:3
3:2
1:2
2:1
2:3
2:2
3:2
2:8
1:1
6:2
2:2
2:2
2:2
5:1
2048%33:33
5.FK Kadaga2:4
5:8
1:5
1:8
5:2
4:10
8:2
2:3
4:3
3:0
3:1
1:3
1:6
4:3
1843%44:58
6.Baltic International Bank6:7
3:2
4:1
1:4
4:4
3:2
2:6
1:1
0:3
3:4
6:6
4:3
3:3
2:6
1638%42:52
7.LSPA4:6
5:6
0:1
4:2
2:5
1:4
2:2
2:2
3:1
1:3
3:4
6:6
10:-
2:1
1536%45:43
8.MLFC Victoria / Lerona3:7
16:8
7:8
2:12
4:6
0:2
1:5
2:2
3:4
6:1
6:2
3:3
1:2
-:10
1126%54:72
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:15
22.oktobrī
Akela Kļūdījās - Baltic International Bank 2:3
Protokols
otrdien 19:00
27.oktobrī
FK Kadaga - Akela Kļūdījās 2:4
Protokols
ceturtdien 21:20
29.oktobrī
RegVardy - Akela Kļūdījās 0:3
Protokols
trešdien 22:00
4.novembrī
MLFC Victoria / Lerona - Akela Kļūdījās 3:7
Protokols
ceturtdien 20:15
5.novembrī
Akela Kļūdījās - USB 8:3
Protokols
ceturtdien 20:15
12.novembrī
Akela Kļūdījās - UNICEF 7:7
Protokols
piektdien 20:45
13.novembrī
USB - Akela Kļūdījās 4:0
Protokols
pirmdien 21:45
16.novembrī
UNICEF - Akela Kļūdījās 4:7 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:15
19.novembrī
Akela Kļūdījās - FK Kadaga 8:5
Protokols
ceturtdien 20:15
26.novembrī
Akela Kļūdījās - LSPA 6:5
Protokols
ceturtdien 19:00
3.decembrī
Baltic International Bank - Akela Kļūdījās 6:7
Protokols
ceturtdien 20:15
10.decembrī
Akela Kļūdījās - MLFC Victoria / Lerona 8:16
Protokols
svētdien 19:00
13.decembrī
LSPA - Akela Kļūdījās 4:6
Protokols
ceturtdien 20:15
17.decembrī
Akela Kļūdījās - RegVardy 2:3
Protokols
2. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Olaine4:4
7:2
3:6
3:0
1:1
6:2
7:3
6:5
4:3
3:8
5:4
3:0
3:0
6:4
3276%61:42
2.UNICEF2:7
4:4
2:2
3:2
4:3
5:3
4:7
7:7
3:2
4:9
6:3
4:1
7:3
4:6
2457%59:59
3.RegVardy0:3
6:3
2:3
2:2
1:1
0:2
0:3
3:2
3:0
2:1
3:3
3:1
1:2
2:1
2150%28:27
4.Industrial Steel Group2:6
1:1
3:5
3:4
2:0
1:1
5:6
2:0
3:4
4:3
3:1
3:5
6:2
8:3
2048%46:41
5.Akela Kļūdījās5:6
3:7
7:7
7:4
2:3
3:0
0:2
6:5
4:3
3:5
3:2
4:4
8:3
0:4
2048%55:55
6.EUROLOGI8:3
3:4
9:4
2:3
1:2
0:3
3:4
4:3
5:3
3:4
2:2
2:2
2:2
4:0
1843%48:39
7.Cerber0:3
4:5
1:4
3:6
1:3
3:3
5:3
1:3
4:4
2:3
2:2
2:2
7:1
5:1
1331%40:43
8.USB4:6
0:3
6:4
3:7
1:2
2:1
3:8
2:6
4:0
3:8
0:4
2:2
1:5
1:7
1024%32:63
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:15
19.janvārī
Olaine - Akela Kļūdījās 7:3
Protokols
ceturtdien 20:45
21.janvārī
Industrial Steel Group - Akela Kļūdījās 5:6
Protokols
ceturtdien 20:15
4.februārī
Akela Kļūdījās - Olaine 5:6
Protokols
ceturtdien 20:15
11.februārī
Akela Kļūdījās - Cerber 3:2
Protokols
sestdien 19:00
13.februārī
EUROLOGI - Akela Kļūdījās 5:3
Protokols
ceturtdien 21:40
18.februārī
Cerber - Akela Kļūdījās 4:4 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:15
25.februārī
Akela Kļūdījās - Industrial Steel Group 0:2
Protokols
ceturtdien 20:15
3.marta
Akela Kļūdījās - EUROLOGI 4:3
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin